Založ si blog

Rybníček zavádza nový druh vakcinačného gestapa a Nové názvy politických strán

Začnem senzačnou správou, kde sa všetky provakcinačné strany dohodli, že si zmenia svoje názvy. Ľudové Olajno sa bude volať po novom Obyčajná vakcína a závislosť na testovaní, SaS – sa premenuje na Solidárnu vakcínu, Žaludi – po novom – Za vakcínu, PS – Progresívna vakcína, KDH – Hnutie za kresťanskú vakcínu a Kollárov spolok bude po novom – Sme vakcína.
Teraz k tej besede. Rybníček v priamom prenose dokázal svoju neschopnosť a úbohosť. No nielen to, ale právnici by sa mali na to pozrieť a podať na novodobé gestapo žalobu za vyhrážanie sa a zneužívanie osobných údajov. To, čo predviedol sa nedá ináč nazvať ako devastáciou zdravého rozumu a nástup totalitných praktík. Vraj covid a rakovina je to isté. Púšťal aj iné perly ako napríklad, že vakcína je liek na covid a podobne. V tejto tlačovke nepreukázal ani len vedomosti a zručnosti robiť napríklad finančného poradcu a nie to primátor Trenčína. Zato vyhrážanie mu išlo perfektne.
Z neoliberálov a súčasnej politickej junty sa stali naozaj gestapáci, ktorí značkujú, rozdeľujú, zakazujú, trestajú. Zatiaľ ešte nepopravujú (ešte šťastie, že sme zrušili trest smrti). Veď zaočkovaný Rybníček sa nemusí báť, jemu sa vraj nič nestane. Tak načo ten cirkus!
Novodobá diktatúra je tu a nechytá sa ani starý socialistický režim. S príkazmi, nariadeniami, vyhláškami, zákazmi, totálnou propagandou mu konkuruje skutočne len nacizmus. Siaha na základné ľudské práva. Liberalizmus je o slobode človeka, čo s tým urobil súčasný režim??? Kde je sloboda človeka a jeho slobodné rozhodovanie??? Najprv to bolo nezmyselné testovanie a teraz je megapropaganda očkovania! Naozaj aj Goebbels môže iba ticho závidieť.
Z Rybníčka a tej liberálnej sralabandy je mi naozaj zle. Po tom, čo predviedli v priamom prenose. Ich absolútna nekompetentnosť a zneužívanie právomocí je niečo neskutočné!!!

Lipšic si už robí alibi, Bábkoherečka v totálnych koncoch, Šulino pracuje na rozvrate, Hegerov zmocňovací zákon, Matel-KO a rozohnený multiotecko

18.09.2021

Títo nám vládnu a smejú sa nám. Multiotecko až teraz zistil, že tá jeho vláda nič nerobí, len nastoľuje ďalšiu mafiánsku kompániu. Čo urobili pre ľudí? No skryli sa za ľudí Žaludi. Oni nič. Všetci sú mafia, len oni sú včely! No včela po bodnutí zomiera. Nepamätám si takýto chaos za celý svoj život a to som bol v uliciach v 89. Toto sme naozaj nechceli. No za toto [...]

Matelko to opäť dal na totálneho idio. a

12.09.2021

Vitaj, padre! Toto si dovolil Matelko na svojom FB. Ja neviem, ale to už naozaj neexistuje nik, kto mu povie, že je čistý …. To nebolo z jeho výtvorov tento týždeň ešte všetko. Ako absolútny diletant v ekonomike vyzval a podpísal nejaké vyhlásenie o brutálnom uťahovaní opaskov. To urobil po tom, čo Slovensko doviedol ku krachu a nasmeroval ho na grécku cestu. Matelko rád [...]

Sralabande sa už zakalil mozog, ostalo im „lebo Fico“, no a mňa Fico veru nezaujíma

01.09.2021

To, čo predvádza súčasná koalícia, je už totálne zúfalstvo. Neschopnosť, klamstvo v priamom prenose a doslova totálny diletantizmus nemá obdobu! To sa do parlamentu dostali už úplne zmyslov zbavení ľudia? To im fakt ku šťastiu stačí iba „lebo Fico“? Majú univerzálneho vinníka, alebo mu dláždia cestu k víťazstvu v ďalších voľbách? To im už fakt lezie na mozgy? [...]

Epos / Gilgameš /

USA vrátia Iraku 3 500-ročnú tabuľku s Eposom o Gilgamešovi

21.09.2021 09:47

Tabuľku odcudzili z múzea v Iraku po začiatku vojny v Perzskom zálive v auguste 1990. UNESCO jej vrátenie označilo za "významné víťazstvo".

Ivan Korčok

Korčok v New Yorku: Musíme predísť humanitárnej katastrofe v Afganistane

21.09.2021 09:38

Popri Valnom zhromaždení OSN v New Yorku sa konalo neformálne zasadnutie ministrov zahraničných vecí členských štátov EÚ venované situácii v Afganistane.

Vladimir Putin

Švédsky úrad nepovolil rodičom, aby svojho syna pomenovali Vladimir Putin

21.09.2021 07:00

Úrad svoje rozhodnutie zdôvodnil tým, že v súlade so švédskymi zákonmi nemôžu byť krstnými menami také mená, ktoré by mohli svojmu nositeľovi spôsobiť prípadné utrpenie či vystaviť ho urážakam.

Justin Trudeau

Trudeau ostáva kanadským premiérom. Väčšinu však nezískal

21.09.2021 06:50, aktualizované: 08:24

Trudeau, ktorý doposiaľ vládol s menšinovým kabinetom, vyhlásil predčasné voľby v auguste potom ako uviedol, že pri presadzovaní legislatívy sa musí spoliehať na podporu iných parlamentných strán.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 500
Celková čítanosť: 2850691x
Priemerná čítanosť článkov: 5701x

Autor blogu

Kategórie