Založ si blog

Rektor PU ide kandidovať za Demolátov a koniec Demokratov

To, čo predviedol Heger za posledné dni, je naozaj hodné výučby. Ako sa z Demokratov stali Demoláti? Stačil tri dni a kšefty, aké môže aj Matelko závidieť, keď už jeho manželka je akosi v mínuse s tým jej podnikaním. Asi dotoval Matelko to jej podnikanie so svojou výplatou. To však len na okraj posledného týždňa.
Chápem rektora Prešovskej univerzity, že chcel pozvať Demoláta, padnutého či odvolaného premiéra či dočasne povereného a mutliministra na zastupovanie. Vraj on vie všetko po včerajšom vystúpení a plačkaní v RTVS ako jeho súkromnej stanice. No a rektor sa rozhodol ukázať, ako sa deformuje Slovensko priamo študentom. Ako bude vraj vyzerať budúcnosť Slovenska pod vedením Hegera. Len niekoľko dní stačilo, aby sa študenti presvedčili, o čom ba tá prednáška a čo v skutočnosti povereník a multitalent na ministrovanie Heger dokáže.
Kedysi som si myslel, že vysoké školy sa do politiky nezapájajú a bojujú za svoje akademické slobody. No Kónya ešte aj Hegera vyznamenal, ako kedysi robili starí papaláši. Čo tam potom, že priviedli Slovensko na psí tridsiatok? Že nevedeli sa medzi sebou ani dohodnúť v rámci koalície? Že neboli schopní zvládnuť ani jeden rezort a nedokázali ani len splniť svoje predvolebné sľuby? Možno pán rektor pôjde kandidovať za Demolátov, alebo možno dostal niečo iné ako všimné, nejaký prísľub. Inak sa takýto postoj vysvetliť nedá. Iba ak hlúposťou a nepremyslením následkov. Možno by takto nekonal, keby vedel čo bude nasledovať. Najhoršie na celej veci je, že poznám aj jeho prácu a uznávam ho ako odbornú kapacitu, ale v politike a vo vedení univerzity asi zlyhal. Volať na prednášku o budúcnosti odvolaného premiéra s poverením a ešte ho vyznamenať je čistá hanba a prúser!
Vlčan sa 1,5 melka nevzdá, veď aj načo, skládka je nekontrolovateľná skrýša financií. Krásne sa tam môžu ukryť. 5 mesiacov ministerský plat, alebo 1,5 melka pre svoju firmu? No neber to! Budaj ako taký bylinožravý medvedík, ktorého nikto nikdy nevidel sa tvári, že on nič. Asi si robí zápisky a poslal ich na motúziku Káčerovi. Chudák Šeliga so svojou polovičkou, čo on tam teraz bude robiť, keď sa jeho bývalej šéfke vyhrážal jeho súčasný kolega. Nejako sa to domotáva. O ministerstve vnútra škoda reči. Študenti PU si môžu urobiť názor na to, čo sa povedalo na prednáške a za čo dostal ocenenie Heger od rektora a môžu to porovnať s neúspešným odvolaným a povereným premiérom, ktorý začínal v strane OLaJNO a mali ústavnú väčšinu až po totálny pád. Ak dostal Heger od rektora vyznamenanie za demoláciu Slovenska, tak je to skoro podobné, ako keď Tiso vyznamenal nacistov za potlačenie SNP. Hrozné prirovnanie, ale principiálne v rámci rozvratu republiky veľmi podobné, ale hlavne veľmi trápne. Ešte raz – takáto politická kampaň do škôl nepatrí a to, že to bola kampaň, nemôže poprieť nikto! Možno iba Heger a jeho príhovor o vodke.

Prezidentka hrá vabank, Demoláti si zbožne želajú nezlučiteľné zlúčiť a nová strana NASOSKA

16.05.2023

Tak sa nám tá kampaň krásne rozbehla a to je len začiatok, nová vláda je taká predpríprava na možno novú prezidentskú kampaň, pretože to je skutočne vabank pre prezidentku. Síce veľa toho neschvália, ale vydláždiť cestu PS môžu veľmi dobre. Iste, nepôjdu kandidovať, ale môže to byť taká budúca tieňová vláda, veď nepovedali, že už nebudú ani ministrami či [...]

Sme rodina so Smerom nepôjde, relácie bez ĽSNS či Republiky, Matelko splnil jeden sľub, Sulík je neoliberál a vypočítavá prezidentka?

14.05.2023

Nie je koho. Skutočne v súčasnosti nie je koho voliť. Témy otrepané, riešenia žiadne, každý má nejaké to maslo na hlave. Heger si poplačkal, že vraj mu bolo cťou slúžiť Slovensku. Vtipálek, kde nechal tú česť? Jeden sľub však spolu s Matelkom dodržali. Svojou neschopnosťou sa zapísali do učebníc dejepisu. Ešte ani len ten pád z ústavnej väčšiny do stoky nebol so [...]

Tragédia Hegera a jeho Demolátov v priamom prenose a prezidentkin podiel

07.05.2023

Je to tragický koniec už terajšej politickej mŕtvoly Hegera, ktorý ešte dúfa, že ho pod svoje krídla zoberie KDH, ktoré by asi takýmto činom urobila charizmatickú samovraždu. Ukázal skutočne aj študentom Prešovskej univerzity, ako si predstavuje Slovensko v budúcnosti a to jednoznačne bez neho. Hegerov tábor sa nám rozpadol. Najlepšie asi dopadol Vlčan aj so svojim 1,4 [...]

Bešeňová, obec, Liptov

Rarita na Liptove: V Bešeňovej prudko rastie počet obyvateľov. Čo je za tým?

06.06.2023 05:00

Kým inde bojujú s poklesom obyvateľstva, obec Bešeňová zaznamenala za ostatné roky jeho prudký nárast – počet sa takmer zdvojnásobil.

Ukrajina Rusko vojna Charkov útok uarus

Moskva spätne vykupuje z Mjanmarska a Indie diely pre tanky a rakety

05.06.2023 22:26

V colných dokladoch sa uvádza, že položky boli „vrátené“ do Ruska, pretože boli chybné.

Robert Fico, Brusel, summit EÚ-Turecko

Hrozí Smeru vylúčenie z frakcie európskych socialistov? Podľa europoslanca Bilčíka príde k ráznej reakcii Bruselu

05.06.2023 20:00

Na Roberta Fica nemusí nikto žalovať. V Bruseli dobre vedia, kto je zač, hovorí europoslanec Vladimír Bilčík.

Lucia Ďuriš Nicholsonová, Eduard Heger

Politológ Štefančík: Nicholsonová môže byť klesajúcej strane Demokrati na príťaž

05.06.2023 20:00

Predvolebné spájanie sa môže podľa politológa Hegerovým Demokratom vypomstiť.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 598
Celková čítanosť: 3533753x
Priemerná čítanosť článkov: 5909x

Autor blogu

Kategórie

Archív