Založ si blog

Akneprídešvoliť je hoax a totálna dezinformácia za účelom zisku, kde znovu vystupujú esá ako Stanke, Bezák či Huba, vraj vyhrá Rusko!

Ten spot kampane, v ktorej prioritne ide o nejaký príspevok pre nich, je niečo otrasné. PR sa nerovná 0, ale rovno 00. Jeden logický nezmysel za druhým! Začnem asi s najväčším hoaxom kampane, vraj ak nepôjdeme voliť, zvíťazí Rusko! To fakt víťazstvo Ruska je závislé na pofidérnych voľbách slovenských oligarchov tu na Slovensku? To keby Rusko vedelo, tak neutočí asi na Ukrajinu, ale rovno na Slovensko, alebo o malo iný význam?! Podľa tohto hoaxu sme pupkom sveta a bez nás sa nič nepohne! No týmto pánom asi nikto nepovedal, že všetci svetoví politici nás majú v …. aj inde. Takúto, doslova idi.tskú frázu a ničím nepodložený hoax si dovolia šíriť v tejto prazvláštnej kampani. Kto má ísť vlastne voliť? Veď je to právo každého občana a takouto propagandou sa mu nemôžete vyhrážať! Je to detinské, určené pre publikum s IQ 30 a menej, bez analýzy a trepnuté do vetra.
Bezák, ktorého som sa kedysi zastával, tu spomína knihu kníh v súvislosti s našimi voľbami. Vraj „ak nepôjdeš voliť, ublížiš sebe a blízkym“! To kde sa v Biblii píše takáto kravina? Sme slobodná demokratická spoločnosť. Tieto heslá mi brutálne pripomínajú dobu socializmu a vedenia strany KSČ. Kto nejde s nami, ide proti nám. Kto stojí na chodníku, nemiluje republiku. Buržoázia a kapitalizmus je náš triedny nepriateľ. Teraz tam šupol Stanke pre istotu namiesto buržoázie, vraj podľa neho konšpirátorov. No už len on tu bude niekoho nálepkovať a šíriť nenávisť. Sám robí to, proti čomu chce bojovať. Ja neverím, že o týchto heslách a PR kampani je pán Huba skutočne presvedčený, veď to nedáva žiadnu logiku. Čo ak prídu voliť práve takí, ktorí kedysi nechceli nikdy prísť k voľbám, lebo sú totálne nas.aní a budú voliť strany, ktoré chcú vystúpiť práve z NATO a EÚ? Môže to mať presne opačný efekt, lenže to táto propaganda nedomyslela. Im len treba posielať „LÓVE“ na účet! Už ma vidíš. Ja, vraj podľa politického kompasu ľavicový libertarián, takéto zasahovanie do slobody rozhodovania jedinca jednoducho odsudzujem. Voľ si koho chceš s tým, že aj demokracia má mantinely. Ak sa niekedy ľudia rozhodnú vystúpiť z EÚ či NATO, tak vystúpia. Je pár strán, ktoré chcú vystúpiť z NATO a EÚ s pramalou šancou sa dostať do parlamentu. Veď aj Fico či Pele nechcú nič také ako vystúpenie. Teda v pohode ich voľte. Dokonca ani Republika či SNS také niečo kategoricky netvrdili.
Je ich právo sa volieb nezúčastniť a nehlasovať. Aj tento hlas sa počíta. Čo ak sú spokojní so stavom, v akom je štát a jednoducho ignorujú akékoľvek voľby? Preto má vyhrať Rusko? Preto má niekto ublížiť svojím blízkym? Mimochodom, to sú veľmi silné slová a manipulantívne, od služobníka božieho by som toto veru nečakal, ale čo už, veď bol aj v provaxerskej kampani.
Ej, vážení predstavitelia kampane „akneprídešvoliť“, ste totálne trápni a ešte k tomu aj hoaxeri a konšpirátori! Pretože vy ste nepovedali, že to môže pomôcť Rusku, ale rovno tvrdíte, že Rusko vyhrá vojnu! Už vidím, ako to vysvetľujete nejakému Dežimu, tomu stačí sľúbená 500 €, ktorú nikdy neuvidí. Herci, duchovný, mali ste ukazovať spoločnosti zrkadlo, ale nie krivé! Zapredali ste sa tupým až primitívnym kampaniam, ktoré stáli ľudí v niektorých prípadoch ako vakcinačná na Covid aj zdravie aj život. Tvrdili ste veci, ktoré neboli pravdou, podobne ako teraz! Kto vám ešte uverí? Možno len také tvory, ktorým stačí prečítať názov a rozumejú dvom, trom slovám!

Pellegrini zvalcoval Šimečku a Fico s Kollárom mierna nuda. Na Markíze čistá katastrofa v podobe Demokratov, Modrých, Mostu . . . . a Matelko ohlásil atomofku o 14: 00 – Šulino tras sa!

24.09.2023

Dnes Pelé, ale že úplne pôsobil skôr ako trpezlivý učiteľ žiaka Šimečku. Plynulý prejav Pellegriniho v celku distingvovaný a s náhľadom človeka, ktorý v politike pôsobil. Šimečka má určitú rečovú vadu a veľmi ťažko sa mi počúva jeho sekaný prejav, kde sa mi zdá, že nad každým slovíčkom rozmýšľa, aby sa náhodou „nezasekol“. Už to nie je ani o [...]

Osadnícke Olajno kampaňuje, Pročko dostal vajcom po hlave, raptor vrieska, kade chodí a lepšiu antikampaň si Matelko vymyslieť nemohol.

19.09.2023

Ja už fakt neviem. No byť na mieste niektorých ľudí na kandidátke Olajna, asi odídem. Takú hanbu, ako si robia títo „spasitelia“, ktorým sa rozpadla ústavná vláda, až do trpkého konca predčasných volieb. Toto sa tak často nevidí. Matelko sa už môže spoľahnúť akurát na tých, ktorým nasľuboval 500 €, ktoré nikto nikdy neuvidí. Už im jednoducho dočista preplo. [...]

Pán Ódor, ale my už sme banánová republika! No a kampaň sa nám už zvrhla a kto za to môže?

17.09.2023

Tieto voľby som znovu chcel prečítať a zhodnotiť jednotlivé programy strán, ale je to už zbytočné. Už to nie je o programoch, ale o útokoch strán na svojich súperov a ešte horšie. Strany útočia do svojich programovo spriaznených možných partnerov a to len kvôli percentám! Nerozhoduje program! Neviem nič o tom, kto a ako chce pomôcť živnostníkom, poľnohospodárom, ako [...]

draxler, pr, nepouzivat

Naozaj vám politické strany chcú dobre? Exminister v tom má jasno a voličom posiela rady

25.09.2023 00:00

O tom, ako politici lákajú voličov sme sa porozprávali s Jurajom Draxlerom, bývalým ministrom školstva a zároveň tvárou iniciatívy Voľte s rozumom.

británia polícia

Londýnski policajti sa po zabití mladíka húfne zriekajú strelných zbraní

24.09.2023 22:02

Ddôstojník, ktorý vlani smrteľne postrelil muža do hlavy, je označovaný len ako NX121.

niger

Francúzsko vyhovie pučistom a odíde z Nigeru: Po veľvyslancovi aj 1 500 vojakov

24.09.2023 21:38

V polovici septembra Macron povedal, že diplomat je v krajine držaný pučistami ako rukojemník.

ukrajina

Kremeľ do boja nasadil nové zbrane: Cenzúru internetu, zákaz vychádzania či sledovanie telefónov

24.09.2023 21:08

Cieľom je podľa výnosu zamedziť sabotážam a špionáži.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 618
Celková čítanosť: 3717790x
Priemerná čítanosť článkov: 6016x

Autor blogu

Kategórie

Archív