Založ si blog

Paška verzus Klus, Lívia verzus Emil a Cirkev bratská, až to praská

Tento týždeň rezonovali dve udalosti a to výstavba vojenských skladov a tzv. rekonštrukcia letísk pre americké lietadlá a výlev Emilka na FB, ktorý by veľmi rád vraždil národovcov. K prvej udalosti: čo sa skladov týka, som si vypočul besedu medzi Paškom a Klusom. Nuž, pán Paška, jasná argumentácia bez prikrášľovania. A čo Klus? Tak tam trčí americká zástava asi naozaj zovšadiaľ. Už si ju môžu vyvesiť aj na tú jeho propagandistickú univerzitu. Jasné, že je to pozývací list, len sa nám nejako partneri vymenili. Už to nie je ZSSR, ale USA. Menej informovaný Klus len stále operoval, že Rusko je hrozbou, že okupujú Ukrajinu. Už mu vôbec nevadí to, čo sa deje na Blízkom východe či v severnej Afrike. Jedným dychom vraví, že síce Kosovo mu vadí, ale čo už, USA sú naši spojenci! To čo je za schizofrénia. Nech sa pozrie pán Klus na najväčší hoax v podobe Iraku! Milióny mŕtvych a totálny chaos.
V Afganistane už prakticky uznali Taliban a rokujú s nimi. No a teraz k tomu okupovanému Krymu. Nejako tam majú pokoj, sú radi, že sú znova doma pri Rusku, kde majú byť. O problémoch na východe Ukrajiny už písal Huntington, takže vôbec nič nové. Klus obviňuje Pašku z vlastizrady, no mal by sa pozrieť do zrkadla. Čím ďalej, tým viac som presvedčený, že našou cestou by sa mala stať neutralita. Jeden z dôvodov prečo budem voliť pána Jaroslava Pašku do EP parlamentu je práve aj jeho dlhodobý postoj. Zatiaľ je jediným politikom, ktorý za niečo stojí a má proslovenské postoje.
Teraz druhá vec a to porovnanie dvoch študentov Lívie a Emilka. Po toľko diskutovanom videu študentky Lívie, ktorá len dala na net svoj názor bez toho, aby niekoho chcela zabiť a pod videom, kde viedla rozhovor s Benčíkom ma presvedčila, že to nemala napísané a do kamery to nečítala. No viac ma presvedčila o svojom postoji a že sa nebojí konfrontovať svoj názor. To, na rozdiel od Emilka, ktorý by veľmi rád ironicky vyvraždil všetkých národovcov a hneď nato sa začal aj ospravedlňovať a o čo horšie, ešte ho ospravedlňoval aj riaditeľ školy. Myslím, že zriaďovateľom daného gymnázia, aspoň podľa ich stránky je Cirkev bratská. Nuž, cirkev, ktorá má vo svojom popise „kresťanská“ a jednu grafiku veľmi podobnú tej „N“ denníkovej. Kde spomínaný denník okamžite zaujal obrannú pozíciu a začal obhajovať neobhájiteľné.
Nie, Emilko nechcel nastaviť žiadne zrkadlo. Nastavil ho jedine sebe. Svojou nadutou aroganciou a pravdepodobne totálnym vymetaním mozgov na danom gymnáziu, kde sa v pohode v kuklách prezentujú správcovia stránky Zomri. Výborne, Goebbels je na Vás hrdý! Keby riaditeľ mal aspoň trošku objektívne kritérium! No, ale bude za každú cenu zatĺkať a hľadať vinníkov inde, len nie v sebe. Aký riaditeľ, taká škola a študenti!
Cirkev bratská sa už asi dávno stala liberálnym hniezdom slovenských veriacich. Čo je najhoršie, že ako zriaďovateľ je ticho.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

horecký

Veľká reforma školstva. Nečakáme revolúciu: Klasické hodiny či témy môžu byť minulosťou

07.12.2022 19:00

Učivo sa bude redukovať, školy budú môcť výučbu prispôsobiť a cieľom bude najmä kvalita a nie kvantita učiva.

Ivan Safronov

Bývalému ruskému novinárovi Safronovovi zamietli odvolanie voči vlastizrade

07.12.2022 18:42

Ivana Safronova zatkli pre vyzradenie tajných informácií v júli roku 2020, keď začal pracovať ako poradca šéfa ruskej štátnej vesmírnej agentúry.

NR SR / Parlament /

Poslanci ukončili rokovanie skôr. V pléne chýbali predkladatelia návrhov

07.12.2022 18:35

Vo štvrtok sa má konať mimoriadna schôdza o návrhu na vyslovenie nedôvery Hegerovej vláde.

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Mal zobrať úplatok

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423693x
Priemerná čítanosť článkov: 5873x

Autor blogu

Kategórie

Archív