Založ si blog

Matelkova vláda a genocída na občanoch SR a ďalšia samovražda v prípade Lučanského

Tak sa nám to krásne rozbehlo. Počet obetí po každom testovaní prudko stúpol. Náhoda? Liečiť táto vláda alternatívne nechce, radšej bude špárať v nose, ako pokúšať sa zachrániť pacientov, hoci aj liekmi proti parazitom. Je jasné, že tie lieky ako ivermektín by boli účinné aj proti tejto parazitujúcej vláde, ktorá sa vytešuje z diktátorských praktík, ktoré už presahujú ktorúkoľvek vládu po nežnej revolúcii.
Duch svätý vstúpil do tejto diktátorskej vlády. Len či to bol duch svätý v tej šope, kde výskali v stodole dievčatá aj s osvieteným sektárom Krajčím. Som veriaci, ale čo je veľa, to je veľa aj na mňa. Odvolá experta špičkového ústavu hneď po relácii, kde zverejní účinky ivermektínu. Krajčí nejako stráca pacientov z nemocníc a chaos pri štatistikách nemá obdobu. Prakticky na Slovensku už ani nemáme chorých. Je ich nejakých 12.000 čo je zúfalo málo na pandémiu ak si ešte odmyslíme, že ich je 3500 v nemocniciach, tak aká pandémia?
Učitelia sa stali pokusnými králikmi na použitie ďalšej vakcíny, o ktorej pochybuje množstvo štátov. No nakúpil ich 3,5 milióna, tak ich potrebujeme použiť! Už sa začína pochybovať o tom, či je potrebné očkovať ľudí, ktorí prekonali coronu. Ak ju prekonali, tak načo očkovať? Práve títo ľudia sú určitým štítom pri šírení vírusu. No stále sme trestaní. Len špárať a špárať v nose! Ani jeden štát takýto teror nepácha na svojich občanoch ako Matelkova vláda. V Poľsku sa situácia zlepšuje, v Rakúsku sa zlepšuje, vlastne na celom svete klesajú krivky, len u nás stúpa!
Vraj minulý rok stúpla úmrtnosť hlavne decembri o cca 5000 ľudí! Matelko si môže gratulovať. Behom decembra sa mu podarilo zniesť zo sveta neposkytnutím zdravotnej starostlivosti minimálne 2700 ľudí. Prečo? Pretože dovtedy bolo na coronu či s coronou obetí cca 2300. Teda do konca decembra! „Gratulujem“ k zníženiu počtu dôchodcov a pacientov, ktorí potrebovali drahšiu zdravotnú starostlivosť. Ušetril a vrecko si nabalil nezmyselnými nákupmi antigénových testov.
Tam, kde bola vyskúšaná úspešne alternatívna liečba, sa dosadí hutník. Vraj manažér a vraj lekár nemôže riadiť kliniku. Sranda, že Krajčí ako sektár ducha osvieteného môže riadiť celé ministerstvo bez akýchkoľvek skúseností!
Toto je čistý Bananistan aj preto podpíšem referendum. Nie aby som volil kohokoľvek zo súčasných parlamentných strán, ale aby sme sa zbavili sektárskej vlády!

Pár rád Matelkovi, čo s pandémiou

23.02.2021

1. začni liečiť – po prvé seba na psychiatrii a po druhé nech lekári začnú konečne liečiť ľudí nielen po telefóne! Ten počet mŕtvych je zo zanedbania starostlivosti! Seba Matelko liečiť vie Isoprinosinom, ale nás špajchľuje! V živote som nevidel, aby test niekoho vyliečil! 2. otvor obchody a vracaj ľudí do normálneho života. Nech dodržujú prísne hygienické a [...]

Keď Matelkova atómovka zabíja ľudí namiesto vírusu, Remišovej sa včera muselo čkať a budú dva milióny Sputnikov?

19.02.2021

Celé riadenie štátu a krízy je jedna obrovská katastrofa približujúca sa k Hirošime. Na Slovensku naozaj vybuchla atómovka vládnej blbosti. Matelko po prepade preferencií si zahral divadielko aj s bábkoherečkou. Ľudia môžu pre ich blbosť kapať ako muchy. Štatistiky už nezverejňujú počet uzdravených. Už to je zakázané. O chvíľu už nebudú potrebné ani vakcíny, veď [...]

Matelkovo brutálne ohýbanie štatistík a neschopnosť

16.02.2021

Koľko že to máme tých expertov v tých komisiách? Úroveň vzdelania asi klesla hlboko a štatistika sa už hádže len tak hore dolu! „Tote počitače“ sú tiež už na nič. Uzdravených už do štatistík radšej nedávame, aby sme neutrpeli ešte väčšiu hanbu, ako je Matelkova vláda. Ono potom tieto čísla chorých a uzdravených vyzerajú trošku ináč. Dokonca pokles [...]

Enrique Peňa Nieto

Mexiko sa márne tretím rokom snaží predať luxusný prezidentský špeciál

25.02.2021 08:44

Lietadlo obstarali za 220 miliónov dolárov pre bývalého prezidenta Nieta.

facebook

Online giganti idú v Austrálii platiť za spravodajstvo

25.02.2021 08:19

Podľa vlády tento krok „prispeje k podpore žurnalistiky, ktorá je vo verejnom záujme".

Nemecko, ČR, Bavorsko

ONLINE: Lídri EÚ sa poradia, čo s nedostatkom vakcín

25.02.2021 06:00, aktualizované: 07:13

Dvojdňová videokonferencia lídrov EÚ sa bude týkať najmä problémov s očkovaním a situáciou na hraniciach.

Koronavírus / Celoplošné testovanie /

Potvrdí parlament núdzový stav? V poslednej chvíli

25.02.2021 06:00

Ak by vo štvrtok Národná rada SR nepotvrdila vyhlásenie núdzového stavu, tak by sa skončil.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 471
Celková čítanosť: 2561011x
Priemerná čítanosť článkov: 5437x

Autor blogu

Kategórie