Založ si blog

S(a)ralabanda sralabanda haliganda a Matelkove lži

Klub sektárov na Slovensku sa nám rozrástol o mená tzv. odborníkov na pandémiu. Síce vedia o tom toľko ako my, obyčajní občania, skutočne obyčajní a nie tie matoovce. Matovič v súčasnosti už nemá gule vyjsť medzi občanov. Tlieskať mu nikto nebude, jedine tak ako Belusovová po jeho papuli.
Nemám slov, čo za diktatúru tu spustili. Žiadne vypnutia nepomôžu. Je to normálne rozšírený a neliečený vírus, kde vláda by mala byť obvinená zo zanedbania zdravotnej starostlivosti. Aj na to príde. V celom svete počet klesá, len u nás stúpa. Ešte že nás bratia Česi potiahnu. No aj tak majú lepšie čísla.
Teraz si zoberme dva príklady: Švédsko, respektíve sever Európy, kde boli opatrenia minimálne a Izrael, kde bolo očkovanie a uzatvárania. Výsledky v súčasnosti temer podobné. Krajiny či chcú, alebo nie, nevyhnú sa celkovému premoreniu, len odďaľujú nástup vírusu. Slovensko, čo získalo na jar, teraz stratilo. Vláda sa mala zaujímať o liečenie a mať aspoň trošku logické riešenia. Aj v súčasnosti chcú obmedzovať dopravu. Uzavretie krajiny je absurditou. Nikto už na to veľmi neverí.
Najväčšia topka je preradenie seniorov do 8. skupiny očkovania. To čo za dementi toto navrhli? To boli tí slávni experti, či kto vlastne? Tak nemocnice sú zahltené práve seniormi, ale oni ich budú očkovať až v záverečných fázach! Má to dvojitý efekt. Jednak sa zbavia dôchodcov a jednak ich aj tak nemajú čím očkovať. Teda A-Z odmietajú viaceré štáty a tak ich možno dostaneme, ale pre mladšie ročníky.
Genocída a teror veselo pokračujú.
Nová kategória triedenia obetí našej diktátorskej vlády:
– na covid
– s covidom
– kvôli covidu

Vyhrávať bude diagnóza kvôli covidu! Zanedbanie zdravotnej starostlivosti dosahuje vrchol. Ľudia sa boja ísť do nemocnice, pretože notári nemusia fungovať a nestihnú podpísať poslednú vôľu. No tak si zomrú doma, respektíve sú prevezení do nemocnice v poslednej fáze, keď im už niet pomoci. Fakt gratulujem tejto amatérskej bande odborníkov a Plg. Veľkému Vezírovi Matelkovi Psychopatovičovi Nerovi Trnavskému, toho času premiér premazanej zbedačenej Slovenskej republiky.
Hlavná vec, že chlapčiatko Šeligovské sa dalo zaočkovať pred kamerami. Normálne by si človek na nich odpľul, ale škoda slín, ešte by mi stihli dať do úst či nosa špajchľu a otestovať ma.
Teraz nás diktátorská vláda pripraví aj o ďalšiu Veľkú Noc. Normálne Matelko aj s tou svojou sektou je nejako zaťažený na kresťanské sviatky.
Krivka úmrtnosti ide hore, pretože to odborníci na čele so Vševedkom Matelkom Prvým Najväčším Mordorom Hrôzostrašným nezvládli. On si dával Isoprinosin a všetko možné. My sa špajchľujeme. Za to špajchľovanie mohlo byť vitamínov, paracetamolu či ivermektínu pre celú republiku. Sem tam nejaká postavená nemocnica.
To nie! My potrebujeme papierik. No a armáda a polícia pomáha v tomto terore! Už nie je pomáhať a chrániť platné vo všeobecnosti. Už len pomáhajú a chránia Matelka a jeho chuntu.
Opozícia je tak povediac v stave bezradnosti. Boja sa vyvolať protesty. Koalícia zase operuje s tupými argumentami pre matoovce, že či tu znovu chceme Smerohlas. Nuž, ako si ľudia zvolia, tak budú mať a tak budú môcť aj tú ďalšiu vládu odvolať. No za seba garantujem, že nikomu z nich svoj hlas nedám! Budem hľadať takú stranu, ktorá naozaj združí ľudí na základe zdravého rozumu, cti a bez oligarchov. Stranu, ktorá bude ctiť základy demokracie a odbornosti a bude tu skutočne pre ľudí. No ak taká tu nebude, asi ju bude potrebné založiť, aj keď je ich po milého …. To však nie sú občianske strany, ale strany záujmových finančných skupín. Naozaj v súčasnosti nevidím nič rozumného na zvolenie. Nevidím odborníkov, nevidím snahu pomôcť ľuďom a vôbec tu nevidím riadenie štátu v prospech občanov SR. Neoliberalizmus sa stáva fašizmom v pravom slova zmysle.
Matovič klame, až sa mu od huby práši! Na Slovensku sa už týždeň podľa štatistík, ktoré je potrebné upraviť podľa požiadaviek vezíra neuzdravil ani jeden človek! Na Slovensku je to možné! Len aby sme neutrpeli svetovú hanbu, tak krásne upravujú a priamo klamú celému Slovensku a svetu! Niečo neskutočné. Nikto nevie, koľko ľudí je vlastne chorých, koľko ľudí vírus skutočne prekonalo. Ešte tie čudá, ktoré sa chceli zviditeľniť, že dostali druhý krát covid po mesiaci či dvoch. Holý, Pčolinský vraj schytali druhý krát vírus po prvom bezpríznakovom priebehu, ktorý im vyšiel na základe testu. Tak takú sp….sť môžu pustiť do éteru fakt len také indivíduá, ktoré sa chcú zviditeľniť, neviem či svojimi výnimkami, alebo nedostatočným prítokom krvi do mozgu. Buď ho mali, alebo nie. Testy mohli byť zlé, alebo si pred tým hrkli trošku coly s niečím? Bezpríznakoví buď majú odolnosť a porazia aj druhý krát vírus, alebo ho prvý krát ani nemali. Neviem, ale je proti akejkoľvek logike, ak nejaký infektológ povie, že síce boli bezpríznakoví a nemali dostatočnú nálož na prepuknutie. Tak ako mohli byť pozitívni pri testovaní, ak nemali dostatok vírusu v sebe. Vraj test ukazuje pozitivitu, len keď máte dostatočný počet vírusu v sebe. No, jednoducho tu niečo nesedí! Tak ako v celej tejto šaškárni, kde hutníci či výrobcovia okien preberajú nemocnice či kardiochirurgie. Výborne! Čistá vláda odborníkov!
Skutočne som nevedel, že Slovensko je na tom až tak zle. No môžeme si za to sami. Ľudia, ktorí by na to mali, ísť do politiky nechcú a potom sa čudujeme, že ovce zo zúfalstva si zvolia vlka!
Vzniká nám štát, kde aj gestapo by žaslo nad metódami kontroly a nahlasovania ľudí!!!

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne Marcela Foraia

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

Polícia / Policajná páska /

V galantskom byte našli mŕtvu ženu, podozrivú osobu polícia zadržala

07.12.2022 17:33

63-ročnú ženu bez známok života našli v kúpeľni s viacerými zraneniami na tele.

Virus Outbreak Germany

Merkelová priznala zlyhania vo svojej politike voči Rusku

07.12.2022 16:58

Komentár bývalej nemeckej kancelárky sa týkal ruskej okupácie ukrajinského polostrova Krym v roku 2014.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423614x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív