Založ si blog

Som ruský špión a ťažká demagógia našej vlády

Matovič sa dal na nebezpečnú hru dehonestácie Ruska. Jednoducho notorický klamár Matovič vedel, čo robí! To nebola láska ku Slovákom a zabezpečenie Sputnika V, to bolo priame poníženie Ruska a to úmyselné. To, čo sa deje, nie sú náhody. To by ich bolo až príliš veľa. Spojenie s trápnym obvinením Ruska z výbuchu v Čechách, kde Babiša, ktorý fakticky podvádzal pri eurofondoch nepomohol ani Zeman. Táto úbohá a trápna hra pre jednoduchšie mysliacich neoliberálov, ktorým stačí prehlásenie ich vodcov sa ani nečudujem, že sme tam, kde sme. V totálnej r…i. Heger ide v Matelkových stopách a vyhovára sa, že to nie on vyhostil, ale SIS. Veď to, on ani nie je premiérom, on je len na papieri premiér.

Jednoducho, ak vás dnes označia neoliberáli nejakou známkou, tak to musí byť pravda. No žiaľ, len v ich ponímaní. Postupne z konšpirácií sa stáva pravda a z neoliberálnych drístov sa stáva fraška v priamom prenose. Kto môže uveriť takému amaterizmu, ktorý sa zistí, že vraj po siedmych rokoch od výbuchu skladu plného zbraní pre bulharského možno povedať teroristu, ktorý dodával zbrane bojujúcej Ukrajine. Len sa ešte nepovedalo, ktorej strane. Možno obom. Česko ukázalo absolútnu neschopnosť si ustrážiť sklad munície. Tak či onak, z českej strany to bol absolútny amaterizmus, respektíve zastieranie obchodu so zbraňami. No čo už, bolo potrebné niečím zakryť svoju úbohosť a možno manko v sklade. Prečo teraz? No pretože lepší čas nebol pri totálnej antiruskej kampani, ktorá v súčasnosti dosahuje vrchol!

Nie som zástanca ani nejakého pro slovanstva, alebo už vôbec nie som rusofil a už vôbec nie som rusofób, alebo usafób či iný fób. Rusa či Poliaka radšej dokopy nedávajte. Podobne nedávajte dokopy Chorváta či Srba atď. Proste tieto ruvačky medzi národmi sú vždy a budú, kým sa konečne nedoriešia stáročné krivdy. USA si to s indiánmi vyriešilo po svojom a teraz pre zmenu majú problém s tzv. Afroameričanmi a nezmyselným hnutím BLM. Možno samotné Spojené štáty sú pred občianskou vojnou a potrebujú si nájsť nepriateľa zvonku a kto je ich dávny oponent? Rusko! Toto, čo sa deje je jeden pohon a vťahovanie nás do ďalšej svetovej vojny. No a následky? Zoberte si jednu vec. V Afganistane NATO a USA prehrali a odchádzajú aj naši prisluhovači. Napriek presile a temer dokonalým zbraniam stiahli jednotky NATO uši, podobne ako ZSSR. Len s tým rozdielom, že vtedy proti ZSSR dodávali zbrane USA priamo nimi vycvičenými teroristami, ktorí im následne zhodili Dvojičky.
Aká by bola vojna proti Rusku? Totálne devastačná! Naď, Šeliga, Korčok, Heger, Šimečka, Krajniak, Benčík, či Matovič hneď do prvej línie! Veď jeden takýto čudák je za 10.000 vojakov, ako to uviedla jedna poslankyňa z OĽa – NO! Vraj máme 80.000 armádu.

Heger skočil do studne, aj keď nemusel. Nuž, za blbosť sa platí a my si to ešte vyžerieme.
Chaos v erofondoch a vraj nevedia ako to majú minúť. Nemám s tým problém a okamžite by som im poradil. Oni nevedeli ani ako to napísať, hoci im to ľudia vraveli od minulého roku. To, čo predvádza Remišová je niečo neskutočné. Programátori, ktorí nevedia spustiť jednotlivé appky a prepojiť stránky
.
Heger sa nezmyselne pripojil k ČR vraj zo solidarity. No takéto veci sa zo solidarity nerobia. Jedine ak ste možno v nejakej sekte Saralabande prepojenej s neoliberálmi. Čo to chcú neoliberáli? Neviem. Okrem tohto cieľa. Zrušenie národných štátov a nadradenosť korporátov. Vzdelanie nie je potrebné a stačí im ak ľudia budú vedieť stláčať nejaké gombičky a opakovať nejaký stále ten istý pracovný úkon. Na to upozorňovali filozofi od 19. storočia.

Matelko v US(Steel)A, zabudnutí šoféri SAD, sabinovský odpad a 333

15.05.2021

Pri tejto vláde už nestíha človek sledovať tie prúsery. Chudáci Košičania,0 pravdepodobne prišli o jednu z fabrík. Veď prečo by nepozvali súkromníci do USA analfabeta, ktorý si neprečíta žiadnu zmluvu a dá to na next time, last time? Pavlínka asi potrebovala nový železný trón a zapozerala sa do toho z GOT (Hry o tróny), tak svojho Matelka poslala do USA. Lieta si ako [...]

Kolíková chce vyvolať protesty proti vláde

12.05.2021

Fakticky má pravdu. Občianske nepokoje by mohli skrátiť volebné obdobie tejto katastrofálnej telenovely, ktorá sa práve vysiela na Slovensku. Pani Kolíková, ľudia majú právo meniť vládu nie vtedy, ak sa im niečo páči, ale hlavne, ak sa im nepáči! Pani Kolíková, ste úplne mimo reality! Myslel som si, že hlbšie sa padnúť nedá, ako v prípade našich posledných vlád, [...]

Referendum, šašo ministrom financií a chaos naďalej pokračuje

09.05.2021

Referendum je skutočne legitímne. Výhovorky typu, že majú tie podržtaštičky sedieť v parlamente 4 roky, lebo ich zvolili na štyri roky, je absolútny blud. Aj Hitlera demokraticky zvolili a kde to skončilo! Proti tyranii je nutné sa postaviť. Teraz nemyslím len koalíciu. Začínam pochybovať o správnosti volebného systému na Slovensku. Toľko amatérov a doslova iba [...]

Vladimír Lengvarský / Vakcína / Covid /

Zaočkovaní proti covidu by mali od 26. júna dostávať európske certifikáty

18.05.2021 18:42

Ľudia, ktorí budú tento týždeň zaočkovaní vakcínou proti covidu, by už mali dostávať tzv. prechodný certifikát. Tí, ktorí sa zaočkovali skôr, majú dostať možnosť vybaviť si ho dodatočne.

izrael palestína gaza štrajk protest

Generálny štrajk Palestínčanov a izraelských Arabov sprevádzali násilnosti

18.05.2021 18:04

Štrajk sa konal na protest proti izraelskej politike voči Palestínčanom, a to najmä najnovšej eskalácii napätia v pásme Gazy a Jeruzaleme.

Tibor Gašpar

Najvyšší súd predĺžil väzbu pre policajného exprezidenta Gašpara do 5. novembra

18.05.2021 17:09, aktualizované: 18:34

Rovnako ako Gašpar, ostanú vo väzbe aj ďalší policajní funkcionári.

Czech Republic Serbia

Zeman prijal Vučiča, ospravedlnil sa za bombardovanie Juhoslávie

18.05.2021 17:02

Český prezident Miloš Zeman udelil srbskému prezidentovi Aleksandarovi Vučičovi najvyššie štátne vyznamenanie ČR.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 482
Celková čítanosť: 2643970x
Priemerná čítanosť článkov: 5485x

Autor blogu

Kategórie