Založ si blog

Kto už dostal od vajdu Matelka 500 € a ako zarobil na osadníkoch cca 9 miliónov? Čo bude po voľbách?

Už tu kolujú vtipy o sľúbených 500 € od Igiota Matelka I. Sľubotechnoviča. Radšej sa hneď chudáčik odpratal do opozície, aby náhodou nemusel plniť sľuby. No a to, že ich nesplní, je viac ako isté. Nemusel ísť do opozície, veď chcel presadiť 500 € pre každého, kto bol na voľbách. To, že sa to nedalo nijako zrealizovať, to mu nevadilo, ale o tom som už písal. No a tak krásne vy….ť so svojimi voličmi dokázal málokto. Podľa jedného z jeho verných voličov je Igor Matovič ako Ježiš Kristus. Tak toto je už silná káva aj na mňa. Mimochodom, na toto som sa Matelka pýtal v priamom prenose. Možno to video ešte niekde nájdete a ten cirkus čo sa spustil! On si zarobil vyše 9.000.000 € a chudákom, ktorí si mysleli, že dostanú 500 evry, ostal trt a dva orechy a ani tie nie. No mali by si ich pýtať priamo v Trnave na centrále Olajna. Po voľbách hneď všetci začali plačkať, že čo to tu Fico narobí s nimi, ako sa pomstí atď. Nebola to náhodou Remišová, ktorá škrtala mená?
Teraz k Hlasu. Osobne si myslím, žeby tu mala vzniknúť koalícia Smer-Hlas-SNS a možno aj KDH. Práve Hlas môže byť garantom a dozorujúcim prvkom v tejto koalícii. Odrazu už Hlas nie je Smer II, či SmeroHlas, alebo mafiáni, ale element, ktorý môže Fica odstaviť od moci. No Šimečka sa ukázal hneď na začiatku a prisľúbil, že urobí všetko, aby Fico nevládol. Teda demokraciu už nemáme? Načo boli voľby? Všetky strany sú demokratické a boli demokraticky zvolené, ale nervy progresívcov a neoliberálov sú v kýbli. Nedokážu prijať prehru. Mne je jedno, kto by tu vládol, veľký výber som nemal, ale jedno som si všimol. Veľmi malé percento hlasov prepadlo. Už asi toho ľudia majú dosť a jednoducho sa strany budú musieť začať zlučovať do blokov. Tu je vhodný príklad SNS, do ktorej sa okamžite začali navážať novinári a neoliberáli. Teda kto tu produkuje politiku nenávisti? Je po voľbách a bude sa rokovať. Fico bol poverený za zatvorenými dverami. Pellegrini má všetko vo svojich rukách a môže dávať pozor na Fica aj Danka. KDH má tiež všetko vo svojich rukách a buď bude v opozícii a teda je tam temer zbytočne, pretože každý jednoducho chce napĺňať svoj program a bez účasti vo vláde sa to nedá, ale doslova, ako sa u nás hovorí, „prekuši“ a urobí hrubú čiaru za minulosťou. Tu môže skutočne zohrať Pellegrini takú upokojujúcu rolu, ktorú Slovensko potrebuje ako soľ. Je potrebné si uvedomiť, že niektorí zarytí progresívci sú už horší ako neonacisti. Nijako nedokážu akceptovať iný názor. To isté platí o druhej strane. Keď som videl niektoré statusy, že voľby boli sfalšované a že Smer mal mať vyše 50%, tak som si pomyslel, v akej bubline to ľudia žijú? Podobne ako niektoré statusy na FB, že Smer či Hlas volili ľudia nevzdelaní atď. Nenormálne útoky do seniorov a preferovanie mladých, ktorí fakt ešte nič nedokázali je niečo neskutočné. Žiadne sťahovanie sa neudialo, aj slnko vyšlo a z progresívcov sa stali strašiaci a dezinformátori.
Mladí ľudia neodchádzajú kvôli politike, vážení, ale kvôli financiám!!! Politiku majú hlboko v … niečom. V sociálnych prieskumoch sa začínajú objavovať príslušníci mladej generácie, ktorí nechcú robiť, ale chcú zarobiť a to akosi nefunguje. Nech sa páči, kto si myslí, že objaví Haligandu, tak nech sa sťahuje za lepším. Ja som tu na Slovensku doma, kus sveta som prešiel a tento štát mám fakt rád. Áno, budem stále nadávať na politikov a na nešváry, ale ostanem tu a budem sa pokúšať zlepšiť život a vyčarovať u ľudí skôr úsmev ako zlobu. No hlavne budem poukazovať aj na chyby a možné riešenia, vždy som tak robil a robiť budem, či tu bude Smer, či Progresívci. Len jedno hnutie mi nevonia a to je Olajno a prečo? Pretože ich predseda je notorický klamár a diletant a ešte doslova zneužil menšinu na to, aby si zarobil milióny! Najhlbšie morálne dno v súčasnej slovenskej politike.

Matelkova schizofrénia pokračuje a PS vládla aj s prezidentkou v podobe Ódora a Remišová je fakt taká tup. .. .. ?

02.02.2024

Z veľkej časti za toto, čo sa deje na Slovensku, môže práve prezidentka a to vyhlásením volieb namiesto možného júna až v jeseni 2023. Ódor bol jednoznačne spriaznený premiér prezidentky a nie nejaká úradnícka vláda. Jednoducho sa PS potrebovalo etablovať a nahnať si percentá. Možno šla prezidentka zháňať sponzorov do Kanady pre Korčoka. Nechajme sa prekvapiť. Toto [...]

Šmejdi z Globadvise Paxy, ako zlepšiť bezpečnosť na školách a ako je to s tými petíciami online

27.01.2024

Znovu sa nám na Slovensku rozmnožili šmejdi v akcii, ktorí nie sú schopní ani len firmu, pod ktorou pracujú, zverejniť. Znovu tu máme nešvár a niektorí dôchodcovia a známi ma oslovili, že čo to je zač? Každému vždy radím, overte si firmu, či vôbec existuje, kde má sídlo, IČO a DIČ a pod.. No poniektorí ako keby hrach na stenu hádzali. Veria všetkému, čo sa píše v [...]

Dal som za pravdu aj Čaputovej, ale Pellegrini bude lepší a ďalší blud z dielne Olajna

20.01.2024

Po prejave prezidentky som musel dať v niektorých postrehoch za pravdu. Tú zmenu a znižovanie premlčacích dôb a trestov by som naopak zvyšoval a nie znižoval. Skutočne sa môže stať, že určité skupiny spoluobčanov si to vysvetlia ako pozvánku do vášho domu na akýkoľvek nákup zadara! Namiesto toho, aby Fico splnil svoj dávny sľub o sprísnení farmárskeho zákona sa stal [...]

Peter Pellegrini / Cyprus / Mierová misia UNFICYP /

Pellegrini na Cypre. Rokoval o cyperskej otázke, vyznamenal vojakov, pozdravil futbalistov

04.03.2024 18:58

Pellegrini zdôraznil, že aj v prípade Cypru drží SR líniu v tom, že nikdy neuzná odtrhnutie územia jednostranným rozhodnutím.

Margrethe Vestagerová, Apple

Eurokomisia udelila spoločnosti Apple pokutu vyše 1,8 miliardy eur pre streamovanie hudby

04.03.2024 18:40

Pokuta pre Apple je len zlomok z pokút vo výške 8,25 miliardy eur, ktoré Komisia udelila Googlu v troch prípadoch v predchádzajúcom desaťročí.

Tusk

Tusk kritizoval šéfov diplomacie Slovenska a Maďarska za schôdzku s Lavrovom

04.03.2024 17:42

Poľský premiér viedol, že ich názory na Rusko a Ukrajinu sú až príliš odlišné.

izrael, palestína, ramalláh

Izrael podnikol najväčšiu raziu v Ramalláhu za posledné roky

04.03.2024 17:00

Súbežne s vojnou v Pásme Gazy eskalovalo tiež násilie na území Západného brehu Jordánu, ktoré Izrael okupuje od vojny z roku 1967.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 637
Celková čítanosť: 3864192x
Priemerná čítanosť článkov: 6066x

Autor blogu

Archív