Založ si blog

Matovič opisuje nový Mein Kampf, druhý medzník Lučanský a antigénový cirkus dua S & M pokračuje

Dennodenne nám súčasná vláda predvádza svoju absolútnu neschopnosť. Kolíková už mala odstúpiť, ak má aspoň kus cti v sebe a nemá do tejto (samo)vraždy Lučanského namočené prsty. To, čo predvádzala na tlačovke bol výsostne amaterizmus. FB odsudzovanie ľudí nabralo obludné rozmery a čo sa máme čo čudovať, keď tam majú také essá ako Benčík. Matelko veľmi rád odpočúval ako svojich súperov, tak aj budúcich kolegov. Určite má ešte zopár nahrávok v zásuvke. Vraj opozícia zneužíva tento prípad. Matovič zneužil vraždu novinára až do víťazstva vo voľbách, kde víťaz berie všetko. Ani to Matelkovi dlho netrvalo, aby predbehol minulú garnitúru.

Teraz k Lučanskému. Trénovaný človek, ktorý príde dobrovoľne do vyšetrovačky, sa úspešne zabije na druhý pokus. Už tu Kolíková priamo klamala, keď ani len nepripustila, že mohlo ísť o samovraždu. Čo ak bol Lučanský vydieraný, nie minulou vládou, veď nemajú žiadnu moc, ale práve súčasnou juntou, ktorá vládne a na ktorú mohol mať informácie? Čo ak sa vyhrážali likvidáciou rodiny, ak neudá toho či oného, ktorého Matelko kázal, respektíve sľúbil na FB za počet lajkov zlikvidovať? Veď krv mala striekať a strieka! Vraj je Lučanský v kóme, len ho nikto nevidel ani s ním nerozprával od prvej samovraždy. V pohode môžeme konštatovať, že ten prvý pokus nebolo len obyčajné cvičenie a úraz. Siahať si na život v dnešnej dobe nemá zmysel, ak za tým nie je niečo iné, respektíve ohrozenie rodiny. O to ako je v base príma by mohlo rozprávať XY masových vrahov.

Keď bol zavraždený Kuciak, padol Fico aj Kaliňák a teraz čo? Vláda za toto môže, priamo nesie za to zodpovednosť! Padne Matelko?

Houbeles.

Matovič určite nemá sebareflexiu a preto neodstúpi. A veď načo aj po predvedenom cirkuse dua S&M, nechcel som dehonestovať tú firmu na výrobu cukroviniek a to sado maso tým dvom teda Sulíkovi a Matovičovi jednoducho patrí. Najhoršie je, že do svojich hrátok s antigénovými testami zapojili aj širokú verejnosť. Matovič to znova dal na svojho trnavského kamaráta, kde mu chodia detičky do školy a pozrel sa na tie Sulíkove lacnejšie testy. Nuž, nakoniec Šulinovi huba spľasla a reči ostali a Matelko si znova zhrabol priamu objednávku a ešte navýšenú o niečo viac ako minule. To nevymyslíš, to je Matelkov cirkus v priamom prenose a Šulino bez akejkoľvek hrdosti. Nič lepšie sa Ficovi či Pellemu ani stať nemohlo. Títo dvaja ani prstom nemusia pohnúť. Ficovi Matovič zachránil zadok a do bez pochyby. Išiel pomaly mimo parlamentu, ale Matovič je asi jeho veľký obdivovateľ a sám si uvedomil, žeby nemal potom na koho kydať.

Zneužitie svojich ovečiek, ktoré majú poslanecký mandát, je priam neuveriteľné a presne mi to pripomína Matovičom obdivovanú NSDAP a ako zakázali opozícii vojsť do Ríšskeho snemu. Niečo neuveriteľné! Nuž čo, diktatúra v plnom prúde! No myslím, že Leopoldov či Sabinov tie tri roky počká na túto suitu!
Toto je vlády teror a možné prvá politická (samo)vražda!

Smatana s Budajom upiekli zdravý rozum v appke

13.07.2021

To, čo predviedol na tlačovke neúspešný učiteľ dejepisu, ktorého hlavnou náplňou bolo rátať konflikty, v ktorom sa zúčastnilo Rusko a hádzať hlava nehlava údaje bez ohľadu na dobu zriadenie a hlavne nevedel ani veľmi rozdiel medzi Ruskom a ZSSR. O to tak ani veľmi nejde. Teraz je z tohto učiteľa dejepisu expert na životné prostredie a najnovšie sa zviditeľnil absolútne [...]

Vedela Čaputová, čo činí? Tu už nepomôže žiaden zavraždený novinár.

08.07.2021

Progresívna aktivita bola zjavne bez rozmyslu. Určitým štýlom si strelili progresívci a celá vláda vlastný gól, podobne ako Ústavný súd odoprel občanom ich právo a vyhlásil ich len za potrebných pri hlasovaní vo voľbách. To už nie je demokracia, ani vláda ľudu, ale je to nástup totality, podobne kedysi argumentovali nacisti či komunisti. Vedúca úloha strany či fuhrera [...]

Som zaočkovaný, ale som na strane nezaočkovaných!

06.07.2021

Dnes v skratke. Vláda teroru v podobe nezmyselným vyhlášok a buzerácie občanov nemá konca! Takúto doslova amatérsku a myslím, že aj veľmi hlúpu vládu bez analytického myslenia sme naozaj nemali! Používa doslova nacistické metódy! Vydieranie je na dennom poriadku a neskutočný chaos rúca právny štát a slobodu občanov. Tu chcem apelovať aj na nezaočkovaných. Ja nedelím [...]

pocasie-2-8-2021

Zabudnite na tridsiatky, horúčavy si dajú pauzu. Dokedy?

01.08.2021 22:34

Slovensko už nebude také žeravé ako predtým. S tlakovou nížou prišiel aj chladnejší vzduch. Ako bude vyzerať prvý augustový týždeň?

Veronika Remišová

Remišová: Očkovacia lotéria je len doplnok, nie hlavný nástroj

01.08.2021 21:24

Očkovacia lotéria je len doplnkový nástroj na zvýšenie motivácie očkovať sa proti ochoreniu COVID-19, rozhodne nie hlavný pilier.

Požiare v Turecku

Oddych v Turecku ničia plamene. Útočí aj vírus

01.08.2021 20:00

Dovolenka vo viacerých tureckých letoviskách má ohnivú podobu. A aby nešťastia nebolo málo, počet nových prípadov nákazy koronavírusom je na vzostupe.

Hlavna Porec

Chorváti zadržali Nemcov, ktorí nechali deti a psa v rozpálenom aute

01.08.2021 19:39

Chorvátska polícia zadržala nemecký pár za to, že nechal v horúčave v zamknutom aute so zatvorenými oknami svoje dve deti a psa.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 490
Celková čítanosť: 2716410x
Priemerná čítanosť článkov: 5544x

Autor blogu

Kategórie