Založ si blog

Matovič – totálny diletant, bitka poslankýň a čo ďalej na Slovensku, kde žijú aj „dezoláti“

Vraj Slovensko má 5,5 milióna akcionárov. No ten ekonomický analfabet by mal vedieť ako minister financií, na akom princípe funguje akciovka a na akom funguje štát. Ono akciovku tvoria dobrovoľní akcionári, ktorí môžu kedykoľvek rozhodnúť o odvolaní rady, môžu nakupovať či predávať akcie. Nuž, nič z toho neplatí pre obyčajného občana, ale to tento plagiátor asi nevie. Ďalším expertom na svetovú a slovenskú politiku je Remišová. To je taká demagogička a doslova …. osoba, že to nemá obdobu. Toto ste volili, vážení občania? Veď to je číra katastrofa v politike a naposledy tu máme novú tému a to oktagon medzi poslankyňami v podniku, nový minister s rozbitou hlavou pri „zdvíhaní papiera“, ktorý si ani neplatil poistné. Nuž čo, „radosť“ v takej krajine žiť. Poslankyňa Tabák sa bránila zobratiu šiltovky pred poslankyňou Cigánikovou. Ono veľa múdrosti tieto osoby nepobrali, čo fakticky dokázali aj týmto ženským duelom. Dúfam, že budú aj videá. Tá rana od Tabák musela riadne sadnúť. Ani sa nečudujem od tenistky. Úder bol asi eso. Len sa čudujem miiss gaťky, že podala trestné oznámenie, veď prvá, ktorá dala podnet, bola práve Cigániková a Tabák to mohla brať ako skutočný útok a tak jedna letela a možno aj dve. Možno Tabák chcel zaimponovať nejako multiockovi, kam prestúpila, len je chýba zopár plastík.
Takú neschopnosť som dosť dlho nevidel, žiadne riešenia, bordel všade, kam sa pozrieš. EÚ totálne neschopná. Je problém stopnúť burzy a prerušiť ich? Nastúpiť reguláciu cien? Jáj, to asi nebudú robiť, ono to je také socialistické a nie liberálne, ale ono existujú aj ľavicoví libertariáni a tam napríklad patrím podľa politického kompasu aj ja.
Toto, čo predvádzajú aj liberáli, nemá s liberalizmom absolútne nič spoločné. Slovensko sa rozhodlo zachraňovať Nemecko s energiami. No super. No a čo takto, aby krachli v Nemecku podniky napojené na plyn, ak vyrábajú za také extrémne ceny a pritom vypínajú, respektíve vypli jadrovky. Ono je veľmi jednoduché sa odpojiť z ceny burzy v Lipsku. Načo nám to je? Ak sme sebestační, tak trhové ceny by sa mali týkať len nadspotreby, akú má SR. Ak už. Priam nevyhnutné pre rozvoj trhu a výroby je stála cena energií a to sa nedeje. V súčasnosti idú podniky na zotrvačnosť a očakávanie, či sa náhodou niečo nezmení.
No a teraz „Na telo“ a Kamenický spomenul dezolátov v uliciach a opakovane vyzval redaktora, aby sa v mene televízie ospravedlnil. Kovačič sucho skonštatoval, že išlo o omyl. Ja osobne by som sa postavil a odišiel z relácie. Ešte na okraj k novému ministrovi Hirmanovi, vraj tu máme vojnu. No my tu vojnu nemáme, alebo už sme vo vojne? Mňa mrzí každá jedna vojna a nie len tá na Ukrajine. Vraj bol protest „dezolátov“ zbytočný. Nuž, on o tom nerozhoduje.
Chaos pokračuje a o tých poplatkoch elektrárňam či plynárňam som už písal podstatne skôr, ako sa zobudila táto vláda a tzv. „experti“.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Virus Outbreak Germany

Merkelová priznala zlyhania vo svojej politike voči Rusku

07.12.2022 16:58

Komentár bývalej nemeckej kancelárky sa týkal ruskej okupácie ukrajinského polostrova Krym v roku 2014.

bonul, security, budova

Bödörov Bonul opäť získal lukratívne zákazky od štátu

07.12.2022 16:46

Bonul má v priebehu ďalších štyroch rokov strážiť prepravu hotovosti medzi pobočkami pošty a oddeleniami bánk.

stoltenberg

Stoltenberg: Rusko sa snaží zmraziť vojnu, aby opäť zaútočilo na jar

07.12.2022 16:12

Podmienky na mierové riešenie konfliktu na Ukrajine podľa generálneho tajomníka NATO nateraz neexistujú.

primoco uav dron bezpilotné lietadlo

Pohraničiari dostanú dva české drony. Bude to stáť 2 milióny

07.12.2022 16:00

Projekt bude spolufinancovaný z eurofondov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423559x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív