Založ si blog

Šialené návrhy šialenej vlády

Týždeň klbko prisluhovačov rokuje o niečom, čo schváli a začne platiť na druhý deň. To je taký paškvil, či mačkopes, čo teraz schválili, že to nemá obdobu. Vraj od dnes sa môžete ísť otestovať, ale modrý papierik vám bude platiť len sedem dní. Už to vysvetlili, vraj stačí jedno testovanie. To sa bude Covid veselo šíriť! No už vidím, ako ľudia dnes bežia na testovanie!!! Iba úplný idiot môže také niečo schváliť, to je slovník Matelka. Jediná Remišová to odmietla, čo jej však ostáva, keď potrebuje nejaké hlasy. Šulino pokračuje vo svojom cirkuse a podporil všetko, čo Matelko navrhol.

Táto vládna psychiatria úplne ignoruje vedcov, štúdie – proste všetko. Im stačí jediný Dili.0 Matelko I. Znovu k tým, ktorí prekonali Coronu a už je ich vyše 170.000. Jednoducho je priam nevyhnutné na základe štúdií nechať ich po prekonaní na pokoji aspoň tých 180 dní (a mesiacov, nie tri!) potom by mali ísť na krvné testy, či ešte v sebe majú protilátky a potom znovu po pol roku atď.. Nie toto, čo sa deje. Je to mrhanie ľudskými a finančnými verejnými zdrojmi. Tá tupobanda to jednoducho nechápe. Mimochodom sa stavím, že maximum ľudí sa bude chcieť testovať 29.1, alebo 1.2., ak nebudú otvorené miestnosti počas víkendu. Týždeň tento zbor géniov rokoval o niečom čo si zaslúži Zlatú inovatívnu malinu, ak nie rovno Darwinovu cenu. Neviem, či táto vláda je skutočne tak hlúpa a nepozerá na následky, alebo len robí truc podnik Slovákom a celému Slovensku??? Dozvedeli sme sa nakoniec, že Krajčí ani Matelko žiaden plán nemali a bude im stačiť aj Covid automat Sulíka. Ozaj, už vidím, ako osadoví matovoliči sa bežia prihlásiť na testovanie. Tak sa nahrnuli, že im padol server!

Tu spomeniem ďalšiu brutálnu „malinu“ čo táto vláda absolútne nedomyslela! Tak okresy môžu doplatiť na otestovaných, ktorí nepatria do ich okresu a zvýšia takto pozitivitu!!! Pat a Mat sú fakt proti týmto špecialisti v oblasti štiepenia jadra!

Matelkov cirkus realizuje na národe reality šou

12.06.2021

V hlavných úlohách: Matelko – daňový podvodník v úlohe ministra financií, notorický klamár, milovník mačacích šampónov, plagiátor par excellence atď. Vraj premiér Heger z rádu fanatických pravoverných saralabandistov. Pôvodne figúrka dosadená za premiéra. Šulino – večný odporca a následne okamžite hlasujúci za to, proti čomu bol. Rád vraj raňajkuje s [...]

Sralabanda cirkus v podaní Mičovského pokračuje a budeme mať vraj náhubky

08.06.2021

Teda, tie náhubky už nosíme, ale teraz si to odklepol aj parlament. Vraj ak takejto „napadnutej“ osobe sa „podstatným spôsobom zhorší kvalita života“. To je čo za všeobecné znenie?? Osobne si myslím, že takéto osoby platené z našich daní majú podstatne zlepšenú kvalitu života už teraz, tak čím im ju zhoršíme? Bude sa zodpovedať aj najväčší opičiak [...]

Ej Grendel, Grendel, vyhodiť si mal Matelka!

27.05.2021

To, čo predvádza to čudo Matelko, ktorý si dovolil na kolegov hádzať striekačky, prerušoval tlačovky, nadával do čurákov a vyfasoval od Belousovovej po papuli, s tým neprestal ani ako premiér či minister financií. No to je teda kultúra. Je zjavné, že sa nepoučil a ďalej pokračuje v deštrukcii Slovenska. Zasadol si na živnostníkov a chystá ich likvidáciu. To, čo [...]

Lengvarský

Kontroly na hraniciach by sa mali spustiť budúci týždeň, tvrdí Lengvarský

22.06.2021 23:17

Ako povedal minister zdravotníctva, hranice majú byť kontrolované tak, že sa bez splnenia určených podmienok nebude vedieť na Slovensko dostať nikto.

Mikuláš Černák

Kauza vraždy Szymaneka: Rozsudok u Kána zrušili, Černák je vinný

22.06.2021 21:20

Ide o prípad vraždy poľského podnikateľa Grzegorza Szymaneka z roku 1997.

pocasie-23-6-2021

Ochladenie sa posúva, tropický vzduch zostáva nad Slovenskom

22.06.2021 20:52

Horúčavy budú pokračovať aj naďalej, prílev chladnejšieho vzduchu sa odsúva. A ani ten príliš chladný nebude. Kedy konečne príde úľava?

merkelová

Merkelová telefonovala Putinovi v deň 80. výročia útoku Nemecka na ZSSR

22.06.2021 20:35

Obe strany zdôraznili, že je nevyhnutné uchovať si historickú pamäť o tragických udalostiach daných rokov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 486
Celková čítanosť: 2684520x
Priemerná čítanosť článkov: 5524x

Autor blogu

Kategórie