Založ si blog

Matovič a Biden majú spoločného kamaráta? Médiá, redaktori aj herci začali brutálne prevracať kabáty

Matovič sa zapísal do análov! Nie ako chcel, ale predsa jediný sľub splnil, aj to len napoly. Určite sa zapísal do budúcich učebníc ako najhorší premiér a minister. Človek, ktorý sa neustále vyhovára na niekoho iného. Nedokázal nikdy prevziať zodpovednosť, ale doslova že za nič. Ešte aj doma mu radšej zobrali všetku hotovosť, ktorú zarobil a ani len kreditnú kartu mu nedali, pre istotu sa zbavil aj majetku. Konečne už vieme, že má spoločného kamaráta s Bidenom. Je síce fiktívny, ale Matovičovi dokonca dokáže zavolať práve v poslednej sekunde. Niekedy mu pošle v obálke náboj, niekedy ho nahovorí, že tá a tá vila patrí Slovensku. Toto už vyzerá na ťažkú poruchu. Osobne si myslím, že Matovič by prešiel cez akýkoľvek detektor, pretože on jednoducho verí tomu, čo rozpráva a čo mu poradil jeho „kamarát“.
Čo len bude robiť po budúcich voľbách bez majetku a len s kamarátom? Veď „on“ mu nejako poradí. Zjavne sa už ani prezidentka nechcela na ten marazmus pozerať a jednoducho potrebuje pretlačiť pred prezidentskými voľbami do parlamentu aj PS.
To, čo sa udialo je normálne a demokratické. Neviem u nás o žiadnej nedemokratickej strane, ako tvrdil mimoň Šipoš. No teraz k tomu prezliekaniu kabátov. Je to priam neuveriteľný obrat, čo dokazujú niektorí novinári, médiá, herci či dokonca jeho verní kolegovia zo strany na čele s Budajom. Problém však je, že práve Matoviča všetci títo dostali na post premiéra a spolu s ním niekedy až terorizovali Slovensko. Heger si neodletí do Bruselu na dôležité rokovanie ako nejaký zbabelec. Tam sa riešili skutočné problémy a on dá hlas Čechom! To je čo za prístup? Jemu šlo zjavne len o post. Svetové médiá to komentovali veľmi laxne a doslova im to bolo jedno. Ani sa nedivím. Ešte len prídu problémy s faktúrami za energie. Títo id…ti asi nechápu, že ľudia nemajú na zaplatenie enormných súm zálohových faktúr. Vraj im to vrátia po ročnom zúčtovaní, ale dovtedy skapte!
Ak EÚ spôsobila tento chaos sankciami uvalenými na Rusko, tak nech nám to zaplatí! Kto chce ruský plyn, tak nech má ruský za dohodnuté ceny a kto nie, nech si dodržuje sankcie dobrovoľne. Ak EÚ uvalila sankcie, tak sa nemali dotknúť obyvateľov!

Referendum určite Áno! Bieda tzv. národných strán

13.01.2023

Idem na referendum. Vždy som chodil na všetky voľby či referendá. Neviem prečo by som nemal ísť na referendum, keď je v ňom dôležitejšia otázka, ako bol vstup Slovenska do EÚ. Mať možnosť odvolať vládu, ktorá bola zvolená občanmi, je jednoducho nevyhnutnosť. Nie je to o Smere ani o Hlase, je to o možnosti odvolať aj možných diktátorov. Ak si niekto myslí, že dáva [...]

Naď je ruský špión? Matelkovi dobre bude

14.12.2022

Putin musí byť naozaj vďačný Naďovi a spol. za totálne odzbrojenie Slovenska. O chvíľu nám ostanú len vzduchovky. Galko rozpredal samopaly za šrot a súčasná vládna saralabanda to zavŕšila totálnym odzbrojením. Už nemáme nič a najnovšie ani patrioty, takže východ Slovenska – pozor na traktory. Ono to s tými patriotmi už je viac menej jasné, kde skončia. Jedna [...]

Heger, či absolútny demagóg Šipoš rozhodujú o demokracii

11.12.2022

Myslel som si, že Matelka v demagógii a primitivizme nikto netromfne, ale vraj bývalý pedagóg Šipoš ho určite tromfol a šašek Pročko ho nasledoval. Ono, Pročkovi sa ani inak povedať nedá, on s tým tam išiel, že je nepodarený komik. Jeho poslanecké vystúpenia sú skôr tragikomédiou. Ako si môže takýto, doslova vymletý Šipoš dovoliť povedať na niekoho, že je [...]

Ukrajina, utečenci, vojna na Ukrajine

Utrpenie Ukrajincov sa zväčšuje, ochota prijať ich sa zmenšuje

01.02.2023 02:30

Až deväť miliónov ľudí utieklo doteraz z Ukrajiny. Ďalší nepochybne ešte pribudnú, lebo vidina skončenia vojny je v nedohľadne.

parlament, predčasné voľby, hlasovanie, Robert Fico, Boris Kollár, Richard Sulík

Slovensko čaká ostrá kampaň. Čaputová varuje Hegera, Fico sa oháňa NAKA a Matovič zasa Sulíkom

01.02.2023 02:00

Jesenný termín podporilo 92 poslancov. Už teraz je jasné, že kampaň bude drsná, voľby budú 30. septembra.

protest

Zo 62 na 64. Milióny Francúzov protestovali proti Macronovej reforme dôchodkov

31.01.2023 20:04

Len v Paríži protestovalo okolo 500 000 ľudí.

vagnerovci srbsko

Dezertér od vagnerovcov sa ospravedlnil Ukrajincom

31.01.2023 18:52

Zbeh dáva najavo ochotu svedčiť o vojnových zločinoch.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 587
Celková čítanosť: 3454189x
Priemerná čítanosť článkov: 5884x

Autor blogu

Kategórie

Archív