Založ si blog

Vládny teror sa vymkol Matovičovi spod kontroly

Dennodenne nás vládny kabinet presviedča, že je to banda amatérov. Matovič si myslel, že ak nechá zatvoriť policajtov, ktorí pôsobili v časoch minulých, tak to bude v poriadku a získa nejaké bodíky. Bol to omyl ako voľby, kedy sa táto vládna oľanácka lúza dostala k moci. No a teraz kus konšpirácie. Prečo sa Lučanského či Gašpara má báť mafia? To povedal Matovič! Pretože je pri moci! V súčasnosti môžu zatvoriť kohokoľvek na základe výmyslu nejakého kúpeného svedka! Niečo neskutočné. Mnohí ste si všimli, že osoba, čo stojí pri všetkých takých prúseroch v republike, má meno Lipšic.

Lučanský bol zjavne nepohodlný a nerobila sa ani žiadna výpoveď. Prečo tak dlho ho nikto nevypočul? Pretože súčasná vládna mafia mala pravdepodobne strach. Tak sme sa dostali do rúk nového gestapa a udávaní bez akýchkoľvek dôkazov. Nie je sa čo čudovať, banda amatérov, čo nevie čo má robiť. Ich politika je pokus – omyl a čo sa Matelkovi ráno prisnilo. Dvaja „kajúcnici“ nabonzovali pravdepodobne po rozhovore s Lipšicom, Lučanského i Gašpara. Ono to mohlo byť dopredu pripravené a krásne zinscenované. Vôbec by som sa tomu nečudoval. Vyústilo to až do smrti, kedy sa nebojím povedať po uvedených informáciách, že jednoducho prebiehalo pravdepodobne aj psychické či dokonca fyzické mučenie. Smrť jedného sa môže použiť na prebranie moci a Matovič sa môže stať premiérom. Smrť spôsobená práve vládnym terorom si úctu nezaslúži a ani vyvesenie čiernej vlajky. Toto je odkaz Matovičovej vlády. Už zakazujú zo strachu aj cintoríny, pretože do Štrby by mohli prísť stovky ľudí napriek zákazu vychádzania. Mikas rýchlo vydal novú vyhlášku, to jednoducho nepochopíš, to je zapredané Slovensko. Strach z protestov už vláde prerástol cez hlavu. Nebudeme mať pravdepodobne dostatok pancierových limuzín pre súčasnú vládnu juntu, pre ktorú vlastné nariadenia neplatia a kde ich papalášizmus dávno prerástol ten Smerácky.

Prípad Lučanského je výstraha pre policajtov aj súdy či prokuratúru. Ak nebudú počúvať vládnu juntu, vždy sa nájdu nejakí kajúcnici, od ktorých zobrali úplatky či niečo iné. Bez dôkazov len jedna babka povedala. Tam sme sa to dopracovali. Nikto už nemá istotu a strach z teroru, ktorý vládne Slovenskom. Iste, je to môj názor, ale čo aspoň môžeme urobiť, je vyvesiť čiernu zástavu nielen za Lučanského, ale hlavne za koniec slobody a práva na Slovensku.

Teraz už ostáva len pripomenúť kruto aktuálne verše Sama Chalupku:

No zahyň, studom večným zahyň, podlá duša,
čo o slobodu dobrý ľud môj mi pokúša.
Lež večná meno toho nech ovenčí sláva,
kto seba v obeť svätú za svoj národ dáva.
A ty mor ho! — hoj mor ho! detvo môjho rodu,
kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu;
a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom:
Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom.

Matelkov cirkus realizuje na národe reality šou

12.06.2021

V hlavných úlohách: Matelko – daňový podvodník v úlohe ministra financií, notorický klamár, milovník mačacích šampónov, plagiátor par excellence atď. Vraj premiér Heger z rádu fanatických pravoverných saralabandistov. Pôvodne figúrka dosadená za premiéra. Šulino – večný odporca a následne okamžite hlasujúci za to, proti čomu bol. Rád vraj raňajkuje s [...]

Sralabanda cirkus v podaní Mičovského pokračuje a budeme mať vraj náhubky

08.06.2021

Teda, tie náhubky už nosíme, ale teraz si to odklepol aj parlament. Vraj ak takejto „napadnutej“ osobe sa „podstatným spôsobom zhorší kvalita života“. To je čo za všeobecné znenie?? Osobne si myslím, že takéto osoby platené z našich daní majú podstatne zlepšenú kvalitu života už teraz, tak čím im ju zhoršíme? Bude sa zodpovedať aj najväčší opičiak [...]

Ej Grendel, Grendel, vyhodiť si mal Matelka!

27.05.2021

To, čo predvádza to čudo Matelko, ktorý si dovolil na kolegov hádzať striekačky, prerušoval tlačovky, nadával do čurákov a vyfasoval od Belousovovej po papuli, s tým neprestal ani ako premiér či minister financií. No to je teda kultúra. Je zjavné, že sa nepoučil a ďalej pokračuje v deštrukcii Slovenska. Zasadol si na živnostníkov a chystá ich likvidáciu. To, čo [...]

Lengvarský

Kontroly na hraniciach by sa mali spustiť budúci týždeň, tvrdí Lengvarský

22.06.2021 23:17

Ako povedal minister zdravotníctva, hranice majú byť kontrolované tak, že sa bez splnenia určených podmienok nebude vedieť na Slovensko dostať nikto.

Mikuláš Černák

Kauza vraždy Szymaneka: Rozsudok u Kána zrušili, Černák je vinný

22.06.2021 21:20

Ide o prípad vraždy poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka z roku 1997.

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 486
Celková čítanosť: 2684543x
Priemerná čítanosť článkov: 5524x

Autor blogu

Kategórie