Založ si blog

Remišová s Pollákom úbohosť na Ntú, podobne ako slovenské TV a vraj nejaká frakcia v EP

To, aký pohon predvádza opozícia, novinári a znovu herci na ešte ani len nevymenovanú vládu, je priam trápno smiešne. Úbohosť Polláka, ktorý si vylieval nervičky ako europoslanac na strany Smer, Hlas a SNS, je čistý amaterizmus. Nech sa radšej zaujíma o to, ako zneužil svoju zmanipulovanú skupinku a že im ešte nevyplatil 500 €, jeho voliči sa správajú úbohejšie ako jeho predseda, Matelko prvý mierne psychicky postihnutý, aspoň podľa môjho názoru. Pollák je pri konzervatívcoch, je tam aj Olajno? O čom rozhodne ten úbohý počet slovenských europoslancov proti hlasom Francúzov, alebo Nemcov? Sa s koňom zrazil?
Začalo sa vrieskanie, aké ešte Slovensko nezažilo. Predtým Hlas dobručký a teraz triedny nepriateľ, ale ešte vôbec nič neurobili, len uvažovali v prospech Slovenska. Práve na Hlas, ktorý bude určitým dozorom, sa zviezla kritika ešte aj z nejakej sociálno-demokratickej frakcie. Vraj to bude medzinárodná hanba! Aká? Pani nedoučená chaotička Remišová, ktorá zastupuje stranu daňového podvodníka? O čom rozhodujú „federálne“ frakcie Bruselu? Aký vplyv to má na Slovensko? Chcú federálnu Európu, ale Európu národných štátov, ktoré medzi sebou spolupracujú? Žiaľ, tieto frakcie až na euroskeptické, to ťahajú skôr smerom k federalizácii a zrušeniu národných štátov a preto sa čudujem aj Smeru a možno aj Hlasu, že tam vôbec idú. Tá európska progresívna frakcia vraj demokratických socialistov? Názory sa začínajú odlišovať, čo je sociálne a pre koho. Už nie je rozdiel medzi týmito socialistami a liberálmi v EP. Kedykoľvek sa situácia môže otočiť a v eurovoľbách môžu vyhrať úplne iné strany a jednotlivé frakcie môžu zaniknúť, alebo nové vzniknúť, proste nič sa nedeje. Teda progresívnym socialistom vypadáva slovíčko – demokratický. Nejako sa to sprofanovalo podobne ako fašista. Príliš časté používanie stratilo funkčnosť a význam. Demokracia má v prvom rade odzrkadľovať rôznorodosť názorov a ich akceptáciu s cieľom nájsť vhodné riešenia. Žiaľ, toto sa už nedeje a z demokracie sa stáva diktatúra.
Nová koalícia ešte nezačala vládnuť a už sú tu petície. No nech páni herci zabudnú a skúsia len tak ukázať svoje platy za tú kultúru, ktorú predvádzajú. Podobne ochranári. Nevidel som žiadne protesty proti bývalej vláde. Jaj, zabudol som, centrálnou a prioritnou úlohou bolo dať dolu Fica. Možno aj preto PS nevyhralo, pretože Šimečka nič iné ani po voľbách vo svojej administratíve nemal. No a budúca vláda, to predsa nie sú „naši“ ľudia. Po voľbách sa to zvrhlo iba znovu na „lebo Fico“ a teraz ešte plus „lebo Pellegrini“. Už SNS je odrazu extrémna pravica, tento slovník znovu vtiahli do hry. Na to, že vládli spolu s maďarskou stranou, sa akosi zabudlo.
No a posledný postreh. TV akosi zabudli pozývať členov budúcej vlády do relácií. Trápne a úmyselné. Všakže, pán Iliev? Nuž, aspoň bude pokoj pri obedoch, pretože jednostranné diskusie ma nebavia a hlúpe výhovorky budúcej opozície sú smiešne.
Som veľmi zvedavý, ak urobí Fico, Pellegrini a Danko to isté po prebratí vlády, ako urobila predchádzajúca koalícia a som zvedavý, či si urobia aj také pexeso, ako si urobila Remišová. A pán Pollák – jedna rada na jeho vyjadrenie ohľadom antivaxerov. Vcelku by ma zaujímalo, koľko bolo zaočkovaných v osadách jeho voličov a či toto bude tvrdiť aj tým mŕtvym, čo ich vakcína zabila a hlavne čo bude tvrdiť tým, ktorí mali zdravotné problémy po vakcínach a nemuseli ich vôbec mať, pretože covid prekonali. Tak nech radšej drží ústa a zháňa pre svojich voličov 500 €. Ich hnutie a prioritne Matelko si zarobil veľmi dobre na úkor svojich voličov.

Matelkova schizofrénia pokračuje a PS vládla aj s prezidentkou v podobe Ódora a Remišová je fakt taká tup. .. .. ?

02.02.2024

Z veľkej časti za toto, čo sa deje na Slovensku, môže práve prezidentka a to vyhlásením volieb namiesto možného júna až v jeseni 2023. Ódor bol jednoznačne spriaznený premiér prezidentky a nie nejaká úradnícka vláda. Jednoducho sa PS potrebovalo etablovať a nahnať si percentá. Možno šla prezidentka zháňať sponzorov do Kanady pre Korčoka. Nechajme sa prekvapiť. Toto [...]

Šmejdi z Globadvise Paxy, ako zlepšiť bezpečnosť na školách a ako je to s tými petíciami online

27.01.2024

Znovu sa nám na Slovensku rozmnožili šmejdi v akcii, ktorí nie sú schopní ani len firmu, pod ktorou pracujú, zverejniť. Znovu tu máme nešvár a niektorí dôchodcovia a známi ma oslovili, že čo to je zač? Každému vždy radím, overte si firmu, či vôbec existuje, kde má sídlo, IČO a DIČ a pod.. No poniektorí ako keby hrach na stenu hádzali. Veria všetkému, čo sa píše v [...]

Dal som za pravdu aj Čaputovej, ale Pellegrini bude lepší a ďalší blud z dielne Olajna

20.01.2024

Po prejave prezidentky som musel dať v niektorých postrehoch za pravdu. Tú zmenu a znižovanie premlčacích dôb a trestov by som naopak zvyšoval a nie znižoval. Skutočne sa môže stať, že určité skupiny spoluobčanov si to vysvetlia ako pozvánku do vášho domu na akýkoľvek nákup zadara! Namiesto toho, aby Fico splnil svoj dávny sľub o sprísnení farmárskeho zákona sa stal [...]

Peter Pellegrini / Cyprus / Mierová misia UNFICYP /

Pellegrini na Cypre. Rokoval o cyperskej otázke, vyznamenal vojakov, pozdravil futbalistov

04.03.2024 18:58

Pellegrini zdôraznil, že aj v prípade Cypru drží SR líniu v tom, že nikdy neuzná odtrhnutie územia jednostranným rozhodnutím.

Margrethe Vestagerová, Apple

Eurokomisia udelila spoločnosti Apple pokutu vyše 1,8 miliardy eur pre streamovanie hudby

04.03.2024 18:40

Pokuta pre Apple je len zlomok z pokút vo výške 8,25 miliardy eur, ktoré Komisia udelila Googlu v troch prípadoch v predchádzajúcom desaťročí.

Tusk

Tusk kritizoval šéfov diplomacie Slovenska a Maďarska za schôdzku s Lavrovom

04.03.2024 17:42

Poľský premiér viedol, že ich názory na Rusko a Ukrajinu sú až príliš odlišné.

izrael, palestína, ramalláh

Izrael podnikol najväčšiu raziu v Ramalláhu za posledné roky

04.03.2024 17:00

Súbežne s vojnou v Pásme Gazy eskalovalo tiež násilie na území Západného brehu Jordánu, ktoré Izrael okupuje od vojny z roku 1967.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 637
Celková čítanosť: 3864195x
Priemerná čítanosť článkov: 6066x

Autor blogu

Archív