Založ si blog

Akneprídešvoliť je hoax a totálna dezinformácia za účelom zisku, kde znovu vystupujú esá ako Stanke, Bezák či Huba, vraj vyhrá Rusko!

Ten spot kampane, v ktorej prioritne ide o nejaký príspevok pre nich, je niečo otrasné. PR sa nerovná 0, ale rovno 00. Jeden logický nezmysel za druhým! Začnem asi s najväčším hoaxom kampane, vraj ak nepôjdeme voliť, zvíťazí Rusko! To fakt víťazstvo Ruska je závislé na pofidérnych voľbách slovenských oligarchov tu na Slovensku? To keby Rusko vedelo, tak neutočí asi na Ukrajinu, ale rovno na Slovensko, alebo o malo iný význam?! Podľa tohto hoaxu sme pupkom sveta a bez nás sa nič nepohne! No týmto pánom asi nikto nepovedal, že všetci svetoví politici nás majú v …. aj inde. Takúto, doslova idi.tskú frázu a ničím nepodložený hoax si dovolia šíriť v tejto prazvláštnej kampani. Kto má ísť vlastne voliť? Veď je to právo každého občana a takouto propagandou sa mu nemôžete vyhrážať! Je to detinské, určené pre publikum s IQ 30 a menej, bez analýzy a trepnuté do vetra.
Bezák, ktorého som sa kedysi zastával, tu spomína knihu kníh v súvislosti s našimi voľbami. Vraj „ak nepôjdeš voliť, ublížiš sebe a blízkym“! To kde sa v Biblii píše takáto kravina? Sme slobodná demokratická spoločnosť. Tieto heslá mi brutálne pripomínajú dobu socializmu a vedenia strany KSČ. Kto nejde s nami, ide proti nám. Kto stojí na chodníku, nemiluje republiku. Buržoázia a kapitalizmus je náš triedny nepriateľ. Teraz tam šupol Stanke pre istotu namiesto buržoázie, vraj podľa neho konšpirátorov. No už len on tu bude niekoho nálepkovať a šíriť nenávisť. Sám robí to, proti čomu chce bojovať. Ja neverím, že o týchto heslách a PR kampani je pán Huba skutočne presvedčený, veď to nedáva žiadnu logiku. Čo ak prídu voliť práve takí, ktorí kedysi nechceli nikdy prísť k voľbám, lebo sú totálne nas.aní a budú voliť strany, ktoré chcú vystúpiť práve z NATO a EÚ? Môže to mať presne opačný efekt, lenže to táto propaganda nedomyslela. Im len treba posielať „LÓVE“ na účet! Už ma vidíš. Ja, vraj podľa politického kompasu ľavicový libertarián, takéto zasahovanie do slobody rozhodovania jedinca jednoducho odsudzujem. Voľ si koho chceš s tým, že aj demokracia má mantinely. Ak sa niekedy ľudia rozhodnú vystúpiť z EÚ či NATO, tak vystúpia. Je pár strán, ktoré chcú vystúpiť z NATO a EÚ s pramalou šancou sa dostať do parlamentu. Veď aj Fico či Pele nechcú nič také ako vystúpenie. Teda v pohode ich voľte. Dokonca ani Republika či SNS také niečo kategoricky netvrdili.
Je ich právo sa volieb nezúčastniť a nehlasovať. Aj tento hlas sa počíta. Čo ak sú spokojní so stavom, v akom je štát a jednoducho ignorujú akékoľvek voľby? Preto má vyhrať Rusko? Preto má niekto ublížiť svojím blízkym? Mimochodom, to sú veľmi silné slová a manipulantívne, od služobníka božieho by som toto veru nečakal, ale čo už, veď bol aj v provaxerskej kampani.
Ej, vážení predstavitelia kampane „akneprídešvoliť“, ste totálne trápni a ešte k tomu aj hoaxeri a konšpirátori! Pretože vy ste nepovedali, že to môže pomôcť Rusku, ale rovno tvrdíte, že Rusko vyhrá vojnu! Už vidím, ako to vysvetľujete nejakému Dežimu, tomu stačí sľúbená 500 €, ktorú nikdy neuvidí. Herci, duchovný, mali ste ukazovať spoločnosti zrkadlo, ale nie krivé! Zapredali ste sa tupým až primitívnym kampaniam, ktoré stáli ľudí v niektorých prípadoch ako vakcinačná na Covid aj zdravie aj život. Tvrdili ste veci, ktoré neboli pravdou, podobne ako teraz! Kto vám ešte uverí? Možno len také tvory, ktorým stačí prečítať názov a rozumejú dvom, trom slovám!

Daň za prevod v bankách? Hromadná doprava, kolaps slušnosti a štátni zamestnanci idú do štrajku? A čo s Ursulou?

21.07.2024

Neviem, čo sú to za šumy, rubnúť nám novú daň za prevody alebo výbery z bánk. Trošku to odporuje tej celkovej miere digitalizácie, kde by sa skôr aj samotné poplatky v bankách mali znižovať, pretože už temer všetko je on-line a prakticky banku už nenavštevujem. Maximálne, ak mi zablokujú kartu pre vraj podozrivú platbu v zahraničí. Úroky z vašich peňazí na [...]

Pohoda v nepohode, Trump práve vyhral voľby a beriem vážne slová ministra Tarabu ohľadne vody

14.07.2024

Uhorková sezóna toto leto naozaj nie je. Udalosti sa dejú v jednom kuse. Pohoda sa z chýb nepoučila a opakuje ich. Toto nech však rozhodne komisia. Mňa skôr zaujíma prečo takýto komerčne stratový podnik, aspoň podľa výkazov v hlbokej strate a podľa liberálneho trhového prístupu by fakticky už nemal existovať, pretože trh rozhoduje, ešte stále funguje. Skôr ma zaujíma, [...]

Voda zaspievala, pán Soták s klubom 500 tak isto, alebo kto to celé vymyslel? PS sa postavilo za občanov a čo vláda? Občania sa majú načo tešiť.

10.07.2024

Blog sa skladá z dvoch častí. Tú prvú venujem človeku, ktorého som si vážil, ale to už pominulo. Klub 500 na čele s pánom Sotákom sa akosi začali veľmi angažovať v prípade pitnej vody. V prvom rade by som mu odporúčal, aby sa radšej venoval diagramu železo uhlík, máme vyštudované podobné odbory a technológia ma vždy bavila. Teraz však k meritu veci. Ak chce [...]

medveď hnedý

Medveď v Šútove zaútočil na cyklistu, previezli ho do nemocnice

24.07.2024 22:15

Od začiatku roka do 1. júla eviduje Štátna ochrana prírody 793 hlásení o výskyte a strete medveďa s človekom.

Russia Ukraine Moscow Mood

Moskva láka svojich mužov na front. Za akú odmenu ich chce vidieť bojovať proti Ukrajincom?

24.07.2024 19:00

Rusko má zjavne problém s náborom mužov, ktorí sú ochotní zapojiť sa do invázie. Moskovský starosta oznámil, že mesto im ponúka vysokú prémiu.

Taraba, dúhová vlajka, lgbti

Dúhová vlajka so štátnym znakom? Taraba podal trestné oznámenie za hanobenie zástavy. Odborník: Taký trestný čin neexistuje

24.07.2024 19:00

Prípravu zákona v tejto súvislosti už avizoval aj predseda SNS Andrej Danko.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Odporúčania EK nezohľadňujú mnohé opatrenia prijaté koalíciou. Susko: Správa je nevyvážená až zavádzajúca

24.07.2024 18:13, aktualizované: 20:51

Vo svojom stanovisku Fico zdôraznil, že príslušné rezorty budú s EK viesť ďalší dialóg.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 650
Celková čítanosť: 3960932x
Priemerná čítanosť článkov: 6094x

Autor blogu

Archív