Založ si blog

Covid na Vianoce zmizne, niekoho heglo do Ruska rýpať, Lipták bez licencie a Šulino, lebo Fico

Uhorková sezóna toto leto určite nebola. Super minister zdravotníctva bez štipky výrečnosti výrečne oznámil, že covid na Vianoce už nebude. Ako to je s tým covidom? Pozeral som si štatistiky a jednoducho to vychádza tak, že nie vakcína zabraňuje šíreniu, ale počet už prekonaných prípadov. Ak je v krajine viac ako 25% prekonaných prípadov, fakticky sa corona spomaľuje či je očkovaná osoba, alebo nie. Naše štatistiky na oficiálnych stránkach uvádzajú len výstupy z PCR testovania a nie z normálnej diagnostiky. Prečo? Pretože AG testy neuznáva temer nik ako relevantnú informáciu. Oficiálna slovenská štatistika jednoducho klame, keď uvádza na medzinárodných fórach len čosi okolo 400.000 ľudí, ktorí prekonali coronu. Na slovenských stránkach síce dáva súčet a číslo blížiace sa k 800.000, ale aj to je zavádzajúce. Na základe toho testovania sa jednoducho nedalo zistiť, či osoba má alebo nemá covid a to hlavne u bezpríznakových. Skutočne by sme sa mali dopracovať k reálnym výsledkom a to nie sú žiadne PCR testy či AG testy, ale zistené protilátky v tele! To je relevantný ukazovateľ. Možno by sme zistili, že nás prekonalo coronu aj 40%. Jednoducho štáty, kde corona ešte nezabrala naplno, sa teraz dostávajú do problémov a štáty, ktoré tomu nechali voľný priebeh, respektíve mali dil.na ako premiéra, pre ktorého sa stalo testovanie náboženstvom a krásne sa šíril covid v radoch na státie a v zime. Príklad ČR, Poľska či Švédska, ale aj Slovenska hovorí za všetko. Ak sa pozriete na grafy, práve tieto štáty si prešli tzv. covid peklom a Darvin zapracoval, no v súčasnosti majú pokoj. Pandémia, ktorá má len niečo cez 3% nakazených a počet obetí cca 0,07% je už na smiech. Na hlad zomiera podstatne viac ľudí. Mimochodom, toto už bude trvať pomaly dva roky. Liptáka ženú za jeho výroky na disciplinárku. Otázka znie, ako to vedia na ministerstve zdravotníctva, že nemá pravdu, keď o pôvode a fungovaní vírusu fakticky vedia veľmi málo, respektíve vôbec nič. Dennodenne máme rôzne info, tu zomrie redaktorka BBC, tu dvaja Japonci atď.. No nemajte potom strach. Som veľmi zvedavý, ako bude ministerstvo vakcíny a testovania dokazovať svoju pravdu.
No a teraz k tomu Rusku a návšteve hovorcu Matelka na Ukrajine. Dosť ma to pobavilo hlavne po prepadáku NATO a USA v Afganistane. Už vidím, ako Hegnutý posiela vojakov proti Rusku, keď celé milé USA zdúchlo pred bojovníkmi na somároch a ešte aj nechala celú výzbroj vrátane nakúpených ruských vrtuľníkov, ktoré Talibanu darovalo USA. No na môj dušu, Rusi sa musia pos.ať od strachu z celého NATA. Už vidím, ako by dobíjali „ruskú rodinu“. Putin vraj zadal objednávky na ponorky atď.. Rovno poviem ako je, ja by som sa proti Rusovi nepostavil. Lepšie je vypiť si a nech ma na druhý deň bolí hlava, ako nemať hlavu vôbec. Rusi by bojovali za vlasť a to je niečo iné ako za ekonomické záujmy. Neporazili bojovníkov s kalašnikovom na somároch či Toyote a otvárajú si ústa na ruského medveďa, vcelku vtipné.
Šulino neprekvapil na tlačovke, lebo Fico. Nič iné, len výhovorky a že čo to je také mierne zdraženie, že vraj minimálka ide o niekoľko percent hore. Počuj Šulino, lenže ono nám šli aj základné potraviny cca o 20% hore aj stavebný materiál, aj služby a aj vaše platy išli akosi veľmi hore a tých vašich tajomníkov, čo nič nevedia a všetko pokazia ako celá tá vládna sralabanda. Vraj všetky zmluvy sa dajú vypovedať, ak naozaj Fico bol taký kriminálnik, tak ho zatvorte a opravte tie zmluvy. Jáj, zabudol som, že aj nectená vláda má svoje záujmy a veľmi jej to vyhovuje. No takú slabú tlačovku k zvýšeniu cien elektrickej energie a možných riešení (v prípade Šulina žiadne riešenia neboli) som naozaj dlho nevidel.

Lipšic si už robí alibi, Bábkoherečka v totálnych koncoch, Šulino pracuje na rozvrate, Hegerov zmocňovací zákon, Matel-KO a rozohnený multiotecko

18.09.2021

Títo nám vládnu a smejú sa nám. Multiotecko až teraz zistil, že tá jeho vláda nič nerobí, len nastoľuje ďalšiu mafiánsku kompániu. Čo urobili pre ľudí? No skryli sa za ľudí Žaludi. Oni nič. Všetci sú mafia, len oni sú včely! No včela po bodnutí zomiera. Nepamätám si takýto chaos za celý svoj život a to som bol v uliciach v 89. Toto sme naozaj nechceli. No za toto [...]

Matelko to opäť dal na totálneho idio. a

12.09.2021

Vitaj, padre! Toto si dovolil Matelko na svojom FB. Ja neviem, ale to už naozaj neexistuje nik, kto mu povie, že je čistý …. To nebolo z jeho výtvorov tento týždeň ešte všetko. Ako absolútny diletant v ekonomike vyzval a podpísal nejaké vyhlásenie o brutálnom uťahovaní opaskov. To urobil po tom, čo Slovensko doviedol ku krachu a nasmeroval ho na grécku cestu. Matelko rád [...]

Sralabande sa už zakalil mozog, ostalo im „lebo Fico“, no a mňa Fico veru nezaujíma

01.09.2021

To, čo predvádza súčasná koalícia, je už totálne zúfalstvo. Neschopnosť, klamstvo v priamom prenose a doslova totálny diletantizmus nemá obdobu! To sa do parlamentu dostali už úplne zmyslov zbavení ľudia? To im fakt ku šťastiu stačí iba „lebo Fico“? Majú univerzálneho vinníka, alebo mu dláždia cestu k víťazstvu v ďalších voľbách? To im už fakt lezie na mozgy? [...]

očkovanie

Počet nakazených stúpol o 880, pribudlo ďalších sedem úmrtí

21.09.2021 10:10

Do nemocníc pribudlo 49 hospitalizovaných pacientov, momentálne ich tam leží 438.

Epos / Gilgameš /

USA vrátia Iraku 3 500-ročnú tabuľku s Eposom o Gilgamešovi

21.09.2021 09:47

Tabuľku odcudzili z múzea v Iraku po začiatku vojny v Perzskom zálive v auguste 1990. UNESCO jej vrátenie označilo za "významné víťazstvo".

Ivan Korčok

Korčok v New Yorku: Musíme predísť humanitárnej katastrofe v Afganistane

21.09.2021 09:38

Popri Valnom zhromaždení OSN v New Yorku sa konalo neformálne zasadnutie ministrov zahraničných vecí členských štátov EÚ venované situácii v Afganistane.

Vladimir Putin

Švédsky úrad nepovolil rodičom, aby svojho syna pomenovali Vladimir Putin

21.09.2021 07:00

Úrad svoje rozhodnutie zdôvodnil tým, že v súlade so švédskymi zákonmi nemôžu byť krstnými menami také mená, ktoré by mohli svojmu nositeľovi spôsobiť prípadné utrpenie či vystaviť ho urážakam.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 500
Celková čítanosť: 2850712x
Priemerná čítanosť článkov: 5701x

Autor blogu

Kategórie