Založ si blog

Matovič a Biden majú spoločného kamaráta? Médiá, redaktori aj herci začali brutálne prevracať kabáty

Matovič sa zapísal do análov! Nie ako chcel, ale predsa jediný sľub splnil, aj to len napoly. Určite sa zapísal do budúcich učebníc ako najhorší premiér a minister. Človek, ktorý sa neustále vyhovára na niekoho iného. Nedokázal nikdy prevziať zodpovednosť, ale doslova že za nič. Ešte aj doma mu radšej zobrali všetku hotovosť, ktorú zarobil a ani len kreditnú kartu mu nedali, pre istotu sa zbavil aj majetku. Konečne už vieme, že má spoločného kamaráta s Bidenom. Je síce fiktívny, ale Matovičovi dokonca dokáže zavolať práve v poslednej sekunde. Niekedy mu pošle v obálke náboj, niekedy ho nahovorí, že tá a tá vila patrí Slovensku. Toto už vyzerá na ťažkú poruchu. Osobne si myslím, že Matovič by prešiel cez akýkoľvek detektor, pretože on jednoducho verí tomu, čo rozpráva a čo mu poradil jeho „kamarát“.
Čo len bude robiť po budúcich voľbách bez majetku a len s kamarátom? Veď „on“ mu nejako poradí. Zjavne sa už ani prezidentka nechcela na ten marazmus pozerať a jednoducho potrebuje pretlačiť pred prezidentskými voľbami do parlamentu aj PS.
To, čo sa udialo je normálne a demokratické. Neviem u nás o žiadnej nedemokratickej strane, ako tvrdil mimoň Šipoš. No teraz k tomu prezliekaniu kabátov. Je to priam neuveriteľný obrat, čo dokazujú niektorí novinári, médiá, herci či dokonca jeho verní kolegovia zo strany na čele s Budajom. Problém však je, že práve Matoviča všetci títo dostali na post premiéra a spolu s ním niekedy až terorizovali Slovensko. Heger si neodletí do Bruselu na dôležité rokovanie ako nejaký zbabelec. Tam sa riešili skutočné problémy a on dá hlas Čechom! To je čo za prístup? Jemu šlo zjavne len o post. Svetové médiá to komentovali veľmi laxne a doslova im to bolo jedno. Ani sa nedivím. Ešte len prídu problémy s faktúrami za energie. Títo id…ti asi nechápu, že ľudia nemajú na zaplatenie enormných súm zálohových faktúr. Vraj im to vrátia po ročnom zúčtovaní, ale dovtedy skapte!
Ak EÚ spôsobila tento chaos sankciami uvalenými na Rusko, tak nech nám to zaplatí! Kto chce ruský plyn, tak nech má ruský za dohodnuté ceny a kto nie, nech si dodržuje sankcie dobrovoľne. Ak EÚ uvalila sankcie, tak sa nemali dotknúť obyvateľov!

Matelkova schizofrénia pokračuje a PS vládla aj s prezidentkou v podobe Ódora a Remišová je fakt taká tup. .. .. ?

02.02.2024

Z veľkej časti za toto, čo sa deje na Slovensku, môže práve prezidentka a to vyhlásením volieb namiesto možného júna až v jeseni 2023. Ódor bol jednoznačne spriaznený premiér prezidentky a nie nejaká úradnícka vláda. Jednoducho sa PS potrebovalo etablovať a nahnať si percentá. Možno šla prezidentka zháňať sponzorov do Kanady pre Korčoka. Nechajme sa prekvapiť. Toto [...]

Šmejdi z Globadvise Paxy, ako zlepšiť bezpečnosť na školách a ako je to s tými petíciami online

27.01.2024

Znovu sa nám na Slovensku rozmnožili šmejdi v akcii, ktorí nie sú schopní ani len firmu, pod ktorou pracujú, zverejniť. Znovu tu máme nešvár a niektorí dôchodcovia a známi ma oslovili, že čo to je zač? Každému vždy radím, overte si firmu, či vôbec existuje, kde má sídlo, IČO a DIČ a pod.. No poniektorí ako keby hrach na stenu hádzali. Veria všetkému, čo sa píše v [...]

Dal som za pravdu aj Čaputovej, ale Pellegrini bude lepší a ďalší blud z dielne Olajna

20.01.2024

Po prejave prezidentky som musel dať v niektorých postrehoch za pravdu. Tú zmenu a znižovanie premlčacích dôb a trestov by som naopak zvyšoval a nie znižoval. Skutočne sa môže stať, že určité skupiny spoluobčanov si to vysvetlia ako pozvánku do vášho domu na akýkoľvek nákup zadara! Namiesto toho, aby Fico splnil svoj dávny sľub o sprísnení farmárskeho zákona sa stal [...]

Tusk

Tusk kritizoval šéfov diplomacie Slovenska a Maďarska za schôdzku s Lavrovom

04.03.2024 17:42

Poľský premiér viedol, že ich názory na Rusko a Ukrajinu sú až príliš odlišné.

izrael, palestína, ramalláh

Izrael podnikol najväčšiu raziu v Ramalláhu za posledné roky

04.03.2024 17:00

Súbežne s vojnou v Pásme Gazy eskalovalo tiež násilie na území Západného brehu Jordánu, ktoré Izrael okupuje od vojny z roku 1967.

Vakcína / Očkovanie /

Rezort zdravotníctva spúšťa očkovanie novou vakcínou proti ochoreniu COVID-19

04.03.2024 16:38

Očkovaciu látku je možné aplikovať osobám vo veku 12 rokov a starším.

Trump

Trump sa môže zúčastniť primárok v Colorade, rozhodol Najvyšší súd

04.03.2024 16:30

Súd sa zaoberal Trumpovou účasťou vo voľbách vzhľadom na jeho úlohu v nepokojoch v Kapitole z januára 2021.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 637
Celková čítanosť: 3864172x
Priemerná čítanosť článkov: 6066x

Autor blogu

Archív