Založ si blog

Kto je väčší šašek? Matovič v spojení s Tarabom, Sulík alebo Heger?

Tento týždeň priniesol množstvo prekvapení. Spojenie Matoviča s bývalými či súčasnými poslancami ĽSNS, s ktorými by vraj Matelko nikdy nespolupracoval. No ten toho už natrepal. Len sa čudujem práve tým Tarabovým odídencom. Jednoducho si Taraba pochoval stranu. Je to jeho vec. Podobne ako Danko so svojim statusom o vystúpení z EÚ. Ono EÚ nie je zlý projekt, len sa akosi pretvoril na diktatúru pod vedením neomarxistov. Ak by skôr napísal o tom, že je potrebné EÚ vrátiť k jej pôvodným cieľom v rámci voľného pohybu, tovarov a služieb na princípe národných štátov, tak by som to bral.
No a k tomu cirkusu Matoviča, ktorý hľadá podporu od tých jeho „fašistov“, ktorých tak často týmto pojmom nazýva? Sulík je ešte väčší šašo, ako sa len vyviňuje, že on nič, on muzikant a nie je zodpovedný za to, čo táto vláda na čele s predsedom Hegerom stvára, ktorý má nad sebou koaličnú radu a tá na neho dáva pozor ako na sopľavé decko. Sulík je zodpovedný tak isto za tento zúfalý stav, ako celá saralabanda. Takýto bordel tu naozaj ešte nikdy nebol, aby jeden minister išiel protestovať proti druhému na podporu učiteľov, ktorí protestujú proti obom. No chcel by som tých dvoch šašov vidieť na tom proteste. Ďalší šašo do cirkusu je Heger, ktorý už ani nevie, čoho je to vlastne predseda. No určite nie je predsedom Slovenskej vlády, pretože mu velí, podľa jeho vlastných slov, koaličná rada na čele s Matovičom.
To, že ceny raketovo stúpli a to už od minulého roku je jasné už každému, kto dostal faktúru za plyn. Pekne krásne cena zvýšená o cca 20% a ak k tomu pripočítajú ďalších 100%, tak sa z toho nespamätáme. Iba ak začnú skutočné protesty. To, čo Heger doslova trepal o podpore dôchodcov či rodín, ktoré sú pre túto vládu menejcenné, ak napríklad nemajú deti, alebo ak sú už deti odrastené a rodičia sú v produktívnom veku, tak im už nič nepomôže, pretože nedostanú nič. Jedna katastrofa za druhou sa valí na nás v podobe amaterizmu a doslova deštrukcie štátu. Heger mal radšej ostať predávať tú vodku. To, čo dnes predvádzal v relácii s Martou Jančkárovou, bolo niečo neuveriteľné. Ja tú redaktorku normálne ľutujem, že musí mať každý mesiac rozhovor s predsedom-nepredsedom. Odpovedať na otázku otázkou a hľadať si niečo v tablete je niečo tak amatérske a dehonestujúce, že až. Veď on jej nevedel odpovedať takmer na žiadnu otázku. Základ, že asi dostal tablet od Veroniky na skúšku, či ho budú vedieť ovládať a či ten tablet radšej nevymenia za tabletky.
Znovu ostáva už len moje odporúčanie, koho možno v budúcnosti, alebo aj regionálkach voliť. Veru, nebudem už voliť malé strany, ak neukážu schopnosť zjednotiť sa, vykašlite sa na nich. Z opozície jedine Hlas, ak nebude spolupracovať s vládnymi stranami, no a potom už ostáva len Smer alebo Republika. Všetky tri tieto strany by mali nadviazať dialóg s tými menšími, aby sa dali dokopy. Podľa testu politického kompasu patrím k ľavicovým libertariánom, nuž čo už. Urobte si ho aj vy len tak pre srandu. https://www.politicalcompass.org/

Slovensko už vojnu prehralo aj s EÚ, na čele s totálnymi diletantmi

04.06.2022

„Kto chce vidieť Idiota, nech sa dostaví do riaditeľne“. Použijem parafrázu. Kto chce vidieť idi..tov, nech sa pozrie na slovenskú vládu. Žiaľ, ináč sa táto situácia, ktorá smeruje strmhlav ku krachu SR, nedá popísať. Jeden nadáva na druhého. Redaktor Bielik sfúkne Matoviča ako sopľavé decko (slovami Matelka). Heger vyzerá ako neschopný babrák, ktorý je horší ako [...]

Pellegrini a Fico si z nás asi robia srandu. Orbán bojoval namiesto Hegera za Slovensko a Greenpeace predal mier za zbrane.

31.05.2022

Inak sa nedá nazvať znovuzrodená aktivita strán Smeru a Hlasu a pravdepodobne aj množstva ostatných menších či väčších strán, ktoré sa zapoja do zberania podpisov za predčasné voľby. Dokonca aj samotní progresívci asi majú Matoviča dosť, ktorý koniec koalície oznámil na jeseň. Orbán horko nad Slovenskom zaplakal a radšej zaloboval aj za nás, keď videl pred sebou [...]

Mladí aktivisti žiadajú embargo na fosílne palivá a Putin je vraj mŕtvy, kam že to mám poslať faktúru tomu študentskému hnutiu? Nová epidémia a potom ďalšia. ..

29.05.2022

Máme tu znovu nejakých zmyslu zbavených aktivistov Z lavíc do ulíc! No hlúpučká požiadavka to teda je, bol by som zvedavý, čo na to ich rodičia? To hnutie by sa malo premenovať a malo by sa volať Z ulíc späť do lavíc! Zrejme im chýba základná logika a použitie základných informácií o finančnej gramotnosti. Na tých uliciach asi strávili veľa času a minimum v tej [...]

NATO

Rokovania o námietkach Turecka proti rozšíreniu NATO sa po dvoch hodinách skončili

28.06.2022 19:52

Turecko nesúhlasí s rozšírením vojenskej aliancie, pretože tvrdí, že obe škandinávske krajiny podporujú terorizmus.

Robert Fico, Ide o pravdu

Fico: Koalícia je pod ochranou abatiše, a Heger je zbabelec

28.06.2022 19:22

Kríza v koalícií sa prehlbuje. „Ak by Heger odvolal Matoviča, padla by vláda,“ povedal pre TV Pravda predseda Smeru Robert Fico.

hasič, požiar, hasiči, požiarnik, záchranár, sanitka

Polícia a hasiči prehľadávajú nádrž Ružiná, utopiť sa v nej malo 11-ročné dievča

28.06.2022 19:15

Polícia a hasiči prehľadávajú vodnú nádrž Ružiná v okrese Lučenec. Utopiť sa v nej malo len 11-ročné dievča.

Samuel Vlčan

Poslanci budú odvolávať Vlčana, Kollár narýchlo zvolal schôdzu

28.06.2022 18:44

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) expresne zvolal mimoriadnu schôdzu na odvolávanie ministra pôdohospodárstva Samuela Vlčana (OĽaNO).

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 564
Celková čítanosť: 3268409x
Priemerná čítanosť článkov: 5795x

Autor blogu

Kategórie