PR prezidentky, Matovičovi „očkovaní“ voliči

To, čo predviedla Čaputová, je trošku mimo reality. Svoje dcéry priviedla na inauguráciu aj k pápežovi. Jasné, že to bola premyslená PR, veď prečo nie. Len nedomyslela dôsledky. V prvom rade jej vôbec nemalo prísť na um posielať ju na modelingové móla, ak nechcela, aby sa o tom písalo. No a písali všetci. Tak napísal aj Taraba a nenapísal absolútne nič zlé.
No a tu bola veľmi neprimeraná reakcie Čaputovej a o spolitizovanej slovenskej polícii už ani nehovoriac. Taký Emilko, dieťa svojich rodičov, ktorý by oponentov najradšej popravil, je toho žiarivým príkladom a z neoliberálnej či neomarxistickej scény len tak fičí nenávisť a násilie. Nenormálne sa približujú svojou ideológiou nacizmu.
Úplné dno preukázal Benčík svojím vystúpením v parlamente, kde ho musel ešte aj Kollár napomenúť. Práve ten Benčík, ktorý nahlasoval ľudí na FB. Každý má nejaké hobby, ten mal toto a zjavne sa z neho nepoučil.
Tu však ide ešte o jednu vec – vraj „eko“ prezidentka podporuje jeden z najväčších biznisov a špinavé prachy práve z odevného priemyslu, ktorý je jedným z najväčších znečisťovateľov a vykorisťovateľov na svete. Zaujímavá pozícia k ekológii. JE TO LEN PÓZA? Či tiež o tom nevedela? Veď na skládkach je vo veľkej časti zastúpený odpad z odevného priemyslu, ktorý je aj ťažko recyklovateľný! Nehovoriac o tom, že samotný modeling či miss je vecou prežitou a vychrtliny z mól sú o ničom. Dehonestujú samotnú ženskosť. To už pani prezidentke nevadí? Ak chce tak bojovať za ekológiu či práva žien, tak by sa mala nad sebou zamyslieť, kam strká svoju neplnoletú dcéru. No nie Taraba je na vine, ale samotná Čaputová pravdepodobne na základe jej reakcie neverí v schopnosti vlastnej dcéry. Pravdu povediac, keď som uvidel fotku na Pravde či v iných médiách, ani som nevedel, o čo a o koho ide. Pre mňa absolútne nepodstatná informácia na rozdiel od zvyšovania cien či rýchleho krachu našej ekonomiky, ktoré ovplyvní každodenný život.
No a teraz k Matovičovi, ktorý neustále obviňuje opozíciu doslova zo zabitia svojich voličov. Tak mu odkazujem, že ľudia na Slovensku sú svojprávni a majú vlastný rozum. Mne žiaden Fico ani Matelko rozkazovať nebude. Nemusí ma nikto o ničom presviedčať z radov vládnej garnitúry. Neberiem si príklad z nasledujúcich tipov – mafián, plagiátor, daňový podvodník, multiocko, ku..vník, id..t, nesvojprávny, udavač, bez mozgu, kúpajúci sa chránenom území, schizofrenik, amatér, výpalník, podvodník, Matelko, notorický klamár, arogantný atď. Takéto príklady mi teda nejaké odporúčania dávať nebudú nemusia a ani nechcem, aby mi niečo odporúčali. Jednoducho im neverím! Nech sa pozrie Matovič, koľko voličov z jeho radov boli na očkovaní z takých osád. Pokiaľ mi je známe, práve zo strany voličov Matelka je tá zaočkovanosť veľmi nízka a nepomohla ani prémia a už vôbec nie nejaká očkovacia lotéria, kde 25 meliek vraj dali na ceny a 25 si rozdelili akože tvorcovia a realizátori. No do neba vyhodené prašuľky. Teda do neba nie, len na súkromné účty. Takto hospodári minister financií.
Jedno je však isté Matovič a táto vláda dáva Ficovi do rúk tromfové esá. Možno ešte vydržia tie dva roky, ale potom to nastane. Súčasné kádre budú prepustené, na všetko sa bude pamätať a myslím, že čistky budú v ešte väčšej miere, ako to predvádza súčasná vláda.
Už len pripomeniem veľkoplošné heslo Remišovej, ktorá nedovolí návrat mafie? A ktorej – tej ich, alebo tej predchádzajúcej? Pretože voľby môžu dopadnúť aj tak, že vyhrá niekto tretí a nie tieto spolky, ktoré sú tam teraz. Nie je to hoax zo strany pani Remišovej? Ako vie ona, kto vyhrá voľby a komu to nechce dovoliť sa vrátiť?

Šimečka to riadne prestrelil a ako s fondmi, malo by AI prebrať hodnotiacu úlohu?

01.06.2025

Toľko dezinformácií, respektíve skreslených údajov je už naozaj ťažko počúvať. Nuž fakt, že dostávame z EÚ cca 25 miliárd na celé programové obdobie, je brutálne skreslený. Ono tie financie musíme rozdeliť na dve rozpočtové triedy a to nenávratné príspevky EÚ, cca 12,8 miliardy €, Plán obnovy je fakticky len pôžičkou, ktorú je potrebné vrátiť. Nič viac. [...]

Haciendy 2015 a Matovič, čo si s tým urobil? Má to v nič a iné fon Lies

31.05.2025

Stále uvažujem nad tým, prečo teraz sa vytiahli tie haciendy. Mali čas 3,5 roka a mali všetky fleky obsadené a bolo ticho skoro ako Matelkovo účtovníctvo, tiež to nejako vtedajšia vláda prehliadla. Ako celá táto tragikomédia skončí? No, nijako. Haciendy budú stáť, všetko ostatné sa prakticky premlčalo, zmluvy som síce nevidel, ale zväčša sa robia na 4 či 5 rokov, že [...]

Fond na podporu umenia? A čo tak na Fond na pochovanie umenia? !

17.05.2025

Aj my sme sa pokúsili podať projekty v tomto fonde. S malou nádejou na zmenu, že konečne možno budú tam aj nejakí odborníci. Lenže ono nám tam prebieha vojna medzi tzv. odbornou komisiou a radou fondu. Nuž, kto nemá asi známych ani na jednej ani druhej strane, ten je automaticky vylúčený. Kde je problém? Už len tie zdôvodnenia sú na smiech. My sme predkladali projekt na prvú [...]

požiar

Traja ľudia zahynuli pri požiari v Hamburgu, polícia podozrieva 72-ročného seniora z podpaľačstva

01.06.2025 20:36, aktualizované: 22:27

Zasahovalo cez 160 hasičov.

nitra, útok

Muža, ktorý úmyselne v Nitre zrazil a zabil pediatričku, vzal sudca do väzby

01.06.2025 20:03

Vyšetrovateľ vzniesol v sobotu voči vodičovi obvinenie za obzvlášť závažný zločin vraždy.

požiar

Nočný požiar v Žiari n. Hronom zranil piatich ľudí a desiatky vyhnal z domovov

01.06.2025 19:40

Príčinou vzniku požiaru je podľa hasičov nedbalosť pri fajčení.

povodeň, babín, orava, búrky

V pondelok čakajú celé Slovensko búrky

01.06.2025 19:01

SHMÚ vydal výstrahu prvého stupňa.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 674
Celková čítanosť: 4156042x
Priemerná čítanosť článkov: 6166x

Autor blogu

Archív