Založ si blog

Sralabande sa už zakalil mozog, ostalo im „lebo Fico“, no a mňa Fico veru nezaujíma

To, čo predvádza súčasná koalícia, je už totálne zúfalstvo. Neschopnosť, klamstvo v priamom prenose a doslova totálny diletantizmus nemá obdobu! To sa do parlamentu dostali už úplne zmyslov zbavení ľudia? To im fakt ku šťastiu stačí iba „lebo Fico“? Majú univerzálneho vinníka, alebo mu dláždia cestu k víťazstvu v ďalších voľbách? To im už fakt lezie na mozgy? Vraj Fico mohol za to, že padla Radičovej vláda, hovoria Šulinovci (práve tí, ktorí ju dali dole). Vraj pôjdu hore energie, pretože Fico! Ale strategické energetické podniky predsa privatizovalo duo Mirinda, teda bicyklista s ekonómom amatérom. Stále nič? Dzurinda s Miklošom môžu za jednu z najväčších ožobračujúcich akcií slovenského národa!
Kaníkova reforma doteraz poškodzuje starších dôchodcov a nikto s tým nič neurobil – ani ficovci, ani matelkovci. Školstvo je na dne a spadlo za tridsať rokov presne tam, kam politici, do totálnej žumpy a ministri veselo šíria hoaxy. Napr. taký Grohlling, kaderník z radu plagiátorov sľuboval učiteľom, ktorí si budú rozširovať svoju kvalifikáciu príspevok na štúdium. No a kde je? No nikde! Taký učiteľ je jednoducho „pán“. Čo je to dať zo svojho platu nejakých 1200 až 1600 €, čerpať dovolenku a ešte si všetko platiť? Niečo minister vypustil, ale nikto nevie, v akom je to štádiu a september je tu.
To len jeden z mála príkladov súčasného chaosu. Také klamstvá, čo vyprodukovala táto vláda, Fico nedokázal za dvanásť rokov. To, čo včera predvádzal odchádzajúci policajný prezident, bola znôžka chaosu a farizejstva. Tak pri jedných nevadí únik informácií a pri druhých áno? On vraj nie je za používanie hrubej sily a špeciálnych jednotiek, ale v pohode poslali NAK-u na T. E. Rostasa či iných! Odrazu aké vyvinenia! „Chce se mi blejt, velebnosti!“
Multiotecko tiež bol vo švungu a hneď ho napadla na FB aj Nicholsonka, to len tak, aby reč nestála. Super koalícia, čo sa postaví za ľudí! Srandujem. Aj táto stranička už je v rozklade. Kedysi sa hovorilo o dvoch kohútoch na jednom smetisku, no teraz to asi nepôjde a tak to budem parafrázovať a vôbec môžem napísať, že dve sliepky na jednom SMEtisku bojujú o vedúcu úlohu v strane?
Žilinka dodržiava zákony a odrazu je zlý! Taký pohon, ako na sa na neho spustil za posledné dva dni, nebol ani na Fica. Denníky SmeNko začali pohon, akoby rozhodovali o tom, čo chcú ľudia na Slovensku. Čo takto im odovzdať všetku moc? Načo potom sú nám voľby, ak rozhodujú novinári, ale len správne orientovaní?
Z Olajna sem tam niekto vráti mandát pre neschopnosť, ale väčšina tam pre svoju neschopnosť a hlavne financie ostane. Ináč, ani som o ňom nepočul, pokiaľ ten mandát nevrátil! Zato v prípade iného poslanca podozrivého z pedofílie sa našlo po odstúpení aj nové teplé miestečko. Niečo také ako česť je mimo ich ligu.
No ale je tu ešte jeden mega dili.o! Jeden taký sľuboval, že vybaví let s vládnym špeciálom do Afganistanu. Tak nech vybaví, frajer jeden vypa.laný a to bez urážky! Ako môže niekto taký robiť poslanca! Veď oni rozhodujú o nás a nehrajú sa na svojom piesočku! Zmýlili si službu ľuďom s diktatúrou arogancie, sprostoty a nezmyslu. Neviem, kam sa Slovensko rúti, ale k dobrému určite nie. Zadlženie je už extrémne, rozvoj Slovenska nulový, ale stále za to môže Fico. Fico môže hlavne za to, že umožnil takýmto jedincom dostať sa do vlády! Skutočne za to môže – aj svojím konaním a kauzami. Bol ako predseda vlády za dianie zodpovedný. Teraz je už neskoro.
No a to, čo sa dialo na oslavách SNP, je zo strany vládnych predstaviteľov čistý hyenizmus. Nevpustiť ľudí zo strachu a mať tisíc výhovoriek je niečo, čo sa tu ešte nestalo. Slová, ktoré hovorila prezidentka, ale aj ostatní predstavitelia sralabandy jednoducho odporovali ich súčasným skutkom, ktoré nemajú so slobodou a demokraciou nič spoločné!

Lipšic si už robí alibi, Bábkoherečka v totálnych koncoch, Šulino pracuje na rozvrate, Hegerov zmocňovací zákon, Matel-KO a rozohnený multiotecko

18.09.2021

Títo nám vládnu a smejú sa nám. Multiotecko až teraz zistil, že tá jeho vláda nič nerobí, len nastoľuje ďalšiu mafiánsku kompániu. Čo urobili pre ľudí? No skryli sa za ľudí Žaludi. Oni nič. Všetci sú mafia, len oni sú včely! No včela po bodnutí zomiera. Nepamätám si takýto chaos za celý svoj život a to som bol v uliciach v 89. Toto sme naozaj nechceli. No za toto [...]

Matelko to opäť dal na totálneho idio. a

12.09.2021

Vitaj, padre! Toto si dovolil Matelko na svojom FB. Ja neviem, ale to už naozaj neexistuje nik, kto mu povie, že je čistý …. To nebolo z jeho výtvorov tento týždeň ešte všetko. Ako absolútny diletant v ekonomike vyzval a podpísal nejaké vyhlásenie o brutálnom uťahovaní opaskov. To urobil po tom, čo Slovensko doviedol ku krachu a nasmeroval ho na grécku cestu. Matelko rád [...]

Covid na Vianoce zmizne, niekoho heglo do Ruska rýpať, Lipták bez licencie a Šulino, lebo Fico

28.08.2021

Uhorková sezóna toto leto určite nebola. Super minister zdravotníctva bez štipky výrečnosti výrečne oznámil, že covid na Vianoce už nebude. Ako to je s tým covidom? Pozeral som si štatistiky a jednoducho to vychádza tak, že nie vakcína zabraňuje šíreniu, ale počet už prekonaných prípadov. Ak je v krajine viac ako 25% prekonaných prípadov, fakticky sa corona spomaľuje [...]

očkovanie

Počet nakazených stúpol o 880, pribudlo ďalších sedem úmrtí

21.09.2021 10:10

Do nemocníc pribudlo 49 hospitalizovaných pacientov, momentálne ich tam leží 438.

Epos / Gilgameš /

USA vrátia Iraku 3 500-ročnú tabuľku s Eposom o Gilgamešovi

21.09.2021 09:47

Tabuľku odcudzili z múzea v Iraku po začiatku vojny v Perzskom zálive v auguste 1990. UNESCO jej vrátenie označilo za "významné víťazstvo".

Ivan Korčok

Korčok v New Yorku: Musíme predísť humanitárnej katastrofe v Afganistane

21.09.2021 09:38

Popri Valnom zhromaždení OSN v New Yorku sa konalo neformálne zasadnutie ministrov zahraničných vecí členských štátov EÚ venované situácii v Afganistane.

Vladimir Putin

Švédsky úrad nepovolil rodičom, aby svojho syna pomenovali Vladimir Putin

21.09.2021 07:00

Úrad svoje rozhodnutie zdôvodnil tým, že v súlade so švédskymi zákonmi nemôžu byť krstnými menami také mená, ktoré by mohli svojmu nositeľovi spôsobiť prípadné utrpenie či vystaviť ho urážakam.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 500
Celková čítanosť: 2850713x
Priemerná čítanosť článkov: 5701x

Autor blogu

Kategórie