Založ si blog

Krajčí to dal na Goebbelsa, alebo ak toto nedostane ľudí do ulíc, tak už nič. Normálne dávam za pravdu Nicholsonovej.

Čísla Covid pozitívnych nám ešte pred testovaním začali klesať. No čo sa stalo po testovaní podobne ako v predvianočnom kole? Začali nám akosi čísla stúpať a to už chudák Mikas, ktorý má už svoju druhú dávku, asi naozaj nevie aj s Matelkkom, ako používať atómové bomby. Hlavne by im malo byť jasné, že taká bomba zničí všetko živé. To už ani nemajú výhovorku na protestujúcich počas 17. novembra.
No a teraz k tomu geniálnemu nápadu s SMS-kami. To čo je za chorý rozum? To má Krajčí fakt v hlave nasr…? Ako a kto bude vyhodnocovať SMS? Veď to je na hlavu. Toľko personálu asi polícia nemá a čo asi tak budú vyhodnocovať??? Dvaja šašovia, Krajčí s Mikulcom, podobní Patovi a Matovi sa hrajú na diktátorov a prekonávajú aj Orwellove vízie. Zasahovanie do ústavných práv občanov je neskutočné.
Ak takéto nápady vlády nedostanú ľudí do ulíc, tak už asi nič. Je to len názor možných reakcií obyvateľov na neskutočný teror tejto vlády! Žiadna, naozaj žiadna vláda si nedovolila takéto bohapusté šikanovanie občanov. Ako Mikulec zabezpečí, aby sa nezneužívali SMS-ky, alebo aby neboli falošné??? Veď kým niekto napíše v prípade núdze, že musí ísť k susedovi ne vécko, pretože u neho vybuchla atómová bomba a nemohol si ho opraviť pre zatvorené obchody, tak sa z toho aj pose…. Tak ako z tohto geniálneho nápadu!
Teraz k tej podpore podnikateľov a zamestnancov. Rozdeľovanie nejako hapruje a mnohí už prevádzky zrušili. No iné chcem kritizovať. Podporu dostanú len tí, ktorí nemajú aj iný príjem. Napríklad SZČO, ktorí neplatili odvody a nemajú žiaden iný príjem dostanú nejakých 315 €. No dokážete z toho vyžiť? Jasné, že mnohí majú aj iný príjem a tým pádom sú von z hry, snažia sa prežiť. Je to brutálne porušenie aj princípov rovnosti, ide predsa o financie EÚ a tá vylučuje diskrimináciu! Preto mali Rakúšania či Nemci helikoptérové financie a vyplatené do 8 dní!!! Ak toto napadnú právnici alebo OLAF či nejaká iná kontrolná zložka EÚ, budú to seriózne problémy! Áno, Nicholsonová kritizovala, ale to je všetko. Ministra hospodárstva predsa majú a sú vo vláde, len kritika nestačí!

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

NR SR / Parlament /

Poslanci ukončili rokovanie skôr. V pléne chýbali predkladatelia návrhov

07.12.2022 18:35

Vo štvrtok sa má konať mimoriadna schôdza o návrhu na vyslovenie nedôvery Hegerovej vláde.

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Mal zobrať úplatok

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

Polícia / Policajná páska /

V galantskom byte našli mŕtvu ženu, podozrivú osobu polícia zadržala

07.12.2022 17:33

63-ročnú ženu bez známok života našli v kúpeľni s viacerými zraneniami na tele.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423651x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív