Založ si blog

Na MHSR sa nachádza skupina i. diotov, tie rady na šetrenie sú ako. .. Celé Slovensko pečie pri otvorenej rúre Remišovej

Tie rady z MHSR sú pravdepodobne pre skupinu dezolátov, ktorí ich zvolili do týchto funkcií a pre tých, ktorí si mysleli, že bude sranda. To sa nám vysmievajú, či už sú úplne mimo? Vykrútili sme už žiarovky deťom v izbách, hlavne Sulík si vyskrutkoval, aj tú v hlave pri tých jeho radách. Čo sú toto za rady? Znížte si teplotu v dome? To máme začať chovať v zime doma tučniakov? Vážení „experti“ na šetrenie energií na čele s Remišovou, ktorá už nekúri vyše mesiaca a využíva len priestory ministerstva a parlamentu. Asi si prenáša v taške aj elektrinu aj plyn a začína sa úspešne uplatňovať aj so svojou partiou ako agenti s teplou vodou. Kedysi to bol vtip, teraz realita. Akurát dnes mi volali s VSE či mi môžu posielať faktúry cez email a ja reku – akú výhodu budem z toho mať? Odpoveď znela: No budete predsa ekologický. No a potom začala kampaň na nový produkt členskej karty, ktorý by ma stál 74 € ročne, ktorý prakticky nevyužívam. Tak po vysvetlení, že prospech z tohto budú mať len elektrárne a mne navýšia faktúry v súčasnej dobe som pekne poďakoval a chcel zrušiť aj starú zákaznícku. To už som nemohol, to už musím volať ja na zákaznícku linku. To isté VVaK a čakám aj plynárne. Vraj či nechcem prejsť na ekologickú zelenú energiu. A to oni ako dokážu? Pozriem do zásuvky a skontrolujem ju, že je zelená? No zaplatím možno o 30% viac? To ešte prídu nové zálohové faktúry. To sa budeme radovať.
Začína to celé prerastať cez hlavu tejto saralabande. Armádu sme zrušili. MIGy pôjdu na šrotovisko. Brániť sa už nemá zmysel. Načo nám je potom armáda? Zrušme ju! Protiletecké systémy prenajaté, Poliaci nám budú lietať nad hlavami! Ak to stihnú! Tanky už asi nemáme, armáda slúži tak akurát v kuchyni na úsporný režim. Lesy si behom roka vyrúbeme, lebo ceny pôjdu tak hore, že vláda možno padne rovnako rýchlym tempom.
No a čo robí predstavenstvo? Ide darovať MIGy a Zuzany, a môže aj tú jednu z paláca, kde v minulosti aj kozu privítali. A nech darujú aj celý palác! Nech darujú celé Slovensko! Ja som veľmi zvedavý, ako to zdôvodnia, že len tak si darujú majetok všetkých občanov. Lebo môžu? Lebo sú neobmedzení diktátori? Ak by kupovali a zveľaďovali, nemám nič proti tomu, ale ak rozpredávajú, darúvajú a zadlžujú SR svojimi bezduchými nápadmi ako napríklad Matovičovou lotériou, tak sa nečudujeme, že môžeme veľmi tvrdo dopadnúť pod zem a nie na zem.
Mimochodom, ak toto čo zavesilo ministerstvo hospodárstva na svoje stránky a ešte aj niekoho za to zaplatilo, tak behom hodiny mal vyletieť z práce ako totálne nekompetentný idi.t. Žijú hentí „géniovia“ vôbec na Slovensku, alebo už v Austrálii?

Slovensko už vojnu prehralo aj s EÚ, na čele s totálnymi diletantmi

04.06.2022

„Kto chce vidieť Idiota, nech sa dostaví do riaditeľne“. Použijem parafrázu. Kto chce vidieť idi..tov, nech sa pozrie na slovenskú vládu. Žiaľ, ináč sa táto situácia, ktorá smeruje strmhlav ku krachu SR, nedá popísať. Jeden nadáva na druhého. Redaktor Bielik sfúkne Matoviča ako sopľavé decko (slovami Matelka). Heger vyzerá ako neschopný babrák, ktorý je horší ako [...]

Pellegrini a Fico si z nás asi robia srandu. Orbán bojoval namiesto Hegera za Slovensko a Greenpeace predal mier za zbrane.

31.05.2022

Inak sa nedá nazvať znovuzrodená aktivita strán Smeru a Hlasu a pravdepodobne aj množstva ostatných menších či väčších strán, ktoré sa zapoja do zberania podpisov za predčasné voľby. Dokonca aj samotní progresívci asi majú Matoviča dosť, ktorý koniec koalície oznámil na jeseň. Orbán horko nad Slovenskom zaplakal a radšej zaloboval aj za nás, keď videl pred sebou [...]

Mladí aktivisti žiadajú embargo na fosílne palivá a Putin je vraj mŕtvy, kam že to mám poslať faktúru tomu študentskému hnutiu? Nová epidémia a potom ďalšia. ..

29.05.2022

Máme tu znovu nejakých zmyslu zbavených aktivistov Z lavíc do ulíc! No hlúpučká požiadavka to teda je, bol by som zvedavý, čo na to ich rodičia? To hnutie by sa malo premenovať a malo by sa volať Z ulíc späť do lavíc! Zrejme im chýba základná logika a použitie základných informácií o finančnej gramotnosti. Na tých uliciach asi strávili veľa času a minimum v tej [...]

Robert Fico, Ide o pravdu

Fico: Koalícia je pod ochranou abatiše, a Heger je zbabelec

28.06.2022 19:22

Kríza v koalícií sa prehlbuje. „Ak by Heger odvolal Matoviča, padla by vláda,“ povedal pre TV Pravda predseda Smeru Robert Fico.

hasič, požiar, hasiči, požiarnik, záchranár, sanitka

Polícia a hasiči prehľadávajú nádrž Ružiná, utopiť sa v nej malo 11-ročné dievča

28.06.2022 19:15

Polícia a hasiči prehľadávajú vodnú nádrž Ružiná v okrese Lučenec. Utopiť sa v nej malo len 11-ročné dievča.

Samuel Vlčan

Poslanci budú odvolávať Vlčana, Kollár narýchlo zvolal schôdzu

28.06.2022 18:44

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) expresne zvolal mimoriadnu schôdzu na odvolávanie ministra pôdohospodárstva Samuela Vlčana (OĽaNO).

Bulharsko, protest

Bulharsko vyhostilo 70 ruských diplomatov, časť viní zo špionáže

28.06.2022 18:27, aktualizované: 19:20

Sofia odmieta zasahovanie do svojich vnútorných záležitostí, dodal prozápadný predseda vlády Petkov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 564
Celková čítanosť: 3268401x
Priemerná čítanosť článkov: 5795x

Autor blogu

Kategórie