Založ si blog

Matelkova schizofrénia pokračuje a PS vládla aj s prezidentkou v podobe Ódora a Remišová je fakt taká tup. .. .. ?

Z veľkej časti za toto, čo sa deje na Slovensku, môže práve prezidentka a to vyhlásením volieb namiesto možného júna až v jeseni 2023. Ódor bol jednoznačne spriaznený premiér prezidentky a nie nejaká úradnícka vláda. Jednoducho sa PS potrebovalo etablovať a nahnať si percentá. Možno šla prezidentka zháňať sponzorov do Kanady pre Korčoka. Nechajme sa prekvapiť.

Toto je aj výzva pre ostatných kandidátov: Odmietnite debaty s Matovičom!

No a teraz k tomu Bobkovému listu, ktorého tu nikto nechce. Tomu Matelkovi už načisto preskočilo. Vôbec by som sa nečudoval, ak by nikto neprišiel na debatu s ním do diskusie. A nemali by naozaj ísť až na jednu výnimku a to Danka. Myslel som si, že Danko bude jediný taký čudák v prezidentských voľbách, ale našiel sa tu ešte väčší exot aj so svojim hnutím. Úplne, ale totálne dehonestoval celé prezidentské voľby a ešte si Olajno navrhlo dvoch kandidátov. Ten druhý chudáčik skočil asi na nesprávnu loď s menom Titanic-Olajno pod vedením veľkovezíra Bobkový list Kazisveta I. Špárača celoslovenského! Ten už má toľko prezývok, že to už ani nie je pravda, no 500 € prezidentská známka ma fakt odrovnala, aj náčelník bobkový list nemal chybu. Jednoducho, ak chcete niečo zničiť, stačí vám tam poslať Matoviča a ešte možno aj Danka. To by bola dobrá dvojka. Tých by mali pozvať do samostatných relácií a len ich dvoch. Úprimne, tam, kde budú vystupovať títo dvaja, tak to určite pozerať nebudem. Dokonca ani tú podrž tašku s číslom dva z Olajna nebudem sledovať. Takýto kandidát nemá v hlave všetko v poriadku.
Ako pozerám, tak pozerám, ale Pele je pre mňa jedinou normálnou voľbou. Korčok je mierne povedané arogantný egocentrik a veľmi si ho neviem predstaviť ako prezidenta celého Slovenska. O ostatných už veľmi neuvažujem.
Sulík sa už asi chystá do Bruselu, tak sa musí vyvrieskať na námestiach a Dubaj mu asi chýba podobne ako Raňajky u Tiffanyho, jaj pardon, to bolo len u Kočnera. Jedna z divadelných celebrít bábkového dreveného divadla je Remišová, jej argument, že kto môže predať lacnejšie byt je tak hlúpa, že nemá hraníc. Ja poznám množstvo ľudí, ktorí predali v minulosti predali lacnejšie byt ako kúpili, dokonca aj prišli v exekúcii a poznal som aj poslancov čo si odkúpili štátne za smiešnu cenu, napríklad z radov KDH, ale aj iných. Zväčša sa cena odvíja od trhovej ceny no a v poslednej dobe je značný pokles cien, len keby toto bol problém Slovenska, tak by bolo dobre.

Peter Pellegrini si pripísal ďalšie P, Matovič ďalší prúser a Šimečka je asi podľa jemu vlastnému humoru d. .. l.

16.06.2024

Máme nového prezidenta, ktorý si pripísal ďalšie P k svojmu menu. Už bude navždy Prezident Peter Pellegrini. Prejav bol možno podľa niektorých dlhý, ale fakt bol dobrý a lepší som jednoducho nepočul. Darmo sa Shooty zhovadil so svojou karikatúrou, ide len v deb…ných intenciách Denníka N a jeho redaktorov. Začnem asi používať slovník týchto pseudonovinárov, veď to [...]

Republika možno prekvapí a obrovský omyl PS a ich „viery“ v novinársku slobodu

28.05.2024

Ďalšie voľby sú predo dvermi. Bude to tvrdý súboj PS verzus vládne strany. Ako by to mohlo dopadnúť? Zastávam názor, že čiernym koňom by mohla byť Republika. Ono SNS tak trošku nudí a hlavne predseda je skôr už zlúčený so Smerom. Preto voliči skôr budú inklinovať v eurovoľbách k Republike ako k SNS, aspoň tí z tzv. národného spektra. Uvidíme či sa podarí spojiť [...]

Zmierenie, tolerancia, alebo konečne zrušenie anonymity na fórach? Mimochodom, pamätám si veľmi dobre slová Radičovej na jednej besede.

18.05.2024

Stali sme sa opäť jedineční a na chvíľu počul o nás celý svet. Teda celý, taká Južná Amerika či Afrika, alebo Oceánia to má … Stalo sa niečo hrozné a prekročili sa akékoľvek červené čiary. A áno, podieľali sa na tom aj médiá, aj neoliberálne skupiny. Bol prípustný len jeden názor a to ten ich. Nevravím o hlúpostiach tzv. plochej Zemegule. Čo však musia [...]

izrael, libanon

Hizballáh aj napriek hrozbám opäť útočil na Izrael

19.06.2024 18:54

Hnutie tak spravilo aj napriek utorkovým hrozbám Izraela o totálnej vojne.

Podvod

Stavebný inžinier pracujúci v Sýrii si privyrobil. Od Slovenky vylákal podvodník takmer 60-tisíc eur

19.06.2024 18:11

Neznámy muž žiadal od poškodenej uhradenie platieb na rôzne účely.

česko, policie

Útočník v Prahe napadol šesť ľudí, zasahovali aj záchranári

19.06.2024 17:32, aktualizované: 18:09

Polícia muža na mieste zadržala. Bol pod vplyvom alkoholu.

Robert Kaliňák, Rimavská Sobota

Rokovanie vlády postavilo Rimavskú Sobotu „do pozoru“. Kaliňák napriek sprísneným opatreniam podával ľuďom ruku

19.06.2024 17:00

Vicepremiér Robert Kaliňák po zasadnutí vlády vyšiel, obklopený ochrankármi, na ulicu, kde debatoval s ľuďmi.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 646
Celková čítanosť: 3933644x
Priemerná čítanosť článkov: 6089x

Autor blogu

Archív