Založ si blog

Matovič opisuje nový Mein Kampf, druhý medzník Lučanský a antigénový cirkus dua S & M pokračuje

Dennodenne nám súčasná vláda predvádza svoju absolútnu neschopnosť. Kolíková už mala odstúpiť, ak má aspoň kus cti v sebe a nemá do tejto (samo)vraždy Lučanského namočené prsty. To, čo predvádzala na tlačovke bol výsostne amaterizmus. FB odsudzovanie ľudí nabralo obludné rozmery a čo sa máme čo čudovať, keď tam majú také essá ako Benčík. Matelko veľmi rád odpočúval ako svojich súperov, tak aj budúcich kolegov. Určite má ešte zopár nahrávok v zásuvke. Vraj opozícia zneužíva tento prípad. Matovič zneužil vraždu novinára až do víťazstva vo voľbách, kde víťaz berie všetko. Ani to Matelkovi dlho netrvalo, aby predbehol minulú garnitúru.

Teraz k Lučanskému. Trénovaný človek, ktorý príde dobrovoľne do vyšetrovačky, sa úspešne zabije na druhý pokus. Už tu Kolíková priamo klamala, keď ani len nepripustila, že mohlo ísť o samovraždu. Čo ak bol Lučanský vydieraný, nie minulou vládou, veď nemajú žiadnu moc, ale práve súčasnou juntou, ktorá vládne a na ktorú mohol mať informácie? Čo ak sa vyhrážali likvidáciou rodiny, ak neudá toho či oného, ktorého Matelko kázal, respektíve sľúbil na FB za počet lajkov zlikvidovať? Veď krv mala striekať a strieka! Vraj je Lučanský v kóme, len ho nikto nevidel ani s ním nerozprával od prvej samovraždy. V pohode môžeme konštatovať, že ten prvý pokus nebolo len obyčajné cvičenie a úraz. Siahať si na život v dnešnej dobe nemá zmysel, ak za tým nie je niečo iné, respektíve ohrozenie rodiny. O to ako je v base príma by mohlo rozprávať XY masových vrahov.

Keď bol zavraždený Kuciak, padol Fico aj Kaliňák a teraz čo? Vláda za toto môže, priamo nesie za to zodpovednosť! Padne Matelko?

Houbeles.

Matovič určite nemá sebareflexiu a preto neodstúpi. A veď načo aj po predvedenom cirkuse dua S&M, nechcel som dehonestovať tú firmu na výrobu cukroviniek a to sado maso tým dvom teda Sulíkovi a Matovičovi jednoducho patrí. Najhoršie je, že do svojich hrátok s antigénovými testami zapojili aj širokú verejnosť. Matovič to znova dal na svojho trnavského kamaráta, kde mu chodia detičky do školy a pozrel sa na tie Sulíkove lacnejšie testy. Nuž, nakoniec Šulinovi huba spľasla a reči ostali a Matelko si znova zhrabol priamu objednávku a ešte navýšenú o niečo viac ako minule. To nevymyslíš, to je Matelkov cirkus v priamom prenose a Šulino bez akejkoľvek hrdosti. Nič lepšie sa Ficovi či Pellemu ani stať nemohlo. Títo dvaja ani prstom nemusia pohnúť. Ficovi Matovič zachránil zadok a do bez pochyby. Išiel pomaly mimo parlamentu, ale Matovič je asi jeho veľký obdivovateľ a sám si uvedomil, žeby nemal potom na koho kydať.

Zneužitie svojich ovečiek, ktoré majú poslanecký mandát, je priam neuveriteľné a presne mi to pripomína Matovičom obdivovanú NSDAP a ako zakázali opozícii vojsť do Ríšskeho snemu. Niečo neuveriteľné! Nuž čo, diktatúra v plnom prúde! No myslím, že Leopoldov či Sabinov tie tri roky počká na túto suitu!
Toto je vlády teror a možné prvá politická (samo)vražda!

Matelko v US(Steel)A, zabudnutí šoféri SAD, sabinovský odpad a 333

15.05.2021

Pri tejto vláde už nestíha človek sledovať tie prúsery. Chudáci Košičania,0 pravdepodobne prišli o jednu z fabrík. Veď prečo by nepozvali súkromníci do USA analfabeta, ktorý si neprečíta žiadnu zmluvu a dá to na next time, last time? Pavlínka asi potrebovala nový železný trón a zapozerala sa do toho z GOT (Hry o tróny), tak svojho Matelka poslala do USA. Lieta si ako [...]

Kolíková chce vyvolať protesty proti vláde

12.05.2021

Fakticky má pravdu. Občianske nepokoje by mohli skrátiť volebné obdobie tejto katastrofálnej telenovely, ktorá sa práve vysiela na Slovensku. Pani Kolíková, ľudia majú právo meniť vládu nie vtedy, ak sa im niečo páči, ale hlavne, ak sa im nepáči! Pani Kolíková, ste úplne mimo reality! Myslel som si, že hlbšie sa padnúť nedá, ako v prípade našich posledných vlád, [...]

Referendum, šašo ministrom financií a chaos naďalej pokračuje

09.05.2021

Referendum je skutočne legitímne. Výhovorky typu, že majú tie podržtaštičky sedieť v parlamente 4 roky, lebo ich zvolili na štyri roky, je absolútny blud. Aj Hitlera demokraticky zvolili a kde to skončilo! Proti tyranii je nutné sa postaviť. Teraz nemyslím len koalíciu. Začínam pochybovať o správnosti volebného systému na Slovensku. Toľko amatérov a doslova iba [...]

Vladimír Lengvarský / Vakcína / Covid /

Zaočkovaní proti covidu by mali od 26. júna dostávať európske certifikáty

18.05.2021 18:42

Ľudia, ktorí budú tento týždeň zaočkovaní vakcínou proti covidu, by už mali dostávať tzv. prechodný certifikát. Tí, ktorí sa zaočkovali skôr, majú dostať možnosť vybaviť si ho dodatočne.

izrael palestína gaza štrajk protest

Generálny štrajk Palestínčanov a izraelských Arabov sprevádzali násilnosti

18.05.2021 18:04

Štrajk sa konal na protest proti izraelskej politike voči Palestínčanom, a to najmä najnovšej eskalácii napätia v pásme Gazy a Jeruzaleme.

Tibor Gašpar

Najvyšší súd predĺžil väzbu pre policajného exprezidenta Gašpara do 5. novembra

18.05.2021 17:09, aktualizované: 18:34

Rovnako ako Gašpar, ostanú vo väzbe aj ďalší policajní funkcionári.

Czech Republic Serbia

Zeman prijal Vučiča, ospravedlnil sa za bombardovanie Juhoslávie

18.05.2021 17:02

Český prezident Miloš Zeman udelil srbskému prezidentovi Aleksandarovi Vučičovi najvyššie štátne vyznamenanie ČR.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 482
Celková čítanosť: 2643983x
Priemerná čítanosť článkov: 5485x

Autor blogu

Kategórie