Založ si blog

Bože, daj Matovičovi aspoň kus rozumu

Mal som písať o inom. O nútenom špajchľovaní a úmyselnom poškodení zdravia štátnymi nezmyselnými nariadeniami. No týmto priam idi….kým prehlásením o tichom nefunkčnom premiérovi vo funkcii to ten blázon absolútne zaklincoval. Nemám slov, toto nevymyslíš. Matelko sa fakt nenarodil, on sa vyskytol. Vládny cirkus v saralabande pokračuje ďalej. Sekta zabáva Slovensko na sociálnych sieťach, no má to tragické dopady. Jednoducho nevedia, čo majú robiť.
Matovičovým pracovným nástrojom sa stala sociálna sieť. Veď ten človek je na nej závislý!!! Ktorý premiér takto dáva zdieľať budúce zákony či vyhlášky bez hlavy a päty??? Len tak, čo ho napadne, to dá na FB. My tu už máme premiéra len na FB. Urval sa a žije vo svojom virtuálnom svete príspevkov a lajkov. Chorý človek, chorá doba, chorá vláda! Prečo? Pretože ho všetci podporujú a hrajú super divadlo!
No a teraz trochu aj k tomu špajchľovaniu. Normálne začínam uvažovať o žalobe voči štátu za poškodenie zdravia, ktoré spôsobilo špajchľovanie a nosenie rúšok. Aké? Zápaly nosných dutín, poškodenie sliznice, dermatologické problémy, zápaly a infekcie v očiach. No a dá sa pokračovať. Ďalej ako živnostník tvrdo uvažujem nad žalobou za úmyselnú likvidáciu malého a stredného podnikania. To, akú chaotickú pomoc vláda poskytuje je niečo neskutočné a potom ju pre istotu aj vyžiadajú naspäť, lebo ste možno zarobili 1 € a to sa nesmie. Nevravím už nič o tom, že malé obchody nechali krachnúť a veľké predajne už začali všetko predávať. No a prečo aj nie? Veď už sa stáva všetko nutnosťou. No ich nezaujíma, že nie každý môže nakupovať cez net, respektíve niektorí ani nechcú. Potrebujem tovar vidieť. Je to cielená likvidácia. Vládny bordel pokračuje. Nie, nechcem tu žiadnu parlamentnú stranu či PS. Nechcem tu ani staronových politikov a dokonca ani egoistických národných vodcov, ktorí sa doteraz nevedeli dohodnúť a ťahať za jedno lano. Chcem tu ľudí čestných, ktorí dokážu počúvať a komunikovať s občanmi a riešiť ich základné problémy, ktorým čelia.
Zatiaľ tu takí neboli. Klinec do rakvy zabili ešte aj Lipštein s Posledným Križiakom, ktorým odrazu kajúcnici vadia, ak ide o ich človeka. Vraj pomsta policajtov! No neviem, ale za tento chaos a doslova teror na obyvateľoch budú musieť padať tresty v budúcnosti. Preto ak existuje niekto z právnikov, ktorý by sa odhodlali na takýto boj, nech s tým začnú a dajú ľuďom návod a nech nás zastupujú. Harabin či Čarnogurský, máte šancu sa ukázať konečne v tom, v čom ste dobrí.
Mimochodom, ak vláda niečo chce, tak nech to zaplatí ako v prípade respirátorov či dezinfekcie. To čo má byť??? Niečo si vymyslia a ty občan plať???
Sme rodina je za odklady splátok a k tomu ako bonus päť respirátorov, čiže ich sociálne opatrenie predstavuje cca 2,5 € na rodinu!!! Srandisti.

Otvorený list Lucii Ďuriš Nicholsonovej

02.12.2023

Pani europoslankyňa sa nám nejako rozpísala s tými otvorenými listami. Tak aj ja jej jeden píšem, nech sa tak trošku spamätá a pridá si na radiátoroch trošku tepla, pretože jej zamŕza mozog asi pri tých 17°C. Jeden poslala mladému Kaliňákovi a druhý ministerke kultúry Šimkovičovej. Čítal som si tie jej otvorené listy a nič som sa nedočítal. Vážená europoslankyňa, [...]

Plyn je drahý a bude ešte drahší vďaka sankciám, tak nech ho platí EÚ

29.11.2023

Veľmi zvláštne, že obyčajní ľudia, nie z Olajna blázna Matelka, ale fakt my ostatní, musíme doplácať na rozhodnutia EÚ. Ja nechcem priemernú burzovú cenu plynu za minulý rok, ale chcem plyn a cenu spred vyše dvoch rokov, ktorá bola vyrokovaná hoci aj s Ruskom na základe dlhodobých kontraktov. Za posledné dva roky stúpla cena plynu pre domácnosti cca o 50%, kto neverí nech [...]

Slovenské železnice pokračovanie hororu a pridáva sa aj Slovenská pošta. Pozor, zajtra prekvapí cestárov snehová kalamita, o ktorej už vedia cca 5 dní!

27.11.2023

Znovu tu máme extra adrenalínový zážitok z cestovania slovenskými železnicami spoločnosti ZSSK. Minulý týždeň sme zažili výluku vlakov na trati Lipany – Prešov až do Košíc. Napísali vraj z Prešova odchádzajú REXy načas, len akosi zabudli povedať, že dané vlaky už ďalej nepremávajú, respektíve boli zrušené. Tak vám cca 45 minútová cesta trvala 1:45. No nie sú [...]

zelenska, zelenskyj

Olena Zelenská nechce, aby jej manžel znovu kandidoval na prezidenta: Mali by sme si nájsť niečo nové

02.12.2023 21:40

Naša rodina bude zase spolu. Pôjdeme niekam na dovolenku, a bude dlhá - celý mesiac, povedal ukrajinská prvá dáma.

moskva

Ruská polícia vykonala razie v moskovských gejkluboch, vraj hľadala drogy

02.12.2023 20:46

Polícia vykonala razie na základe "výnosu o extrémizme".

Vladimir Putin

Keď nestačia peniaze, príde diskreditácia. Kremeľ nespokojné manželky vojakov rieši „po rusky“

02.12.2023 19:35

Úrady pravdepodobne ponúkli rodinám zvýšené platby v hotovosti výmenou za to, že sa zdržia protestov.

SR Prešov Demokrati snem Naď TK POX

Podľa očakávaní. Demokratov povedie exminister obrany, z Hegera podpredseda

02.12.2023 17:45, aktualizované: 18:59

Jaroslav Naď pri hlasovaní získal 109 zo 120 hlasov delegátov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 631
Celková čítanosť: 3812744x
Priemerná čítanosť článkov: 6042x

Autor blogu

Archív