Založ si blog

Rektor PU ide kandidovať za Demolátov a koniec Demokratov

To, čo predviedol Heger za posledné dni, je naozaj hodné výučby. Ako sa z Demokratov stali Demoláti? Stačil tri dni a kšefty, aké môže aj Matelko závidieť, keď už jeho manželka je akosi v mínuse s tým jej podnikaním. Asi dotoval Matelko to jej podnikanie so svojou výplatou. To však len na okraj posledného týždňa.
Chápem rektora Prešovskej univerzity, že chcel pozvať Demoláta, padnutého či odvolaného premiéra či dočasne povereného a mutliministra na zastupovanie. Vraj on vie všetko po včerajšom vystúpení a plačkaní v RTVS ako jeho súkromnej stanice. No a rektor sa rozhodol ukázať, ako sa deformuje Slovensko priamo študentom. Ako bude vraj vyzerať budúcnosť Slovenska pod vedením Hegera. Len niekoľko dní stačilo, aby sa študenti presvedčili, o čom ba tá prednáška a čo v skutočnosti povereník a multitalent na ministrovanie Heger dokáže.
Kedysi som si myslel, že vysoké školy sa do politiky nezapájajú a bojujú za svoje akademické slobody. No Kónya ešte aj Hegera vyznamenal, ako kedysi robili starí papaláši. Čo tam potom, že priviedli Slovensko na psí tridsiatok? Že nevedeli sa medzi sebou ani dohodnúť v rámci koalície? Že neboli schopní zvládnuť ani jeden rezort a nedokázali ani len splniť svoje predvolebné sľuby? Možno pán rektor pôjde kandidovať za Demolátov, alebo možno dostal niečo iné ako všimné, nejaký prísľub. Inak sa takýto postoj vysvetliť nedá. Iba ak hlúposťou a nepremyslením následkov. Možno by takto nekonal, keby vedel čo bude nasledovať. Najhoršie na celej veci je, že poznám aj jeho prácu a uznávam ho ako odbornú kapacitu, ale v politike a vo vedení univerzity asi zlyhal. Volať na prednášku o budúcnosti odvolaného premiéra s poverením a ešte ho vyznamenať je čistá hanba a prúser!
Vlčan sa 1,5 melka nevzdá, veď aj načo, skládka je nekontrolovateľná skrýša financií. Krásne sa tam môžu ukryť. 5 mesiacov ministerský plat, alebo 1,5 melka pre svoju firmu? No neber to! Budaj ako taký bylinožravý medvedík, ktorého nikto nikdy nevidel sa tvári, že on nič. Asi si robí zápisky a poslal ich na motúziku Káčerovi. Chudák Šeliga so svojou polovičkou, čo on tam teraz bude robiť, keď sa jeho bývalej šéfke vyhrážal jeho súčasný kolega. Nejako sa to domotáva. O ministerstve vnútra škoda reči. Študenti PU si môžu urobiť názor na to, čo sa povedalo na prednáške a za čo dostal ocenenie Heger od rektora a môžu to porovnať s neúspešným odvolaným a povereným premiérom, ktorý začínal v strane OLaJNO a mali ústavnú väčšinu až po totálny pád. Ak dostal Heger od rektora vyznamenanie za demoláciu Slovenska, tak je to skoro podobné, ako keď Tiso vyznamenal nacistov za potlačenie SNP. Hrozné prirovnanie, ale principiálne v rámci rozvratu republiky veľmi podobné, ale hlavne veľmi trápne. Ešte raz – takáto politická kampaň do škôl nepatrí a to, že to bola kampaň, nemôže poprieť nikto! Možno iba Heger a jeho príhovor o vodke.

Matelkova schizofrénia pokračuje a PS vládla aj s prezidentkou v podobe Ódora a Remišová je fakt taká tup. .. .. ?

02.02.2024

Z veľkej časti za toto, čo sa deje na Slovensku, môže práve prezidentka a to vyhlásením volieb namiesto možného júna až v jeseni 2023. Ódor bol jednoznačne spriaznený premiér prezidentky a nie nejaká úradnícka vláda. Jednoducho sa PS potrebovalo etablovať a nahnať si percentá. Možno šla prezidentka zháňať sponzorov do Kanady pre Korčoka. Nechajme sa prekvapiť. Toto [...]

Šmejdi z Globadvise Paxy, ako zlepšiť bezpečnosť na školách a ako je to s tými petíciami online

27.01.2024

Znovu sa nám na Slovensku rozmnožili šmejdi v akcii, ktorí nie sú schopní ani len firmu, pod ktorou pracujú, zverejniť. Znovu tu máme nešvár a niektorí dôchodcovia a známi ma oslovili, že čo to je zač? Každému vždy radím, overte si firmu, či vôbec existuje, kde má sídlo, IČO a DIČ a pod.. No poniektorí ako keby hrach na stenu hádzali. Veria všetkému, čo sa píše v [...]

Dal som za pravdu aj Čaputovej, ale Pellegrini bude lepší a ďalší blud z dielne Olajna

20.01.2024

Po prejave prezidentky som musel dať v niektorých postrehoch za pravdu. Tú zmenu a znižovanie premlčacích dôb a trestov by som naopak zvyšoval a nie znižoval. Skutočne sa môže stať, že určité skupiny spoluobčanov si to vysvetlia ako pozvánku do vášho domu na akýkoľvek nákup zadara! Namiesto toho, aby Fico splnil svoj dávny sľub o sprísnení farmárskeho zákona sa stal [...]

znásilnenie, žena, násilie, strach, agresia

So sexuálnym násilím sa podľa prieskumu stretlo takmer 60 percent Češiek

22.02.2024 15:37

Konkrétne so znásilnením sa stretla každá piata.

Muž u lekára

Gastroenterologická klinika v UNB by mohla fungovať aj po 31. marci

22.02.2024 15:27

Výpovede podali viacerí lekári a zdravotnícky personál gastroenterologickej kliniky v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda koncom januára.

Ďapalovce / Zemetrasenie /

Zemetrasenie na východnom Slovensku, otrasy cítili v okrese Vranov nad Topľou

22.02.2024 14:58

Je možné, že išlo o dotrasy minuloročného októbrového zemetrasenia.

Robert Fico, Gašpar, Kaliňák, para, kaliňák, lindtner, boris susko

Fico: Ak nebude konať prezidentka, budeme konať my. SIS bude mať do niekoľkých dní riadne vedenie

22.02.2024 14:47

Vláda na riaditeľa tajnej služby odsúhlasila nomináciu Pavla Gašpara.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 637
Celková čítanosť: 3860865x
Priemerná čítanosť článkov: 6061x

Autor blogu

Archív