Založ si blog

Protest 1. septembra nielen v Bratislave a čo si myslím o Covide

Áno, som za protest (nie štrajk) 1. septembra a to nielen v Bratislave, ale vo všetkých aspoň krajských mestách. Čo mi však chýba, sú schopní organizátori a hlavne ľudia, ktorí dokážu presvedčiť na základe argumentov verejnosť. Chýba mi akási agora, ktorú táto a aj minulé vlády akosi vytlačili na okraj demokracie. V súčasnej dobe chýba kultivovaná diskusia na oboch stranách politickej, ale aj občianskej spoločnosti. Rozdeľuj a panuj, stará známa pravda. Zo štátneho vlastníctva sa stáva súkromné a občianstvo sa stáva v tekutej modernite nepodstatné. Podarilo sa absolútne rozdeliť spoločnosť a len svoje názory dať na piedestál absolútnej pravdy bez akejkoľvek diskusie.
Tam sme to dopracovali. Spoločnosť sa delí na vaxerov a antivaxerov. Ja nepatrím ani do jednej kategórie a je nás možno aj viac. Raz sú to ovce verzus dezoláti atď.. Je to také úbohé a prízemné, že nemám ani slov. Dokonca pre vládu sa stali jej občania tupelami, opicami, idiotmi atď.. Po takomto niečom by práve takí politici mali okamžite odísť naveky z politiky. Žijú práve aj z ich daní!! Teda tých tupel, dezolátov, opíc atď.. Toto na Slovensku nikdy nebolo. Nikdy!!! Dokonca som za to, aby sa uzákonilo zrušenie anonymných diskusií na fórach na internete. Aj preto podporujem protest 1.9. Ak bude nejaký v Prešove, tak tam budem.

No a teraz k tomu Covidu. V štatistikách mi veľmi chýbajú čísla počtu znovu nakazených Covidom či mutáciami. Ale tých skutočne nakazených a nie na základe nejakého Ag testu bez možnosti overenia, kde nemali ani príznaky. Veľmi ma zaujíma štatistika, koľkí z tých, ktorí prekonali Covid a boli zaočkovaní, znovu dostali Covid. Prvá vec, ktorá sa mala udiať, bola tá, že ľudia, ktorí prekonali Covid s jasnými príznakmi a potvrdeným PCR testom (aj keď ani to nie je istota), by sa nemali vôbec očkovať, respektíve maximálne jednou dávkou. No bral by som ich ako plne zaočkovaných! Majú totiž vybudovanú prirodzenú imunitu podstatne lepšie ako s vakcínou. Teraz neviem, či vakcína pred Covidom aj tých, čo ho prekonali, alebo Covid pred vakcínou.

Štatistika o počte podaných vakcín akosi tiež kríva! Veď do štatistík nemôžeme predsa rátať absolútne čísla obyvateľov, ale len počet ľudí, ktorí môžu dostať dávku. Z tohto počtu nech sú odrátané deti do 12 či do 16 rokov. To je cca 700 tisíc až milión a potom to vyzerá úplne ináč.

Mimochodom, na Slovensku prekonalo Covid cca 35 % aspoň podľa vzorky v Košiciach. Prečo sa takýto test neurobí na väčšej vzorke??? Namiesto Ag testov??? Je potrebné ešte minúť a zarobiť?
Absurditou je aj hoax, že vraj jeden nakazený stojí zamestnávateľov 15.000 €. Veľmi o tom pochybujem, keď drvivá väčšina ťažko chorých pacientov bola z radov dôchodcov či pacientov s inými chorobami.
Proste, médiá nás neskutočne masírujú. Hlavným ukazovateľom by mal byť nie počet zaočkovaných, ale skutočný počet ľudí, ktorí coronu prekonali. V absolútnych číslach potom vychádza, že nie očkovanie, ale prekonanie vírusu zabraňuje ďalšiemu šíreniu a budovaniu prirodzenej imunity. Očkovanie môže pomôcť hlavne tým, ktorí vírus neprekonali!

Jednoznačne podporujem iba dobrovoľné očkovanie bez akýchkoľvek následkov pre neočkovaných! Žiadne delenie podľa nacistických princípov nie je prípustné! Veď očkovaní sa neočkovaných podľa našich expertov nemusia báť! Tak potom načo to delenie???

Lipšic si už robí alibi, Bábkoherečka v totálnych koncoch, Šulino pracuje na rozvrate, Hegerov zmocňovací zákon, Matel-KO a rozohnený multiotecko

18.09.2021

Títo nám vládnu a smejú sa nám. Multiotecko až teraz zistil, že tá jeho vláda nič nerobí, len nastoľuje ďalšiu mafiánsku kompániu. Čo urobili pre ľudí? No skryli sa za ľudí Žaludi. Oni nič. Všetci sú mafia, len oni sú včely! No včela po bodnutí zomiera. Nepamätám si takýto chaos za celý svoj život a to som bol v uliciach v 89. Toto sme naozaj nechceli. No za toto [...]

Matelko to opäť dal na totálneho idio. a

12.09.2021

Vitaj, padre! Toto si dovolil Matelko na svojom FB. Ja neviem, ale to už naozaj neexistuje nik, kto mu povie, že je čistý …. To nebolo z jeho výtvorov tento týždeň ešte všetko. Ako absolútny diletant v ekonomike vyzval a podpísal nejaké vyhlásenie o brutálnom uťahovaní opaskov. To urobil po tom, čo Slovensko doviedol ku krachu a nasmeroval ho na grécku cestu. Matelko rád [...]

Sralabande sa už zakalil mozog, ostalo im „lebo Fico“, no a mňa Fico veru nezaujíma

01.09.2021

To, čo predvádza súčasná koalícia, je už totálne zúfalstvo. Neschopnosť, klamstvo v priamom prenose a doslova totálny diletantizmus nemá obdobu! To sa do parlamentu dostali už úplne zmyslov zbavení ľudia? To im fakt ku šťastiu stačí iba „lebo Fico“? Majú univerzálneho vinníka, alebo mu dláždia cestu k víťazstvu v ďalších voľbách? To im už fakt lezie na mozgy? [...]

Epos / Gilgameš /

USA vrátia Iraku 3 500-ročnú tabuľku s Eposom o Gilgamešovi

21.09.2021 09:47

Tabuľku odcudzili z múzea v Iraku po začiatku vojny v Perzskom zálive v auguste 1990. UNESCO jej vrátenie označilo za "významné víťazstvo".

Ivan Korčok

Korčok v New Yorku: Musíme predísť humanitárnej katastrofe v Afganistane

21.09.2021 09:38

Popri Valnom zhromaždení OSN v New Yorku sa konalo neformálne zasadnutie ministrov zahraničných vecí členských štátov EÚ venované situácii v Afganistane.

Vladimir Putin

Švédsky úrad nepovolil rodičom, aby svojho syna pomenovali Vladimir Putin

21.09.2021 07:00

Úrad svoje rozhodnutie zdôvodnil tým, že v súlade so švédskymi zákonmi nemôžu byť krstnými menami také mená, ktoré by mohli svojmu nositeľovi spôsobiť prípadné utrpenie či vystaviť ho urážakam.

Justin Trudeau

Trudeau ostáva kanadským premiérom. Väčšinu však nezískal

21.09.2021 06:50, aktualizované: 08:24

Trudeau, ktorý doposiaľ vládol s menšinovým kabinetom, vyhlásil predčasné voľby v auguste potom ako uviedol, že pri presadzovaní legislatívy sa musí spoliehať na podporu iných parlamentných strán.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 500
Celková čítanosť: 2850702x
Priemerná čítanosť článkov: 5701x

Autor blogu

Kategórie