Založ si blog

Remišovej Bludný Holanďan a Naď sa málo pchal. . .

Remišová nám už ostala samučičká vo svojej skupinke. Kedysi sa u nás hovorilo, že „sampartija“. Možno, že sa vráti ešte Kiska a bude kapitánom na lietadlovej lodi, čo pristane na Oravskej priehrade. Jasné, že to nemohla povedať Remišová. Jednoducho neexistuje, aby človek, ktorý zverejní svoje heslo a potom si kúpi do kancelárie na konci svojho pôsobenia pohodlnú stoličku, či vešiaky za tisíce. Tak si postupne dopláva do politického zabudnutia. Posledný párik sa jej odhlásil a odišiel za inými ľuďmi. To je tak, ak sa postavíte za ľudí a nie pred ľudí. Stáť v tieni sa jednoducho neoplatí a byť ešte aj tak skvelo divadelne vybavená, čo by viac človek chcel.
Len dúfam, že Naď Remišovej radšej odporúča namiesto lietadlovej lode kúpiť radšej ponorku. Jednak sa ťažko dokazuje, kde sa akurát tá ponorka pohybuje a jednak sa dajú krásne stopiť financie. Veď takí Poliaci vyfasujú za svoje Migy stíhačky za dolár a my vrtuľníky za 380 meliek. No neber taký kšeft. Už verím, že Naď sa až tak nepodlizuje USA, on ich priam žerie a ešte im aj za tie vrtuľníky zaplatí. Taká je to „dobrá“ duša. Vraj si zlepšíme výzbroj. Tak tých 14 vrtuľníkov za 380 meliek naozaj zlepší bojaschopnosť našej odzbrojenej armády. Už len tá ponorka chýba a k tomu nejaká tá jadrovka. Nemyslím tým ovocné stromčeky. Osobne si myslím, že táto vláda pozerá ďaleko dopredu a ráta aj s topením ľadovcov a možným vystúpením hladiny mora aj o 60 metrov. Konečne budeme prímorská krajiny a pôjdeme sa kúpať do mora Svätého pokoja.

Úplná topka je, že taký Pellgerini, Fico či Uhrík ani s prstom nemusia pohnúť. Tie koalično-opozičné strany ako SASAK, Žaludi – in memoriam, Sem rodidlá, či psychadelické OLajNO naozaj robia všetko preto, aby vyhrala tá opozícia. Ak zarátam ten vraj pravicovo-liberálny cirkus Jabloko, Modrá zrada, Hedokrati či ortodoxní KaDeskáči. Sulík si vie predstaviť vládu s Majerským. No nevravím, že cirkus Humberto? Ono síce je to možné, pretože ako môže byť strana aj kresťanská aj demokratická, tak to mi z pohľadu filozofického ešte nikto nevysvetlil ten oxymoron. Ono ani tá EÚ už pri tých zákazoch a diktáte nie je vôbec liberálna. Trh už dávno nerozhoduje, preto by slovné spojenie vo vzťahu k EÚ vo forme liberálna demokracia malo vypadnúť. Kvóty na potraviny, kvóty na ťažbu, kvóty na CO2, Zákazy dovozu, clá, zrušenie výroby áut so spaľovacím motorom, rôzny prístup k štátom a najväčšia pecka je, ako Brusel vodu káže a víno pije napríklad, kde stále prebieha presun úradníkov Brusel – Štrasburg. Už ani neviem, či drevo je eko palivo. Bude dovtedy, kým nevyrúbeme lesy. Spomeniem aj zákaz pestovania technickej konope siatej ako ideálnej náhrady a ukladanie uhlíka, ale aj ako super technickej plodiny. Nám zakazujú, ale sami nič z tohto nedodržujú! Drahé oblečenia, autá, luxusné výrobky, ktoré neskutočne zaťažujú životné prostredie, ale to pohlavárom nevadí. Radšej vám zakážu lacné autá a domáce potraviny.

Nuž, ale čo by sme chceli pri takých expertoch ako Naď či Remišová? Poliaci dostanú Raptory, myslím 24 kusov za svoje Migy a my dostaneme 14 helikoptér za 380 meliek. No nekúp to! Tfuj!

Prezidentka hrá vabank, Demoláti si zbožne želajú nezlučiteľné zlúčiť a nová strana NASOSKA

16.05.2023

Tak sa nám tá kampaň krásne rozbehla a to je len začiatok, nová vláda je taká predpríprava na možno novú prezidentskú kampaň, pretože to je skutočne vabank pre prezidentku. Síce veľa toho neschvália, ale vydláždiť cestu PS môžu veľmi dobre. Iste, nepôjdu kandidovať, ale môže to byť taká budúca tieňová vláda, veď nepovedali, že už nebudú ani ministrami či [...]

Sme rodina so Smerom nepôjde, relácie bez ĽSNS či Republiky, Matelko splnil jeden sľub, Sulík je neoliberál a vypočítavá prezidentka?

14.05.2023

Nie je koho. Skutočne v súčasnosti nie je koho voliť. Témy otrepané, riešenia žiadne, každý má nejaké to maslo na hlave. Heger si poplačkal, že vraj mu bolo cťou slúžiť Slovensku. Vtipálek, kde nechal tú česť? Jeden sľub však spolu s Matelkom dodržali. Svojou neschopnosťou sa zapísali do učebníc dejepisu. Ešte ani len ten pád z ústavnej väčšiny do stoky nebol so [...]

Tragédia Hegera a jeho Demolátov v priamom prenose a prezidentkin podiel

07.05.2023

Je to tragický koniec už terajšej politickej mŕtvoly Hegera, ktorý ešte dúfa, že ho pod svoje krídla zoberie KDH, ktoré by asi takýmto činom urobila charizmatickú samovraždu. Ukázal skutočne aj študentom Prešovskej univerzity, ako si predstavuje Slovensko v budúcnosti a to jednoznačne bez neho. Hegerov tábor sa nám rozpadol. Najlepšie asi dopadol Vlčan aj so svojim 1,4 [...]

Bešeňová, obec, Liptov

Rarita na Liptove: V Bešeňovej prudko rastie počet obyvateľov. Čo je za tým?

06.06.2023 05:00

Kým inde bojujú s poklesom obyvateľstva, obec Bešeňová zaznamenala za ostatné roky jeho prudký nárast – počet sa takmer zdvojnásobil.

Ukrajina Rusko vojna Charkov útok uarus

Moskva spätne vykupuje z Mjanmarska a Indie diely pre tanky a rakety

05.06.2023 22:26

V colných dokladoch sa uvádza, že položky boli „vrátené“ do Ruska, pretože boli chybné.

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 598
Celková čítanosť: 3533758x
Priemerná čítanosť článkov: 5909x

Autor blogu

Kategórie

Archív