Založ si blog

Mladí aktivisti žiadajú embargo na fosílne palivá a Putin je vraj mŕtvy, kam že to mám poslať faktúru tomu študentskému hnutiu? Nová epidémia a potom ďalšia. ..

Máme tu znovu nejakých zmyslu zbavených aktivistov Z lavíc do ulíc! No hlúpučká požiadavka to teda je, bol by som zvedavý, čo na to ich rodičia? To hnutie by sa malo premenovať a malo by sa volať Z ulíc späť do lavíc! Zrejme im chýba základná logika a použitie základných informácií o finančnej gramotnosti. Na tých uliciach asi strávili veľa času a minimum v tej škole, veď aj máme potom výstupy nášho školstva vo forme plagiátorov či bábkoherečky, ktorá z každého vystúpenia má ihneď záznam zostrihov jej hlúpostí.
Tak sa opýtam na adresu hnutia, nech im pošlem faktúru za zvýšené energie. Určite ju radi zaplatia a vláda tak isto. Rozhodujú o veciach, o ktorých nemajú ani šajn. Sú jednoducho smiešni. Tak som sa ich opýtal – hovorcov toho hnutia, z čoho budú žiť oni a ich rodičia po brutálnom zdražení všetkého, za čo ani len vojna nemôže ale naozaj neodborné tlačenie peňazí, ktoré rozbehlo hyperinfláciu. Uvidím mladých hrdinov, ako budú zháňať prašuľky a hlavne kde zoženú peniaze na energie či svoje učebné pomôcky, alebo len na stravu. Jasné, že je vojna, ale ak si tie naivnučké detičky aj s celou EÚ myslia spolu s našou saralabandou, že položia Rusko na kolená, tak sa hlboko mýlia. O chvíľu začnú problémy s potravinami a energiou. Veľmi som zvedavý, ako to študentské hnutie bude propagovať svoje myšlienky v debatách a ako by obstáli s tou svojou otrepanou frázou, že zastavením energií sa ukončí vojna. Naozaj takú hlúposť môžu vyplodiť vo svojich hlavách len absolútni amatéri a totálni populisti, ktorí sa chcú niesť na vlne protislovenskej politiky. Bez rozmyslu, impulzívne konanie, ktoré absolútne nezohľadňuje dopad na Slovenskú republiku. No jedna katastrofa a slovenské školstvo je v poriadnych problémoch.
Druhá zaujímavá správa a to, že vraj Putin je už mŕtvy. Toľko dezinformácií o vojne na Ukrajine tu asi nebolo nikdy. Rusi nemajú rakety, Rusi boli „porazení“ pri Kyjeve, aj keď sa stiahli a Ukrajinci nemuseli ani vystreliť. Podobne z ostatných oblastí. Kapitulácia pri Mariupole je vraj v rámci korektnosti evakuáciou do ruského zajatia. Zabití vojaci z Hadieho ostrova zázračne ožili, žiaden duch neexistuje, Ukrajina neustále vyhráva, len to územie prechádza pod správu tých dvoch republík, podľa správ je vojna už pre Moskvou, počet obetí na strane Ruska je neskutočný, ale ukrajinský vojak nepadol ani jeden, tam sú len civilné obete, Rusko prišlo už o všetku techniku a nemá nič. No nech mi niekto vysvetlí, ak má Ukrajina neustály prísun zbraní a je najvyzbrojenejšou krajinou v Európe a pomer síl má cca 10:1 v prospech Ukrajinskej armády, ako je možné, že to Rusko ešte neporazili? Chýba mi tu koment aj z druhej strany, ktoré Európa a USA blokujú a prečo vlastne? Preto, aby sme sa následne dozvedeli, že možno ani Putin už nežije? Kto tomu má ešte veriť? Akej správe potom vôbec môžeme veriť? Teraz znovu nejaké opičie kiahne, to si asi vymyslel Naď a samozrejme znovu v akcii partia Covid totalitárov a expertov typu Sabaka, Mikas, Krčméry atď., no ale veď Slováci sú očkovaní proti kiahňam a takmer všetci sme ich aj prekonali a vraj toto je len nejaká mutácia. Znovu očkovanie a hromadný nákup vakcín? Vám už dočista je.e? Zlyhala im aj Covid agenda a zjavne sa ukazuje, že taká troječka či štvorečka už bola, ale totálne zbytočná a skôr znižuje imunitu. Ak si zoberiete Portugalsko, ktoré je preočkované na možno 98% a majú už aj troječku či štvorečku, tak tam Corona stúpa a denné prírastky majú cca 10.000. V prepočte na Slovensko, ktoré má cca polovicu obyvateľov – je to neskutočný nepomer a úmrtnosť majú denne cca 20 ľudí. No čo na toto povedať? Asi len toľko, že každá krajina musí prejsť premorením a musí získať kolektívnu imunitu a Omikron bol prakticky prírodnou „vakcínou“. Nie každý prežije, to je isté, ale minimálne 10.000 ľudí zomrelo na iné choroby, ktoré neboli liečené, ale mali byť, vďaka fanatizmu a strachu z Covidu. Dopady z pokusného očkovania môžu byť dlhodobé, ale nikoho to už nezaujíma. No čo už, hlavne, že zbytočné vakcíny darujeme.
Teda súhrn správa: žiacke hnutie si preberie zodpovednosť za platenie zvýšených faktúr aj s vládou sa podelia o náklady za plyn, ropu a elektrinu.
– Putin je vraj mŕtvy a Rusko vojnu už prehralo.
– EÚ sa pripravuje na ďalšiu epidémiu, potom ďalšiu a ďalšiu a ďalšiu až nebudeme mať na tele nezaočkovanú plochu.
Kto tomu môže veriť, až na tú poslednú správu, ktorú zrealizuje pravdepodobne EÚ?

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Dráčik a Lego, referendum áno a pád vládnych strán

12.11.2022

Nuž čo už, Lego som mal rád a aj mám na neho pekné spomienky. Asi najradšej som mal ako decko sériu Castle. Teraz však ku problému, ktorý vyvolali naši neoliberálni propagátori nacizmu, ktorý začínal podobným spôsobom aj v Nemecku a krištáľová noc mala nedávno výročie. Udávanie za názor, podnecovanie k nekalej súťaži či ohováranie. No, nechcel by som byť v koži [...]

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

Miroslav Kollár / Spolu /

Spolu bude na sneme riešiť postup do volieb, má prísť aj Dzurinda

03.12.2022 15:21

Šéf strany Miroslav Kollár hovorí o spolupráci stredopravých strán.Tvrdí, že Dzurindov politický projekt je ideovo pripravený.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 582
Celková čítanosť: 3419055x
Priemerná čítanosť článkov: 5875x

Autor blogu

Kategórie