Založ si blog

Pellegrini a Fico si z nás asi robia srandu. Orbán bojoval namiesto Hegera za Slovensko a Greenpeace predal mier za zbrane.

Inak sa nedá nazvať znovuzrodená aktivita strán Smeru a Hlasu a pravdepodobne aj množstva ostatných menších či väčších strán, ktoré sa zapoja do zberania podpisov za predčasné voľby. Dokonca aj samotní progresívci asi majú Matoviča dosť, ktorý koniec koalície oznámil na jeseň. Orbán horko nad Slovenskom zaplakal a radšej zaloboval aj za nás, keď videl pred sebou neschopného Hegera, ešte šťastie, že ten Slovnaft vlastní MOL. Orbánovi bolo asi zle zo Slovákov, ako vykupovali maďarské benzínky.
Teraz k tomu, prečo si z nás Pellegrini a Fico robia srandu. Vraj chcú vyzbierať 350.000 podpisov do konca júla, aby mohlo byť referendum vyhlásené spolu s regionálnymi voľbami. Ten termín sa mi zdá prehnaný, tie podpisy sa nazberajú podstatne skôr. Pri takejto neschopnej vláde, kde ešte aj premiér finančného ministerstva, jeho plagiátorské veličenstvo koaličnej rady, Matelko prvý, veľký a posledný prehlásil, že koalícia skončí na jeseň, tak ľudia nazbierajú podpisy aj do mesiaca a to ešte nie je Covid. V mojom okolí je veľmi nízke promile sympatizantov tejto saralabandy a podpisy budú len tak lietať na hárky. Škoda len, že sa stratil čas.
Ešte jeden postreh ku Greenpeace a ich vyjadreniu, že vraj fosílne palivá meníme za mier. Nuž, vážený GP, ak začnete používať veslice namiesto dízlových lodí, ak budete používať iba drevené bicykle, ak nebudete využívať mobil, PC, siete, ak sa zbavíte v domácnostiach všetkých plastov, lepidiel, a namiesto žiaroviek si budete svietiť iba slnkom a nebude vôbec kúriť drevom, ak nebudete nosiť termo oblečenie, ale len oblečenie z ľanu, konope a vlny, ktoré si spracujete doma bez vody, len tak ručne, tak vám možno uverím. Ak sa začnete skutočne zaujímať o mier a o rokovania, potom vám uverím. Ak budete bojovať proti dodávkam zbraní a budete bojovať globálne za odzbrojenie nielen Ruska, ale aj USA či GB, potom vám uverím, ale teraz je to iba čistá egoistická a hlúpa výzva bez akéhokoľvek reálneho podkladu. Skoro ako momentálne tichá Gretka či kričiaci žiaci Z lavíc do ulíc! Tým by som odkázal skôr hnutie Z učebníc do hlavy.

„Kaderník“ dostal úpal, vojna už je oficiálne potvrdená aj zo strany Ukrajiny a Matelkov predvolebný úplatok verejnej správe

28.06.2022

Ono používanie mobilov v školách je jedna z vecí, o ktorej nie je potrebné diskutovať. Tento mini-ster postupuje presne podľa neoliberálneho manuálu – čím horšie, tým lepšie. Nech mi pán minister – plagiátor vysvetlí, či niekde v práci je povolený mobil, len tak, na súkromné účely. Možno tak robil minister skúšky na tej jeho VŠ. Už vidím, ako predavačka, [...]

Slovensko už vojnu prehralo aj s EÚ, na čele s totálnymi diletantmi

04.06.2022

„Kto chce vidieť Idiota, nech sa dostaví do riaditeľne“. Použijem parafrázu. Kto chce vidieť idi..tov, nech sa pozrie na slovenskú vládu. Žiaľ, ináč sa táto situácia, ktorá smeruje strmhlav ku krachu SR, nedá popísať. Jeden nadáva na druhého. Redaktor Bielik sfúkne Matoviča ako sopľavé decko (slovami Matelka). Heger vyzerá ako neschopný babrák, ktorý je horší ako [...]

Mladí aktivisti žiadajú embargo na fosílne palivá a Putin je vraj mŕtvy, kam že to mám poslať faktúru tomu študentskému hnutiu? Nová epidémia a potom ďalšia. ..

29.05.2022

Máme tu znovu nejakých zmyslu zbavených aktivistov Z lavíc do ulíc! No hlúpučká požiadavka to teda je, bol by som zvedavý, čo na to ich rodičia? To hnutie by sa malo premenovať a malo by sa volať Z ulíc späť do lavíc! Zrejme im chýba základná logika a použitie základných informácií o finančnej gramotnosti. Na tých uliciach asi strávili veľa času a minimum v tej [...]

NATO

Turecko podľa fínskeho prezidenta súhlasí s členstvom Fínska a Švédska v NATO

28.06.2022 19:52, aktualizované: 20:40

Fínsky prezident Sauli Niinistö podľa agentúry Reuters povedal, že Turecko súhlasilo so vstupom Fínska a Švédska do NATO.

Robert Fico, Ide o pravdu

Fico: Koalícia je pod ochranou abatiše, a Heger je zbabelec

28.06.2022 19:22

Kríza v koalícií sa prehlbuje. „Ak by Heger odvolal Matoviča, padla by vláda,“ povedal pre TV Pravda predseda Smeru Robert Fico.

hasič, požiar, hasiči, požiarnik, záchranár, sanitka

Polícia a hasiči prehľadávajú nádrž Ružiná, utopiť sa v nej malo 11-ročné dievča

28.06.2022 19:15

Polícia a hasiči prehľadávajú vodnú nádrž Ružiná v okrese Lučenec. Utopiť sa v nej malo len 11-ročné dievča.

Samuel Vlčan

Poslanci budú odvolávať Vlčana, Kollár narýchlo zvolal schôdzu

28.06.2022 18:44

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) expresne zvolal mimoriadnu schôdzu na odvolávanie ministra pôdohospodárstva Samuela Vlčana (OĽaNO).

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 565
Celková čítanosť: 3268722x
Priemerná čítanosť článkov: 5785x

Autor blogu

Kategórie