Založ si blog

Pošta v područí vlády a čo s referendom. Colníci habú Invermektin

Dopracovali sme sa do absurdného stavu. Matelko dáva svoje detské statusy a má už plné gate z toho, ak by sa vyzbierali podpisy. Zásah do demokracie od súčasnej partokratickej oligarchickej vlády je priam neskutočné. Vyhrážky, zosmiešňovanie a už teraz vyhlásenie vlády a ich posl(r)ancov, že odvolať ich je protiústavné! Veď majú na svedomí cez 5000 mŕtvych a krach ekonomiky. Majú na svedomí množstvo ľudí, o tom niet pochýb, tak dokedy im to dovolíme?

Už teraz vyhlasujem, že za žiadnu zo strán, ktoré sú v parlamente hlasovať nebudem, ale už keď sa toho chytili strany ako Smer, Hlas či SNS, tak ich vyzývam, aby zverejnili miesta v okresoch, kde možno hárky odovzdávať. Či starostovia a primátori, ktorí boli volení za dané strany nech sa ukážu! Pošte po tejto skúsenosti neverím.
Je jednoducho hrozné, ak mysticky osvieti nejakého dilina či amatéra. Potom vám ani pošta nemusí prísť a hlavne sa môže stať z hutníka lekár. A z akého hutníka? No podľa môjho názoru absolútne bezcharakterného! V živote by som nedokázal zobrať pozíciu, ktorej a absolútne nerozumiem! Ako strojár viem, aké problematické je naučiť sa všetko o strojoch na spravovanej linke atď. Hutník ide rozdeľovať pozície a manažovať lekárov! Uf, veľmi ťažké osvietenie náboženského fanatika!

No a teraz k tomu zhabanému ivermektinu colnicou. No bohovské, ak vášmu príbuznému ide o život a vám zhabú poslednú nádej na colnici. Pretože, lebo osvietenie! Vláda sľubovala a doteraz nedala do obehu! To je ale už nábeh na trestnoprávnu zodpovednosť za úmyselné zabitie a jednoducho právnici by mali konať. Čo robí v tejto otázke Smer či Hlas, ešte dôležitejšie ako referendum je pokus o záchranu ľudí. My si hárky pošleme aj za svoje, Smer nech skúsi využiť peniaze na dovoz liekov a vitamínov a každý, kto donesie hárok hoci aj s jedným podpisom, nech dostane vitamín D!

Spojené príjemné s užitočným.
Posledná vec. Nechcel by som byť v koži colníkov, ak na základe zhabania lieku by niekto zomrel, ktorému by mohol pomôcť!
No trnavský Igi Prvý Absurdný Vytierač Nekonečník nemá toho dosť. On potrebuje plné nemocnice, na rozdiel od Fínov či Dánov! Sme najhorší kvôli Matelkovi a idiotskému testovaniu, ktoré nerobí žiadna krajina na svete. Jeho atómovka nemá ani len silu zápalky. Je zaujímavé, že čím viac sa hromadne testovalo, tým viac stúpli následne čísla nakazených. Kým sa nezačalo testovať hromadne, čísla išli pekne dolu!

Toto nie je náhoda!

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Dráčik a Lego, referendum áno a pád vládnych strán

12.11.2022

Nuž čo už, Lego som mal rád a aj mám na neho pekné spomienky. Asi najradšej som mal ako decko sériu Castle. Teraz však ku problému, ktorý vyvolali naši neoliberálni propagátori nacizmu, ktorý začínal podobným spôsobom aj v Nemecku a krištáľová noc mala nedávno výročie. Udávanie za názor, podnecovanie k nekalej súťaži či ohováranie. No, nechcel by som byť v koži [...]

ukrajina mariupoľ maxar

Rusi postavili v Mariupole novú základňu. Rozšíril sa aj cintorín, odhalili satelitné snímky

03.12.2022 20:25

Ukrajinské úrady odhadujú, že ruské bombardovanie zanechalo v troskách až 90 percent z mestskej infraštruktúry.

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 582
Celková čítanosť: 3419093x
Priemerná čítanosť článkov: 5875x

Autor blogu

Kategórie