Založ si blog

Naď je ruský špión? Matelkovi dobre bude

Putin musí byť naozaj vďačný Naďovi a spol. za totálne odzbrojenie Slovenska. O chvíľu nám ostanú len vzduchovky. Galko rozpredal samopaly za šrot a súčasná vládna saralabanda to zavŕšila totálnym odzbrojením. Už nemáme nič a najnovšie ani patrioty, takže východ Slovenska – pozor na traktory. Ono to s tými patriotmi už je viac menej jasné, kde skončia. Jedna sada sa už vrátila do Holandska a tie ostatné vraj idú na kontrolu do Nemecka, ale načo, keď sme tak blízko.
Merkelová to povedala na plné ústa, že jednoducho Minské dohovory boli len kamuflážou na vyzbrojenie Ukrajiny. Ono aj ja som písal o množstve transportov vojenskej techniky po železnici smerom na východ a stále nás len uisťovali, že to idú na cvičenie na východ, ale nikdy sa odtiaľ nevrátili. Už sa aj akosi zabudlo na vojenské megacvičenie NATO na Ukrajine, ktoré malo byť nejaké tri či štyri týždne po olympiáde v Pekingu.
Rusku neustále dochádzajú zbrane a ukrajinská protivzdušná obrana vždy zostrelí všetky rakety a niekedy aj 13 z 13. Len mi nie je jasné, prečo sú potom bez prúdu. Tu mi vôbec nejde o podporu Ruska, ale už by sa mohlo konečne prestať s tou propagandou. Podozrievať Rusov z ovplyvňovania verejnej mienky cez net a sociálne siete je trošku smiešne, veď ich vraj odpojili od všetkého. Tvrdenia, že Rusku už došli všetky zbrane a strieľajú ešte stále aj zo starých zásob, je nejako protichodné. Staré ešte majú, nových zatiaľ veľa nenasadili, možno ich naozaj nemajú, ale čo ak nie? Propaganda beží z jednej aj druhej strany a odrazu múdre hlavy prišli nato, že krajiny NATO okrem USA a Fínsko nerátam nemajú strelivo ani len na tri týždne, ak by začala vojna a bola v takej intenzite ako na Ukrajine. Raz povedia, že USA dalo pomoc vo výške 40 miliárd, teraz že 18,5 a tak to ide dookola. Možno bolo tých 18,5 za posledný mesiac. Nuž neviem, korupčné EÚ, kde sa euríky v zásuvkách váľajú sa dohodlo už aj s Maďarskom za podporu Ukrajiny. Nuž, kšefty sú kšefty a Matelko by vedel hovoriť, čo je to politická korupcia. Také kupovanie poslancov tu bolo možno len za Dzurindu. Ak sa SaS a Olajno dohodnú na rekonštrukcii vlády, tak Kufovci svoj „Život“ už dožili. Je viac ako pravdepodobné, že budú na kandidátke Olajno. Bude vôbec Hlas a Smer chcieť predčasné voľby? Veď SR z toho marazmu nedostane už nikto. Zadlženosť, brutálna inflácia a neistota. Neustály cenový teror vo forme vydierania zo strany EÚ, ale aj Slovenska, ktorého vláda je totálne servilná a ešte aj hlúpa a nevie si s ničím rady. Namiesto zmeny princípu nákupu energií a surovín sa stále potácame s dôsledkami namiesto toho, aby sme riešili príčinu. Trh jednoducho nevyrieši všetko. Základ, že sme sa dokonale odzbrojili a nakúpili techniku, ktorú budeme mať možno o dva roky v hodnote možno 5 miliárd €, ak rátam aj F-16 atď. Naozaj super využité peniaze za šrot, jeden sme dali na Ukrajinu a druhý niekoľkokrát drahší ideme kupovať. No zatiaľ máme len jedno veľké OO. Ozaj mám vzduchovku Slávia 630, len ju potrebujem opraviť, asi pružinka praskla, neopravia mi ju nemeckí experti v Michalovciach? Robím si srandu, zvládnem to aj sám.
Svetu mier!

Matelkova schizofrénia pokračuje a PS vládla aj s prezidentkou v podobe Ódora a Remišová je fakt taká tup. .. .. ?

02.02.2024

Z veľkej časti za toto, čo sa deje na Slovensku, môže práve prezidentka a to vyhlásením volieb namiesto možného júna až v jeseni 2023. Ódor bol jednoznačne spriaznený premiér prezidentky a nie nejaká úradnícka vláda. Jednoducho sa PS potrebovalo etablovať a nahnať si percentá. Možno šla prezidentka zháňať sponzorov do Kanady pre Korčoka. Nechajme sa prekvapiť. Toto [...]

Šmejdi z Globadvise Paxy, ako zlepšiť bezpečnosť na školách a ako je to s tými petíciami online

27.01.2024

Znovu sa nám na Slovensku rozmnožili šmejdi v akcii, ktorí nie sú schopní ani len firmu, pod ktorou pracujú, zverejniť. Znovu tu máme nešvár a niektorí dôchodcovia a známi ma oslovili, že čo to je zač? Každému vždy radím, overte si firmu, či vôbec existuje, kde má sídlo, IČO a DIČ a pod.. No poniektorí ako keby hrach na stenu hádzali. Veria všetkému, čo sa píše v [...]

Dal som za pravdu aj Čaputovej, ale Pellegrini bude lepší a ďalší blud z dielne Olajna

20.01.2024

Po prejave prezidentky som musel dať v niektorých postrehoch za pravdu. Tú zmenu a znižovanie premlčacích dôb a trestov by som naopak zvyšoval a nie znižoval. Skutočne sa môže stať, že určité skupiny spoluobčanov si to vysvetlia ako pozvánku do vášho domu na akýkoľvek nákup zadara! Namiesto toho, aby Fico splnil svoj dávny sľub o sprísnení farmárskeho zákona sa stal [...]

Peter Pellegrini / Cyprus / Mierová misia UNFICYP /

Pellegrini na Cypre. Rokoval o cyperskej otázke, vyznamenal vojakov, pozdravil futbalistov

04.03.2024 18:58

Pellegrini zdôraznil, že aj v prípade Cypru drží SR líniu v tom, že nikdy neuzná odtrhnutie územia jednostranným rozhodnutím.

Margrethe Vestagerová, Apple

Eurokomisia udelila spoločnosti Apple pokutu vyše 1,8 miliardy eur pre streamovanie hudby

04.03.2024 18:40

Pokuta pre Apple je len zlomok z pokút vo výške 8,25 miliardy eur, ktoré Komisia udelila Googlu v troch prípadoch v predchádzajúcom desaťročí.

Tusk

Tusk kritizoval šéfov diplomacie Slovenska a Maďarska za schôdzku s Lavrovom

04.03.2024 17:42

Poľský premiér viedol, že ich názory na Rusko a Ukrajinu sú až príliš odlišné.

izrael, palestína, ramalláh

Izrael podnikol najväčšiu raziu v Ramalláhu za posledné roky

04.03.2024 17:00

Súbežne s vojnou v Pásme Gazy eskalovalo tiež násilie na území Západného brehu Jordánu, ktoré Izrael okupuje od vojny z roku 1967.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 637
Celková čítanosť: 3864197x
Priemerná čítanosť článkov: 6066x

Autor blogu

Archív