Založ si blog

V nedeľu určite nezomrelo 106 ľudí a dnes 104! Matovič klesá hlbšie, ako sme si mysleli.

Ak áno, nech to niekto dokáže. Prečo stále dávate túto úbohú štatistiku? Číslo, ktoré sa udáva, nie je počet mŕtvych v daný deň, ale počet úmrtí nahlásených z rozličných nemocníc, kde sa možno pitvy konali, možno nie. Je to niečo neskutočné a oficiálny hoax!!! Teda cez Vianoce nikto? Pritom v priamom prenose povedal primár nitrianskej nemocnice, že úmrtia boli! 25 bola veľká nula, 26 bola veľká nula a 27 bolo 41. Teda asi patológovia mali Vianoce, čo sa dá pochopiť. Nedá sa pochopiť, prečo sa udávajú počty úmrtí za daný deň a nie za dané obdobie, v ktorých dané úmrtia skutočne boli! Je to choré! Takto môžu manipulovať s číslami hore dolu.
Matelko prekročil ďalšiu čiaru, keď si dal vylajkovať svoju rodinu! On je fakt mešu.e. Mikasík mu zobe z ruky a pekne dáva vyhlášky, ktoré sú priam šité pre diktátora. Úžasné! Len ešte nepovedal, čo sa stane ak on, Mikas veľký náhodou dostane covid počas tých 21 dní. Proste im núdzový stav vyhovuje, aj keď nemá zmysel. Vakcína je tu, tak nech sa začne očkovať. Mňa sa to netýka a v miernom úžase som sledoval, ako sa Krajčí priznal, že asi covid mal a má protilátky, ale aj tak sa dá zaočkovať. Podľa mňa každý, kto sa pôjde očkovať by mal byť otestovaný aj na protilátky krvnými testami, či covid náhodou neprekonal.
Ani ja nenazývam ten cirkus kamier a očkovaných za papalášizmus, to skôr Kollárové zjazdovky a hlasovanie v parlamente, kde sa dnes porušilo všetko čo sa dalo! Ten očkovací cirkus bol skutočným cirkusom a reklamou. Nič viac. Spoločnosť sa polarizovala a skutočne drbn..í sú antivaxeri aj samotní modloslužobníci vakcínoví! Tu už neexistuje skutočne normálny stred??? Existuje, len mu je to jedno!
Neskutočne ma iritoval aj Krčméry, ktorý pomaly vakcináciu prirovnáva k Ježišovi. Čo ak je to práve naopak? V Sodome si tiež mysleli, že sú nepotrestateľní. Podobne ako do neba vychvaľoval ministra zdravotníctva. Veď on sa o nič nezaslúžil! Vakcínu sme nevyvinuli my, ani nikto u nás! Ozaj, aj keby vakcína nebola, tak ľudstvo by to prežilo, len možno s väčšími stratami. Jeden horší extrém ako druhý.
Brutálne mi tu chýba pragmatizmus a kus logiky.
Matovič dodrbal Veľkú noc, Všetkých svätých, Mikuláša, Vianoce, Nový rok …. ľudí pripravil o živobytie, ale ten chudák za to nemôže! To len jeho hlava a FB!

Matelko v US(Steel)A, zabudnutí šoféri SAD, sabinovský odpad a 333

15.05.2021

Pri tejto vláde už nestíha človek sledovať tie prúsery. Chudáci Košičania,0 pravdepodobne prišli o jednu z fabrík. Veď prečo by nepozvali súkromníci do USA analfabeta, ktorý si neprečíta žiadnu zmluvu a dá to na next time, last time? Pavlínka asi potrebovala nový železný trón a zapozerala sa do toho z GOT (Hry o tróny), tak svojho Matelka poslala do USA. Lieta si ako [...]

Kolíková chce vyvolať protesty proti vláde

12.05.2021

Fakticky má pravdu. Občianske nepokoje by mohli skrátiť volebné obdobie tejto katastrofálnej telenovely, ktorá sa práve vysiela na Slovensku. Pani Kolíková, ľudia majú právo meniť vládu nie vtedy, ak sa im niečo páči, ale hlavne, ak sa im nepáči! Pani Kolíková, ste úplne mimo reality! Myslel som si, že hlbšie sa padnúť nedá, ako v prípade našich posledných vlád, [...]

Referendum, šašo ministrom financií a chaos naďalej pokračuje

09.05.2021

Referendum je skutočne legitímne. Výhovorky typu, že majú tie podržtaštičky sedieť v parlamente 4 roky, lebo ich zvolili na štyri roky, je absolútny blud. Aj Hitlera demokraticky zvolili a kde to skončilo! Proti tyranii je nutné sa postaviť. Teraz nemyslím len koalíciu. Začínam pochybovať o správnosti volebného systému na Slovensku. Toľko amatérov a doslova iba [...]

Vladimír Lengvarský / Vakcína / Covid /

Zaočkovaní proti covidu by mali od 26. júna dostávať európske certifikáty

18.05.2021 18:42

Ľudia, ktorí budú tento týždeň zaočkovaní vakcínou proti covidu, by už mali dostávať tzv. prechodný certifikát. Tí, ktorí sa zaočkovali skôr, majú dostať možnosť vybaviť si ho dodatočne.

izrael palestína gaza štrajk protest

Generálny štrajk Palestínčanov a izraelských Arabov sprevádzali násilnosti

18.05.2021 18:04

Štrajk sa konal na protest proti izraelskej politike voči Palestínčanom, a to najmä najnovšej eskalácii napätia v pásme Gazy a Jeruzaleme.

Tibor Gašpar

Najvyšší súd predĺžil väzbu pre policajného exprezidenta Gašpara do 5. novembra

18.05.2021 17:09, aktualizované: 18:34

Rovnako ako Gašpar, ostanú vo väzbe aj ďalší policajní funkcionári.

Czech Republic Serbia

Zeman prijal Vučiča, ospravedlnil sa za bombardovanie Juhoslávie

18.05.2021 17:02

Český prezident Miloš Zeman udelil srbskému prezidentovi Aleksandarovi Vučičovi najvyššie štátne vyznamenanie ČR.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 482
Celková čítanosť: 2643955x
Priemerná čítanosť článkov: 5485x

Autor blogu

Kategórie