Založ si blog

Neskutočná banda vládnych amatérov, ktorí si zobrali ako rukojemníkov učiteľov a žiakov

Len aby Matelko mohol testovať a chváliť sa Marcinovi, alebo ako mu to potom to meno ešte skomolili na OĽaNOvskej FB stránke, svojím účesom a hlavne totálnych detinským vystupovaním. Ten človiečik nemá v tej hlavne všetko v poriadku. Ďalšia hanba v medzinárodnej diplomacii. Horšie, že ten tzv. premiér reprezentuje krajinu Slovenskom volanú. Teraz nechcem vedieť, ako nás budú volať.
Vláda a celá tá perepuťa tzv. odborníkov nás totálne podviedla a šprtať sa bude každý týždeň. SaS a ostatné straničky mali plno rečí a pustili do gatí. Určite dostali prísľub, že dostanú nejaký ten bakšiš za to testovanie. Zdôvodnili to žiakmi a začalo sa vydieranie par excellence! Ak rodič sa nedá testovať a nedá dieťa do školy OČR mu padá. Učitelia a rodičia sa stali rukojemníkmi v šprtacej dráme nášho vodcu Matelka Kimatoviča Prvého Veľkého. Prostredníctvom tohto vydierania sa musíme ísť chodiť testovať každý týždeň! Im dočista už je….! Nie testovať, ale liečiť máte.
Týmto vyzývam, aby sa preukázalo, koľko ľudí už bolo liečených s liekom Invermectin, alebo to bolo len schválenie, ale lieku nikde.
Žiadam, aby uviedli koľko z obetí bolo liečených týmto liekom do súčasnej doby!

Vraj bude automat naviazaný na počet pacientov v nemocnici! No väčšiu spr….ť som dosť dlho nepočul. Slovensko bude hoci aj zdravé, ale vyrobí sa 3001 pacientov a vždy budeme v núdzovom stave si šprtať tyčinkami do nosa! Už fakt tohto bohapustého amaterizmu bolo dosť.
Znovu – nie testovať, ale liečiť sa má! Testovanie je len vaším špinavým kšeftom, ktorým vydierate Slovákov!
Teraz sa idete obracať na Rusov a rozmýšľate o Sputniku V, no to je už neskoro. Už vidím, ako ho dostávate po tom, čo ste zaspali dobu!
Tu je moja ďalšia žiadosť!
Žiadam v mene 250.000 ľudí, ktorí už pravdepodobne prekonali vírus, aby sa zverejnilo, koľkí z nich dostali Covid znovu a prečo musia chodiť na testovanie!
Teraz k tým učiteľom. Taký paškvil aký vytvorili títo experti nemá absolútne obdobu. Perla nad perlu. Vláda niečo vymyslí, ale nad dopadom a hlavne vykonaním sa vôbec nezamýšľajú a absolútne neanalyzujú. Zákaz vychádzania do prírody, to je aká malina? Učitelia sa budú musieť asi potrhať a zároveň testovať pretože boli oklamaní, tak isto ako celé Slovensko. Po 7.2 sme sa už v lepších okresoch nemali testovať. Matelko rozhodol a testovať sa bude ešte viac a v celej krajine. Žiaci a učitelia aj s rodičmi slúžia ako nástroje vydierania pracujúcich. Niečo neskutočné.
Počet uzdravených každý deň narastá a Krajčí stále klame o zhoršujúcej sa situácii. Aktívnych prípadov je len niečo okolo 25.000 infikovaných a z toho neviem, koľko skutočne chorých oproti 7.1, keď ich bolo vyše 50.000. Teda zlepšenie o 100%. Tak o čo ide? O testovanie. Testovanie ešte nikoho neuzdravilo. O liečení zatiaľ asi hovoriť nemôžeme.
No a na záver absolútna pecka a to Matelkovo rozdeľovanie eurofondov podľa toho, kto koľko získal vo voľbách a aké majú ministerstvá. Toto ešte je len podvod a nabalenie sa. Nechcem už o Matelkovi písať. Ale to sa nedá, ten …… vždy klesne ešte hlbšie, ako sme si mysleli.

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Dráčik a Lego, referendum áno a pád vládnych strán

12.11.2022

Nuž čo už, Lego som mal rád a aj mám na neho pekné spomienky. Asi najradšej som mal ako decko sériu Castle. Teraz však ku problému, ktorý vyvolali naši neoliberálni propagátori nacizmu, ktorý začínal podobným spôsobom aj v Nemecku a krištáľová noc mala nedávno výročie. Udávanie za názor, podnecovanie k nekalej súťaži či ohováranie. No, nechcel by som byť v koži [...]

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 582
Celková čítanosť: 3419075x
Priemerná čítanosť článkov: 5875x

Autor blogu

Kategórie