Založ si blog

Matelkov cirkus realizuje na národe reality šou

V hlavných úlohách: Matelko – daňový podvodník v úlohe ministra financií, notorický klamár, milovník mačacích šampónov, plagiátor par excellence atď.
Vraj premiér Heger z rádu fanatických pravoverných saralabandistov. Pôvodne figúrka dosadená za premiéra.
Šulino – večný odporca a následne okamžite hlasujúci za to, proti čomu bol. Rád vraj raňajkuje s mafiánmi.
Exkúrenár dostal za odmenu ministerstvo životného prostredia a radí mu „učiteľ dejepisu“. Odbornosť nie je potrebná, no načo?
Bábkoherečka riadi informatizáciu a eurofondy. Šajnu síce nemá o tom žiadnu, ale čo na tom.
Ministerstvo poľnohospodárstva opusti či neopustil, ale nakoniec bol odvolaný insitný minister a nahradený človekom, ktorý v poľnohospodárstve v živote nepracoval. Možno tak doma popolieval kvetináče.
Absurdný minister obrany opičiakov s titulom najarogantnejšej opice. Keďže takto nazýva občanov Slovenska, tak je viac ako pravdepodobné, že si tento titul bude vážiť.
Minister zdravotníctva, ktorému sem tam zomrú prominentní pacienti na samoobesenie. No to bolo minule, teraz radšej hľadá slová a sem tam zachaosí, že vraj sa objednaným sputnikom nedá zaočkovať a tak Matelko ostáva sám v jeho snahe zaočkovať skoro už exspirujúcou vakcínou 100.000 ľudí.
Kolíková a jej počiny začali vojnu s políciou. NAKA verzus SIS. Taká Tódová chce zrušiť SIS, asi má pod palcom NAKU. Kolíková zase pri sexe bude asi požadovať písomný súhlas, ale my ju zle chápeme. Ono to je asi jej poistka, aby dotyčný si svoju úlohu splnil a neušiel len tak zbabelo, veď bude mať dôkazový materiál. Nevadí, že Kolíkovej sa sem tam niekto obesí či zomrie pre neposkytnutie základnej zdravotnej starostlivosti.
Ministerka kultúry? A to je kto? Nenápadná štatistka v úzadí, vyberá a dosadzuje si svojich ľudí.
Cesty a dopravu vraj spravuje nejaký Doležal. Výsledky akosi nulové.
Ivan Korčok bdoteraz nerozdýchal, že mu dali rodičia ruské meno a tak je jeho hlavný triedny nepriateľ Rusko. To bude asi tá frustrácia z detstva.
Posledný Križiak, ktorý sa vzdal a znovu prijal pozíciu ministra v tejto tragikomédii svojich súputnikov. Dokázal priviesť na mizinu živnostníkov a malé prevádzky. Iste, dali najviac peňazí na podporu, ale kroky sú tak nekoordinované a tak neskoré, že je to platné ako mŕtvemu kabát.
Kaderník, ktorý fakticky o školstve vie veľké guľové, ale čo neurobí pre svoj imidž?
Mikulec a jeho zvrátené ponímanie zákona. Kajúcnici sú novým fenoménom. Vyšetrovanie už nepotrebujeme. Stačí si nájsť kajúcnika. Vojna policajtov prepojená na vládnu mašinériu. Niečo neuveriteľné, čo sa na Slovensku deje.
Multiotec – predseda poslancov a kamarát podsvetia. Čo na to viac povedať? Nebudú ani byty, ani len tých 5 respirátorov nedokázal vybaviť. Hlavne že vitamínu C sa mu dostalo neúrekom vrchovate. Veď ako terminátor si to užil.
V čom je táto vláda lepšia ako tá minulá? Určite v tvorbe chaosu a amaterizmu. No a to vôbec nie som zástanca ani Hlasu a ani Smeru. Objektívne je tento Matelkov cirkus to najhoršie, čo sme tu doteraz mali od existencie ČSR. Jedinou výnimkou bolo obdobie druhej svetovej vojny. Áno, Matelko to dal na NSDAP pri minuloročných voľbách a teraz dokazuje, že to myslí vážne aj ideologicky.
Táto antická dráma skončí obrovskou tragédiou Slovenska.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne Marcela Foraia

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

Polícia / Policajná páska /

V galantskom byte našli mŕtvu ženu, podozrivú osobu polícia zadržala

07.12.2022 17:33

63-ročnú ženu bez známok života našli v kúpeľni s viacerými zraneniami na tele.

Virus Outbreak Germany

Merkelová priznala zlyhania vo svojej politike voči Rusku

07.12.2022 16:58

Komentár bývalej nemeckej kancelárky sa týkal ruskej okupácie ukrajinského polostrova Krym v roku 2014.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423612x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív