Založ si blog

Rusi len potvrdili, aká je naša vláda sp. .tá

To čo sa deje v súčasnosti na Slovensku je čistý chaos, teror a smiech cez slzy. Tak nekompetentnú a amatérsku vládu, ktorá ide cez mŕtvoly a to doslova a do písmena, sme nemali. Matovič, ktorý mení Zakarpastkú Rus za Sputnik, Korčok, ktorému USTrčia z každého otvoru podobne ako Sulíkovi a Remišovej. Im mŕtvi nevadia, ak by náhodou mohli prežiť na základe ruských liekov či vakcín. Toto ešte je len morálne dno súčasnej vlády. Poslanec Oľajna rokuje poza chrbát o zákone o dvojitom občianstve. Šulino sa už vidí premiérom a Remiška vraj donútila Rusov o požiadanie registrácie Sputnika V. No a ešte Matelko poďakuje Maďarom za pomoc pri získavaní Sputnika V, pretože EÚ je absolútne bezzubá. Ľudia zomierajú, ale stále sa chodíme špajchľovať, lebo neskutočný kšeft. Prosím o zaslanie jedného jediného prípadu, kde špajchľa pomohla vyliečiť pacienta. Do nemocnice sa už pacienti dostávajú v zúboženom stave, pretože sa neliečia, len sú doma v karanténe.
Rusi urobili a hlavne ukázali, ako našim politikom záleží na občanoch. Z bábkoherečky či Šulina sa vykľulo pro americké duo na čele s Kŕčekom, ktorý sa zúfalo trieskal o zem. Samozrejme, pri výrokoch Matelka by sa už asi mnohí kolabovali. Cirkus pokračuje ďaleeeej. Títo sa budú držať moci ako kliešte. Jeden deň chce Matelko vrátiť vakcínu, potom nie a hneď nato Rusi požiadajú o registráciu a urobia z celej Slovenskej vlády totálnych somárov.
Topom je pomoc, ktorú musíte vrátiť, ak náhodou máte hoci aj 1 € príjem! Jednoducho, jedna veľká katastrofa! Máte dokázať prežiť z minima a ešte aj vám zakážu podnikať – lebo! Kto toto navrhoval, musí byť totálny id-ot. Stačilo dať podnikom 80% priemerného zisku, ktoré mali v jednotlivých mesiacoch za dané obdobia a bolo by. Zrušenie projektov pre začínajúcich podnikateľov je niečo neskutočné. Chcete ísť podnikať, ale nemôžete, pretože sa ÚP rozhodol pozastaviť tieto dotácie. Aj to sa stáva a aj to sú problémy. Likvidácia malých a stredných podnikateľov je priam neuveriteľná.
Vývoj pandémie je na Slovensku v súčasnosti katastrofálny. Pokazili to prioritne politici a mali by niesť plnú zodpovednosť a to aj trestno-právnu. Možno práve takú, ako ordinuje Kolíková zadržaným v kolúznej väzbe. Ešte žiaden minister nemal také krvavé paprče ako práve Kolíková. Vládny teror pokračuje veselo ďalej ruka v ruke s chaosom. Osobne zastávam názor, že pomaly sa blížime k vrcholu aj napriek akýmkoľvek opatreniam. Pravdepodobný počet obetí do konca júna odhadujem vo výške od 12.000 do 16.000. V apríli je viac ako pravdepodobné, že začne klesať ako počet nakazených, tak aj počet mŕtvych. Temer sa zastavilo očkovanie. Nakazených a uzdravených máme cca pol milióna. Len v mojom okolí už poznám viac ľudí, ktorí covid prekonali, ako tých, čo ho ešte nemali. Môžete si dávať akékoľvek uzatváranie štátu a občanov do klietok, už to nepomôže. Začne to brzdiť tak na 20% nakazených. To je len môj amatérsky pohľad. Máme tu dosť „expertov“ len neviem čo robia, keď pozatvárali obchody a skoncentrovali ľudí, podobne ako vo verejnej doprave, kde zrušením spojov, len zhustili ľudí. Základ, že špajchľovať sa musia ľudia, ktorí skutočne covid prekonali a nie ako tí pajáci poslanenckí bezpríznakoví.

Prezidentka hrá vabank, Demoláti si zbožne želajú nezlučiteľné zlúčiť a nová strana NASOSKA

16.05.2023

Tak sa nám tá kampaň krásne rozbehla a to je len začiatok, nová vláda je taká predpríprava na možno novú prezidentskú kampaň, pretože to je skutočne vabank pre prezidentku. Síce veľa toho neschvália, ale vydláždiť cestu PS môžu veľmi dobre. Iste, nepôjdu kandidovať, ale môže to byť taká budúca tieňová vláda, veď nepovedali, že už nebudú ani ministrami či [...]

Sme rodina so Smerom nepôjde, relácie bez ĽSNS či Republiky, Matelko splnil jeden sľub, Sulík je neoliberál a vypočítavá prezidentka?

14.05.2023

Nie je koho. Skutočne v súčasnosti nie je koho voliť. Témy otrepané, riešenia žiadne, každý má nejaké to maslo na hlave. Heger si poplačkal, že vraj mu bolo cťou slúžiť Slovensku. Vtipálek, kde nechal tú česť? Jeden sľub však spolu s Matelkom dodržali. Svojou neschopnosťou sa zapísali do učebníc dejepisu. Ešte ani len ten pád z ústavnej väčšiny do stoky nebol so [...]

Tragédia Hegera a jeho Demolátov v priamom prenose a prezidentkin podiel

07.05.2023

Je to tragický koniec už terajšej politickej mŕtvoly Hegera, ktorý ešte dúfa, že ho pod svoje krídla zoberie KDH, ktoré by asi takýmto činom urobila charizmatickú samovraždu. Ukázal skutočne aj študentom Prešovskej univerzity, ako si predstavuje Slovensko v budúcnosti a to jednoznačne bez neho. Hegerov tábor sa nám rozpadol. Najlepšie asi dopadol Vlčan aj so svojim 1,4 [...]

Bešeňová, obec, Liptov

Rarita na Liptove: V Bešeňovej prudko rastie počet obyvateľov. Čo je za tým?

06.06.2023 05:00

Kým inde bojujú s poklesom obyvateľstva, obec Bešeňová zaznamenala za ostatné roky jeho prudký nárast – počet sa takmer zdvojnásobil.

Ukrajina Rusko vojna Charkov útok uarus

Moskva spätne vykupuje z Mjanmarska a Indie diely pre tanky a rakety

05.06.2023 22:26

V colných dokladoch sa uvádza, že položky boli „vrátené“ do Ruska, pretože boli chybné.

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 598
Celková čítanosť: 3533752x
Priemerná čítanosť článkov: 5909x

Autor blogu

Kategórie

Archív