Založ si blog

Remišovej Bludný Holanďan a Naď sa málo pchal. . .

Remišová nám už ostala samučičká vo svojej skupinke. Kedysi sa u nás hovorilo, že „sampartija“. Možno, že sa vráti ešte Kiska a bude kapitánom na lietadlovej lodi, čo pristane na Oravskej priehrade. Jasné, že to nemohla povedať Remišová. Jednoducho neexistuje, aby človek, ktorý zverejní svoje heslo a potom si kúpi do kancelárie na konci svojho pôsobenia pohodlnú stoličku, či vešiaky za tisíce. Tak si postupne dopláva do politického zabudnutia. Posledný párik sa jej odhlásil a odišiel za inými ľuďmi. To je tak, ak sa postavíte za ľudí a nie pred ľudí. Stáť v tieni sa jednoducho neoplatí a byť ešte aj tak skvelo divadelne vybavená, čo by viac človek chcel.
Len dúfam, že Naď Remišovej radšej odporúča namiesto lietadlovej lode kúpiť radšej ponorku. Jednak sa ťažko dokazuje, kde sa akurát tá ponorka pohybuje a jednak sa dajú krásne stopiť financie. Veď takí Poliaci vyfasujú za svoje Migy stíhačky za dolár a my vrtuľníky za 380 meliek. No neber taký kšeft. Už verím, že Naď sa až tak nepodlizuje USA, on ich priam žerie a ešte im aj za tie vrtuľníky zaplatí. Taká je to „dobrá“ duša. Vraj si zlepšíme výzbroj. Tak tých 14 vrtuľníkov za 380 meliek naozaj zlepší bojaschopnosť našej odzbrojenej armády. Už len tá ponorka chýba a k tomu nejaká tá jadrovka. Nemyslím tým ovocné stromčeky. Osobne si myslím, že táto vláda pozerá ďaleko dopredu a ráta aj s topením ľadovcov a možným vystúpením hladiny mora aj o 60 metrov. Konečne budeme prímorská krajiny a pôjdeme sa kúpať do mora Svätého pokoja.

Úplná topka je, že taký Pellgerini, Fico či Uhrík ani s prstom nemusia pohnúť. Tie koalično-opozičné strany ako SASAK, Žaludi – in memoriam, Sem rodidlá, či psychadelické OLajNO naozaj robia všetko preto, aby vyhrala tá opozícia. Ak zarátam ten vraj pravicovo-liberálny cirkus Jabloko, Modrá zrada, Hedokrati či ortodoxní KaDeskáči. Sulík si vie predstaviť vládu s Majerským. No nevravím, že cirkus Humberto? Ono síce je to možné, pretože ako môže byť strana aj kresťanská aj demokratická, tak to mi z pohľadu filozofického ešte nikto nevysvetlil ten oxymoron. Ono ani tá EÚ už pri tých zákazoch a diktáte nie je vôbec liberálna. Trh už dávno nerozhoduje, preto by slovné spojenie vo vzťahu k EÚ vo forme liberálna demokracia malo vypadnúť. Kvóty na potraviny, kvóty na ťažbu, kvóty na CO2, Zákazy dovozu, clá, zrušenie výroby áut so spaľovacím motorom, rôzny prístup k štátom a najväčšia pecka je, ako Brusel vodu káže a víno pije napríklad, kde stále prebieha presun úradníkov Brusel – Štrasburg. Už ani neviem, či drevo je eko palivo. Bude dovtedy, kým nevyrúbeme lesy. Spomeniem aj zákaz pestovania technickej konope siatej ako ideálnej náhrady a ukladanie uhlíka, ale aj ako super technickej plodiny. Nám zakazujú, ale sami nič z tohto nedodržujú! Drahé oblečenia, autá, luxusné výrobky, ktoré neskutočne zaťažujú životné prostredie, ale to pohlavárom nevadí. Radšej vám zakážu lacné autá a domáce potraviny.

Nuž, ale čo by sme chceli pri takých expertoch ako Naď či Remišová? Poliaci dostanú Raptory, myslím 24 kusov za svoje Migy a my dostaneme 14 helikoptér za 380 meliek. No nekúp to! Tfuj!

Peter Pellegrini si pripísal ďalšie P, Matovič ďalší prúser a Šimečka je asi podľa jemu vlastnému humoru d. .. l.

16.06.2024

Máme nového prezidenta, ktorý si pripísal ďalšie P k svojmu menu. Už bude navždy Prezident Peter Pellegrini. Prejav bol možno podľa niektorých dlhý, ale fakt bol dobrý a lepší som jednoducho nepočul. Darmo sa Shooty zhovadil so svojou karikatúrou, ide len v deb…ných intenciách Denníka N a jeho redaktorov. Začnem asi používať slovník týchto pseudonovinárov, veď to [...]

Republika možno prekvapí a obrovský omyl PS a ich „viery“ v novinársku slobodu

28.05.2024

Ďalšie voľby sú predo dvermi. Bude to tvrdý súboj PS verzus vládne strany. Ako by to mohlo dopadnúť? Zastávam názor, že čiernym koňom by mohla byť Republika. Ono SNS tak trošku nudí a hlavne predseda je skôr už zlúčený so Smerom. Preto voliči skôr budú inklinovať v eurovoľbách k Republike ako k SNS, aspoň tí z tzv. národného spektra. Uvidíme či sa podarí spojiť [...]

Zmierenie, tolerancia, alebo konečne zrušenie anonymity na fórach? Mimochodom, pamätám si veľmi dobre slová Radičovej na jednej besede.

18.05.2024

Stali sme sa opäť jedineční a na chvíľu počul o nás celý svet. Teda celý, taká Južná Amerika či Afrika, alebo Oceánia to má … Stalo sa niečo hrozné a prekročili sa akékoľvek červené čiary. A áno, podieľali sa na tom aj médiá, aj neoliberálne skupiny. Bol prípustný len jeden názor a to ten ich. Nevravím o hlúpostiach tzv. plochej Zemegule. Čo však musia [...]

Wes Moore

Guvernér Marylandu udelil hromadnú milosť 175-tisíc ľuďom. Najviac v histórii USA

17.06.2024 21:14

Podľa vlastných slov má v úmysle napraviť "desaťročia škôd".

Si Ťin-pching / Vladimir Putin /

Šéf NATO hovorí o sankciách pre Čínu, pokiaľ bude naďalej podporovať Rusko

17.06.2024 21:00

Peknig tvrdí, že ani jednej krajine v rámci konfliktu neposiela smrtiace zbrane na rozdiel od krajín Západu.

Peru, drogy, kokaín

Rekordný nemecký nález kokaínu: na trhu by mal hodnotu 2,6 miliardy eur

17.06.2024 19:38

Nemeckí vyšetrovatelia dostali tip na kontraband od kolumbijských úradov.

fregata,  Admirál Gorškov

Ruské vojnové lode opustili Havanu

17.06.2024 19:21

Žiadne z týchto plavidiel nemalo na palube jadrové zbrane, čo potvrdili aj Spojené štáty.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 646
Celková čítanosť: 3932269x
Priemerná čítanosť článkov: 6087x

Autor blogu

Archív