Založ si blog

Šialené návrhy šialenej vlády

Týždeň klbko prisluhovačov rokuje o niečom, čo schváli a začne platiť na druhý deň. To je taký paškvil, či mačkopes, čo teraz schválili, že to nemá obdobu. Vraj od dnes sa môžete ísť otestovať, ale modrý papierik vám bude platiť len sedem dní. Už to vysvetlili, vraj stačí jedno testovanie. To sa bude Covid veselo šíriť! No už vidím, ako ľudia dnes bežia na testovanie!!! Iba úplný idiot môže také niečo schváliť, to je slovník Matelka. Jediná Remišová to odmietla, čo jej však ostáva, keď potrebuje nejaké hlasy. Šulino pokračuje vo svojom cirkuse a podporil všetko, čo Matelko navrhol.

Táto vládna psychiatria úplne ignoruje vedcov, štúdie – proste všetko. Im stačí jediný Dili.0 Matelko I. Znovu k tým, ktorí prekonali Coronu a už je ich vyše 170.000. Jednoducho je priam nevyhnutné na základe štúdií nechať ich po prekonaní na pokoji aspoň tých 180 dní (a mesiacov, nie tri!) potom by mali ísť na krvné testy, či ešte v sebe majú protilátky a potom znovu po pol roku atď.. Nie toto, čo sa deje. Je to mrhanie ľudskými a finančnými verejnými zdrojmi. Tá tupobanda to jednoducho nechápe. Mimochodom sa stavím, že maximum ľudí sa bude chcieť testovať 29.1, alebo 1.2., ak nebudú otvorené miestnosti počas víkendu. Týždeň tento zbor géniov rokoval o niečom čo si zaslúži Zlatú inovatívnu malinu, ak nie rovno Darwinovu cenu. Neviem, či táto vláda je skutočne tak hlúpa a nepozerá na následky, alebo len robí truc podnik Slovákom a celému Slovensku??? Dozvedeli sme sa nakoniec, že Krajčí ani Matelko žiaden plán nemali a bude im stačiť aj Covid automat Sulíka. Ozaj, už vidím, ako osadoví matovoliči sa bežia prihlásiť na testovanie. Tak sa nahrnuli, že im padol server!

Tu spomeniem ďalšiu brutálnu „malinu“ čo táto vláda absolútne nedomyslela! Tak okresy môžu doplatiť na otestovaných, ktorí nepatria do ich okresu a zvýšia takto pozitivitu!!! Pat a Mat sú fakt proti týmto špecialisti v oblasti štiepenia jadra!

Pár rád Matelkovi, čo s pandémiou

23.02.2021

1. začni liečiť – po prvé seba na psychiatrii a po druhé nech lekári začnú konečne liečiť ľudí nielen po telefóne! Ten počet mŕtvych je zo zanedbania starostlivosti! Seba Matelko liečiť vie Isoprinosinom, ale nás špajchľuje! V živote som nevidel, aby test niekoho vyliečil! 2. otvor obchody a vracaj ľudí do normálneho života. Nech dodržujú prísne hygienické a [...]

Keď Matelkova atómovka zabíja ľudí namiesto vírusu, Remišovej sa včera muselo čkať a budú dva milióny Sputnikov?

19.02.2021

Celé riadenie štátu a krízy je jedna obrovská katastrofa približujúca sa k Hirošime. Na Slovensku naozaj vybuchla atómovka vládnej blbosti. Matelko po prepade preferencií si zahral divadielko aj s bábkoherečkou. Ľudia môžu pre ich blbosť kapať ako muchy. Štatistiky už nezverejňujú počet uzdravených. Už to je zakázané. O chvíľu už nebudú potrebné ani vakcíny, veď [...]

Matelkovo brutálne ohýbanie štatistík a neschopnosť

16.02.2021

Koľko že to máme tých expertov v tých komisiách? Úroveň vzdelania asi klesla hlboko a štatistika sa už hádže len tak hore dolu! „Tote počitače“ sú tiež už na nič. Uzdravených už do štatistík radšej nedávame, aby sme neutrpeli ešte väčšiu hanbu, ako je Matelkova vláda. Ono potom tieto čísla chorých a uzdravených vyzerajú trošku ináč. Dokonca pokles [...]

Nemecko, ČR, Bavorsko

ONLINE: Lídri EÚ sa poradia, čo s nedostatkom vakcín

25.02.2021 06:00, aktualizované: 07:13

Dvojdňová videokonferencia lídrov EÚ sa bude týkať najmä problémov s očkovaním a situáciou na hraniciach.

Koronavírus / Celoplošné testovanie /

Potvrdí parlament núdzový stav? V poslednej chvíli

25.02.2021 06:00

Ak by vo štvrtok Národná rada SR nepotvrdila vyhlásenie núdzového stavu, tak by sa skončil.

Richard Sulík

Lenč: Sulík sa zbavuje zodpovednosti. Silné slová, žiadne skutky

25.02.2021 05:30

Vyzerá to tak, že Sulík a SaS budú naďalej robiť to, čo doposiaľ - snažiť sa o silné slová, ale žiadne skutky, očakáva politológ Jozef Lenč.

pocasie-25-2-2021

Februárové leto? Teploty sa môžu šplhať k 20 °C

25.02.2021 00:00

Aj február môže pripomínať leto, aspoň teplotami. Tam, kde bude slnečné počasie, sa dokážu vyšplhať poriadne vysoko. Kde to bude?

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 471
Celková čítanosť: 2560969x
Priemerná čítanosť článkov: 5437x

Autor blogu

Kategórie