Založ si blog

Skutočný fašizmus objednávateľov akcie na Slavíne a zneužilo USA Slovensko?

To, čo sa udialo na Slavíne je absolútne nezvládnutá situácia! Bránenie v kladení vencov a doslova vyvolávanie konfliktov je niečo neuveriteľné. Vraj si zopár ľudí objednalo Slavín? To čo je? Čo malo s dnešnou situáciou spoločné oslobodenie v roku 1945? To už sa organizátori úplne zbláznili? Ťahajú nás z jedného extrému do druhého? Ten pánko, čo tam podskakoval do Harabina, to čo bolo? Brať kvety či vence z cintorína a pamätníka? Sú títo ľudia normálni? Polícia absolútne zlyhala.
Neviem, o čom tam šlo tým „organizátorom,“ ak nemohli ísť ľudia vzdať úctu padlým z druhej svetovej vojny. Vážení idi.ti, ktorí ste si objednali Slavín a ktorí im tento nezmysle schválili. To je to isté, ako keby ste zatvorili cintoríny na Všetkých svätých a nepustili tam nikoho, pretože si ho niekto objednal na súkromnú akciu. Raz to jeden Matelko urobil a aj tak sa mu na to ľudia vykašľali. Títo pseudoorganizátori mali aspoň trošku študovať dejiny, ak chceli ísť niekam protestovať, tak trebárs pred ambasádu, ale nie k pamätníku, ktorý s týmto nemá absolútne nič spoločné. Teraz sa ich prostota ukázala v plnej miere s veľkým S. Ani sami nevedeli ako spadli do osídiel diktatúry, ale pre zmenu tej ich. Organizátori urobili zo seba oSSlov. To proti čomu chceli bojovať, to sa z nich stalo. Čistý Orwell a Zvieracia farma.
No a teraz k tomu Slovensku. Celá návšteva prvej dámy USA na Slovensku mi pripadala ako zneužitie Slovenska pre návštevu Ukrajiny. Prakticky, mnohé svetové média informovali o stretnutí prvých dám na Ukrajine a nie o Slovensku. My sme boli akýsi sprostredkovateľ. Tá návšteva bola o ničom. Mohla slúžiť len ako prekrytie skutočného cieľa a to stretnutia prvých dám Ukrajiny a USA. My sme boli len akési bábky v tejto hre. Pravdepodobne šlo o bezpečnosť prvej dámy USA a návšteva Slovenska bola len kamufláž. Ozaj a kde bola Gretka? Také lietadielko, ktoré si priletelo z USA na Slovensko, len tak hore dolu bola určite riadna záťaž na životné prostredie a to ešte spomeniem Geissenovcov a netrpezlivého Sulíka, ktorý sa prišiel prihovoriť na tlačovku Smeru. Sulík by mal vedieť, že už nie je podnikateľ, ale má vládnu funkciu a tam by sa nemal správať ako PR manažér zodpovedný za reklamu.

Kto je väčší šašek? Matovič v spojení s Tarabom, Sulík alebo Heger?

21.05.2022

Tento týždeň priniesol množstvo prekvapení. Spojenie Matoviča s bývalými či súčasnými poslancami ĽSNS, s ktorými by vraj Matelko nikdy nespolupracoval. No ten toho už natrepal. Len sa čudujem práve tým Tarabovým odídencom. Jednoducho si Taraba pochoval stranu. Je to jeho vec. Podobne ako Danko so svojim statusom o vystúpení z EÚ. Ono EÚ nie je zlý projekt, len sa akosi [...]

Čo majú spoločné Kočner a Geissen? Sulíka!

07.05.2022

Raňajky u Kočnera, teraz Sulino pozval vraj Geissenovcov? O chvíľu budú riadiť Slovensko celévriti z Farmy či inej trápnošou. No ako len dokážu spropagovať milionári Slovensko? Stále si myslím, že táto vláda plagiátorov, daňových podvodníkov a absolútnych amatérov nemôže hlbšie klesnúť a čuduj sa svete – Sulino tromfol bábkoherečku. To sa nadávalo na [...]

Rituálna samovražda Slovenska vďaka Ukrajine a pôjde Hlas do koalície v regionálnych voľbách s vládnymi stranami či s PS?

06.05.2022

Ukrajina to povedala jasne. Kto bude odoberať ropu či plyn, je už na strane Moskvy. Vôbec im nevadí, že im posielame benzín či naftu práve z ruskej ropy a zadarmo. Vôbec im nevadí, že nás privedú svojimi vyhláseniami na pokraj prežitia. Ono nám to vadí, ale našej vláde a niektorým pseudodemokratom, ktorí by skočili aj do studne, ak im to prikážu, tým to nevadí. Aj pomoc [...]

Petržalka / Električka / Trať /

Výstavbu električkovej trate v Petržalke komplikujú nezhody

25.05.2022 14:27

Mesto si už uplatňuje zmluvnú pokutu za nedosiahnutie prvého míľnika výstavby.

ukrajina

Tečie Rusom do topánok? Poslanci zrušili vekové obmedzenie pre službu v armáde

25.05.2022 14:19

Doteraz bola horná hranica 40 rokov pre ruských občanov a 30 pre cudzincov.

Peter Kysel

Prokurátor Kysel dostal za disciplinárne previnenie písomné pokarhanie

25.05.2022 14:07

Prokurátor je vinný zo spáchania disciplinárneho previnenia pri vybavovaní žiadosti o prepustenie exriaditeľa Úradu zvláštnych policajných činností Jozefa Reháka z väzby.

Boris Johnson

Johnson o covidových párty na Downing Street vedel a klamal o nich

25.05.2022 13:56

Zverejnené zábery ukazujú britského premiéra, ako si pripíja a baví sa so skupinou ľudí.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 560
Celková čítanosť: 3224169x
Priemerná čítanosť článkov: 5757x

Autor blogu

Kategórie