Založ si blog

RTVS Pumpa – Kolíkovej žumpa a čo s ľuďmi, ktorí prekonali Covid

To čo predviedla RTVS vo svojej Pumpe, je ďalší klinec do nezávislosti verejnoprávnej TV. Hanba a za toto by mal byť riaditeľ odvolaný okamžite a z fleku. Absurdné dno hereckých výkonov sa nedalo prehliadnuť a totálne zmanipulovaný scenár to dorazil. Odpad, hnus ani troška zábavy, ale len čistá Matelkova trápnošou za naše financie! Za toto platíme koncesionárske poplatky??? Absolútne konšpirácie a zavádzanie ministerky v tomto odpade bolo niečo hnusné a odporné, podobne ako jej konfrontačný postoj v relácii Na telo s Pellegrinim.

Táto vláda nemá žiadnych odborníkov, len jedného Testoviča MateIka I., ktorý ich poriadne drží za gule. Výhovorky Kollára ho odvejú do politického zabudnutia a cirkus Sulík – Matovič je fakt grécka tragédia, ktorá je však tragédiou Slovenska. Nie, na toto čo sa deje a kam dospela politická nekultúra sa už naozaj nedá pozerať. Vládne nám tupovláda s jedným diktátorom, ktorý ide aj cez mŕtvoly a je mu jedno, aký to bude mať dopad. Hodí sa o zem a vrieska, že chce testovať.

Zase budeme celoplošne testovať a šprtať soplíky z nosa. Výborne, len stále mi uniká, čo s tými, ktorí covid prekonali. Bola zverejnená štúdia, kde protilátky majú ľudia, ktorí prekonali Covid minimálne pol roka, tak načo sa majú chodiť testovať, stáť v radoch a míňať štátny rozpočet??? To už je fakt trnavský dil.no načisto mešuge? Či potrebuje naháňať zárobky pre jeho spriaznené firmy? V dnešných reláciách odznela aj druhá a závažnejšia informácia, že aj pre nás by Česi poskytli metódu PCR testovania zadarmo a vcelku lacnejšiu a presnejšiu ako testovanie s antigénovými testami. Prečo sa nehľadajú a neberú dobré príklady z liečenia ľudí na Covid? Veď prioritou by malo byť liečenie v súčasnej situácii a ak niečo niekde zaberá, tak prečo to nevyskúšať? Možno by prežilo viac ľudí a netýka sa to len Ivermektínu, ale aj iných liečiv. No a naši odborníci ticho na čele s Krčmérym!!!

Pár rád Matelkovi, čo s pandémiou

23.02.2021

1. začni liečiť – po prvé seba na psychiatrii a po druhé nech lekári začnú konečne liečiť ľudí nielen po telefóne! Ten počet mŕtvych je zo zanedbania starostlivosti! Seba Matelko liečiť vie Isoprinosinom, ale nás špajchľuje! V živote som nevidel, aby test niekoho vyliečil! 2. otvor obchody a vracaj ľudí do normálneho života. Nech dodržujú prísne hygienické a [...]

Keď Matelkova atómovka zabíja ľudí namiesto vírusu, Remišovej sa včera muselo čkať a budú dva milióny Sputnikov?

19.02.2021

Celé riadenie štátu a krízy je jedna obrovská katastrofa približujúca sa k Hirošime. Na Slovensku naozaj vybuchla atómovka vládnej blbosti. Matelko po prepade preferencií si zahral divadielko aj s bábkoherečkou. Ľudia môžu pre ich blbosť kapať ako muchy. Štatistiky už nezverejňujú počet uzdravených. Už to je zakázané. O chvíľu už nebudú potrebné ani vakcíny, veď [...]

Matelkovo brutálne ohýbanie štatistík a neschopnosť

16.02.2021

Koľko že to máme tých expertov v tých komisiách? Úroveň vzdelania asi klesla hlboko a štatistika sa už hádže len tak hore dolu! „Tote počitače“ sú tiež už na nič. Uzdravených už do štatistík radšej nedávame, aby sme neutrpeli ešte väčšiu hanbu, ako je Matelkova vláda. Ono potom tieto čísla chorých a uzdravených vyzerajú trošku ináč. Dokonca pokles [...]

Nemecko, ČR, Bavorsko

ONLINE: Lídri EÚ sa poradia, čo s nedostatkom vakcín

25.02.2021 06:00, aktualizované: 07:13

Dvojdňová videokonferencia lídrov EÚ sa bude týkať najmä problémov s očkovaním a situáciou na hraniciach.

Koronavírus / Celoplošné testovanie /

Potvrdí parlament núdzový stav? V poslednej chvíli

25.02.2021 06:00

Ak by vo štvrtok Národná rada SR nepotvrdila vyhlásenie núdzového stavu, tak by sa skončil.

Richard Sulík

Lenč: Sulík sa zbavuje zodpovednosti. Silné slová, žiadne skutky

25.02.2021 05:30

Vyzerá to tak, že Sulík a SaS budú naďalej robiť to, čo doposiaľ - snažiť sa o silné slová, ale žiadne skutky, očakáva politológ Jozef Lenč.

pocasie-25-2-2021

Februárové leto? Teploty sa môžu šplhať k 20 °C

25.02.2021 00:00

Aj február môže pripomínať leto, aspoň teplotami. Tam, kde bude slnečné počasie, sa dokážu vyšplhať poriadne vysoko. Kde to bude?

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 471
Celková čítanosť: 2560964x
Priemerná čítanosť článkov: 5437x

Autor blogu

Kategórie