Založ si blog

Matelkova vláda a genocída na občanoch SR a ďalšia samovražda v prípade Lučanského

Tak sa nám to krásne rozbehlo. Počet obetí po každom testovaní prudko stúpol. Náhoda? Liečiť táto vláda alternatívne nechce, radšej bude špárať v nose, ako pokúšať sa zachrániť pacientov, hoci aj liekmi proti parazitom. Je jasné, že tie lieky ako ivermektín by boli účinné aj proti tejto parazitujúcej vláde, ktorá sa vytešuje z diktátorských praktík, ktoré už presahujú ktorúkoľvek vládu po nežnej revolúcii.
Duch svätý vstúpil do tejto diktátorskej vlády. Len či to bol duch svätý v tej šope, kde výskali v stodole dievčatá aj s osvieteným sektárom Krajčím. Som veriaci, ale čo je veľa, to je veľa aj na mňa. Odvolá experta špičkového ústavu hneď po relácii, kde zverejní účinky ivermektínu. Krajčí nejako stráca pacientov z nemocníc a chaos pri štatistikách nemá obdobu. Prakticky na Slovensku už ani nemáme chorých. Je ich nejakých 12.000 čo je zúfalo málo na pandémiu ak si ešte odmyslíme, že ich je 3500 v nemocniciach, tak aká pandémia?
Učitelia sa stali pokusnými králikmi na použitie ďalšej vakcíny, o ktorej pochybuje množstvo štátov. No nakúpil ich 3,5 milióna, tak ich potrebujeme použiť! Už sa začína pochybovať o tom, či je potrebné očkovať ľudí, ktorí prekonali coronu. Ak ju prekonali, tak načo očkovať? Práve títo ľudia sú určitým štítom pri šírení vírusu. No stále sme trestaní. Len špárať a špárať v nose! Ani jeden štát takýto teror nepácha na svojich občanoch ako Matelkova vláda. V Poľsku sa situácia zlepšuje, v Rakúsku sa zlepšuje, vlastne na celom svete klesajú krivky, len u nás stúpa!
Vraj minulý rok stúpla úmrtnosť hlavne decembri o cca 5000 ľudí! Matelko si môže gratulovať. Behom decembra sa mu podarilo zniesť zo sveta neposkytnutím zdravotnej starostlivosti minimálne 2700 ľudí. Prečo? Pretože dovtedy bolo na coronu či s coronou obetí cca 2300. Teda do konca decembra! „Gratulujem“ k zníženiu počtu dôchodcov a pacientov, ktorí potrebovali drahšiu zdravotnú starostlivosť. Ušetril a vrecko si nabalil nezmyselnými nákupmi antigénových testov.
Tam, kde bola vyskúšaná úspešne alternatívna liečba, sa dosadí hutník. Vraj manažér a vraj lekár nemôže riadiť kliniku. Sranda, že Krajčí ako sektár ducha osvieteného môže riadiť celé ministerstvo bez akýchkoľvek skúseností!
Toto je čistý Bananistan aj preto podpíšem referendum. Nie aby som volil kohokoľvek zo súčasných parlamentných strán, ale aby sme sa zbavili sektárskej vlády!

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Dráčik a Lego, referendum áno a pád vládnych strán

12.11.2022

Nuž čo už, Lego som mal rád a aj mám na neho pekné spomienky. Asi najradšej som mal ako decko sériu Castle. Teraz však ku problému, ktorý vyvolali naši neoliberálni propagátori nacizmu, ktorý začínal podobným spôsobom aj v Nemecku a krištáľová noc mala nedávno výročie. Udávanie za názor, podnecovanie k nekalej súťaži či ohováranie. No, nechcel by som byť v koži [...]

ukrajina mariupoľ maxar

Rusi postavili v Mariupole novú základňu. Rozšíril sa aj cintorín, odhalili satelitné snímky

03.12.2022 20:25

Ukrajinské úrady odhadujú, že ruské bombardovanie zanechalo v troskách až 90 percent z mestskej infraštruktúry.

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 582
Celková čítanosť: 3419101x
Priemerná čítanosť článkov: 5875x

Autor blogu

Kategórie