Založ si blog

Mladí aktivisti žiadajú embargo na fosílne palivá a Putin je vraj mŕtvy, kam že to mám poslať faktúru tomu študentskému hnutiu? Nová epidémia a potom ďalšia. ..

Máme tu znovu nejakých zmyslu zbavených aktivistov Z lavíc do ulíc! No hlúpučká požiadavka to teda je, bol by som zvedavý, čo na to ich rodičia? To hnutie by sa malo premenovať a malo by sa volať Z ulíc späť do lavíc! Zrejme im chýba základná logika a použitie základných informácií o finančnej gramotnosti. Na tých uliciach asi strávili veľa času a minimum v tej škole, veď aj máme potom výstupy nášho školstva vo forme plagiátorov či bábkoherečky, ktorá z každého vystúpenia má ihneď záznam zostrihov jej hlúpostí.
Tak sa opýtam na adresu hnutia, nech im pošlem faktúru za zvýšené energie. Určite ju radi zaplatia a vláda tak isto. Rozhodujú o veciach, o ktorých nemajú ani šajn. Sú jednoducho smiešni. Tak som sa ich opýtal – hovorcov toho hnutia, z čoho budú žiť oni a ich rodičia po brutálnom zdražení všetkého, za čo ani len vojna nemôže ale naozaj neodborné tlačenie peňazí, ktoré rozbehlo hyperinfláciu. Uvidím mladých hrdinov, ako budú zháňať prašuľky a hlavne kde zoženú peniaze na energie či svoje učebné pomôcky, alebo len na stravu. Jasné, že je vojna, ale ak si tie naivnučké detičky aj s celou EÚ myslia spolu s našou saralabandou, že položia Rusko na kolená, tak sa hlboko mýlia. O chvíľu začnú problémy s potravinami a energiou. Veľmi som zvedavý, ako to študentské hnutie bude propagovať svoje myšlienky v debatách a ako by obstáli s tou svojou otrepanou frázou, že zastavením energií sa ukončí vojna. Naozaj takú hlúposť môžu vyplodiť vo svojich hlavách len absolútni amatéri a totálni populisti, ktorí sa chcú niesť na vlne protislovenskej politiky. Bez rozmyslu, impulzívne konanie, ktoré absolútne nezohľadňuje dopad na Slovenskú republiku. No jedna katastrofa a slovenské školstvo je v poriadnych problémoch.
Druhá zaujímavá správa a to, že vraj Putin je už mŕtvy. Toľko dezinformácií o vojne na Ukrajine tu asi nebolo nikdy. Rusi nemajú rakety, Rusi boli „porazení“ pri Kyjeve, aj keď sa stiahli a Ukrajinci nemuseli ani vystreliť. Podobne z ostatných oblastí. Kapitulácia pri Mariupole je vraj v rámci korektnosti evakuáciou do ruského zajatia. Zabití vojaci z Hadieho ostrova zázračne ožili, žiaden duch neexistuje, Ukrajina neustále vyhráva, len to územie prechádza pod správu tých dvoch republík, podľa správ je vojna už pre Moskvou, počet obetí na strane Ruska je neskutočný, ale ukrajinský vojak nepadol ani jeden, tam sú len civilné obete, Rusko prišlo už o všetku techniku a nemá nič. No nech mi niekto vysvetlí, ak má Ukrajina neustály prísun zbraní a je najvyzbrojenejšou krajinou v Európe a pomer síl má cca 10:1 v prospech Ukrajinskej armády, ako je možné, že to Rusko ešte neporazili? Chýba mi tu koment aj z druhej strany, ktoré Európa a USA blokujú a prečo vlastne? Preto, aby sme sa následne dozvedeli, že možno ani Putin už nežije? Kto tomu má ešte veriť? Akej správe potom vôbec môžeme veriť? Teraz znovu nejaké opičie kiahne, to si asi vymyslel Naď a samozrejme znovu v akcii partia Covid totalitárov a expertov typu Sabaka, Mikas, Krčméry atď., no ale veď Slováci sú očkovaní proti kiahňam a takmer všetci sme ich aj prekonali a vraj toto je len nejaká mutácia. Znovu očkovanie a hromadný nákup vakcín? Vám už dočista je.e? Zlyhala im aj Covid agenda a zjavne sa ukazuje, že taká troječka či štvorečka už bola, ale totálne zbytočná a skôr znižuje imunitu. Ak si zoberiete Portugalsko, ktoré je preočkované na možno 98% a majú už aj troječku či štvorečku, tak tam Corona stúpa a denné prírastky majú cca 10.000. V prepočte na Slovensko, ktoré má cca polovicu obyvateľov – je to neskutočný nepomer a úmrtnosť majú denne cca 20 ľudí. No čo na toto povedať? Asi len toľko, že každá krajina musí prejsť premorením a musí získať kolektívnu imunitu a Omikron bol prakticky prírodnou „vakcínou“. Nie každý prežije, to je isté, ale minimálne 10.000 ľudí zomrelo na iné choroby, ktoré neboli liečené, ale mali byť, vďaka fanatizmu a strachu z Covidu. Dopady z pokusného očkovania môžu byť dlhodobé, ale nikoho to už nezaujíma. No čo už, hlavne, že zbytočné vakcíny darujeme.
Teda súhrn správa: žiacke hnutie si preberie zodpovednosť za platenie zvýšených faktúr aj s vládou sa podelia o náklady za plyn, ropu a elektrinu.
– Putin je vraj mŕtvy a Rusko vojnu už prehralo.
– EÚ sa pripravuje na ďalšiu epidémiu, potom ďalšiu a ďalšiu a ďalšiu až nebudeme mať na tele nezaočkovanú plochu.
Kto tomu môže veriť, až na tú poslednú správu, ktorú zrealizuje pravdepodobne EÚ?

Slovensko už vojnu prehralo aj s EÚ, na čele s totálnymi diletantmi

04.06.2022

„Kto chce vidieť Idiota, nech sa dostaví do riaditeľne“. Použijem parafrázu. Kto chce vidieť idi..tov, nech sa pozrie na slovenskú vládu. Žiaľ, ináč sa táto situácia, ktorá smeruje strmhlav ku krachu SR, nedá popísať. Jeden nadáva na druhého. Redaktor Bielik sfúkne Matoviča ako sopľavé decko (slovami Matelka). Heger vyzerá ako neschopný babrák, ktorý je horší ako [...]

Pellegrini a Fico si z nás asi robia srandu. Orbán bojoval namiesto Hegera za Slovensko a Greenpeace predal mier za zbrane.

31.05.2022

Inak sa nedá nazvať znovuzrodená aktivita strán Smeru a Hlasu a pravdepodobne aj množstva ostatných menších či väčších strán, ktoré sa zapoja do zberania podpisov za predčasné voľby. Dokonca aj samotní progresívci asi majú Matoviča dosť, ktorý koniec koalície oznámil na jeseň. Orbán horko nad Slovenskom zaplakal a radšej zaloboval aj za nás, keď videl pred sebou [...]

Už sa obchoduje s krúžkovným a Sulík má vraj plyn za tú istú cenu čo od Rusov. Prečo potom má zdražieť plyn o 80 – 100%?

27.05.2022

Dnes som si vypočul v autobuse od našich „spoluobčanov“ nekonečnú radosť nad tým, že dostanú nejaké „krúžkovné“. Tvorba novotvarov je zjavne koníčkom trnavského plagiátora, ale čo už. Podstata bola v tom, že oni si myslia, že tie peniaze dostanú na ruku. Trošku som ich vyviedol z omylu a povedal som im, že to dostanú len formou poukazu a peniaze pôjdu [...]

Robert Fico, Ide o pravdu

Fico: Koalícia je pod ochranou abatiše, a Heger je zbabelec

28.06.2022 19:22

Kríza v koalícií sa prehlbuje. „Ak by Heger odvolal Matoviča, padla by vláda,“ povedal pre TV Pravda predseda Smeru Robert Fico.

hasič, požiar, hasiči, požiarnik, záchranár, sanitka

Polícia a hasiči prehľadávajú nádrž Ružiná, utopiť sa v nej malo 11-ročné dievča

28.06.2022 19:15

Polícia a hasiči prehľadávajú vodnú nádrž Ružiná v okrese Lučenec. Utopiť sa v nej malo len 11-ročné dievča.

Samuel Vlčan

Poslanci budú odvolávať Vlčana, Kollár narýchlo zvolal schôdzu

28.06.2022 18:44

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) expresne zvolal mimoriadnu schôdzu na odvolávanie ministra pôdohospodárstva Samuela Vlčana (OĽaNO).

Bulharsko, protest

Bulharsko vyhostilo 70 ruských diplomatov, časť viní zo špionáže

28.06.2022 18:27, aktualizované: 19:20

Sofia odmieta zasahovanie do svojich vnútorných záležitostí, dodal prozápadný predseda vlády Petkov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 564
Celková čítanosť: 3268404x
Priemerná čítanosť článkov: 5795x

Autor blogu

Kategórie