Založ si blog

Vivat, prezidentka!

Aká krása, aká že to Zuzana, Zuzana, Zuzana!!! Pápež František poslal Kiskovi blahoprajný telegram a zagratuloval jeho pokračovateľke. Zároveň dal aj Emilkovi rozhrešenie a osobne sa mu poďakoval za jeho mierumilovnosť. Veď prečo by aj nie? Na škole, kde sa učí náboženstvo a etika a ešte k tomu jeho učiteľ Bezák – pravdepodobný budúci nástupca pápeža a prvý oficiálny neoliberálny slovenský pápež.
Určite to bude niečo také ako guľatá kocka od Picassa. Ináč, veľmi odporúčam album Balls to Piccaso pánovi Bezákovi, len neviem, či znesie hudbu Brucea Dickinsona. Ale veď na tom gympli sú asi tvrdí chlapi.
Musím pogratulovať aj Šimečkovi ako budúcemu poradcovi pre zahraničnú politiku. To sa bude radiť a písať. Zároveň gratulujem aj cca 58% nevoličom. Načo by chodili voliť, veď aj tak nič nezmenia. Zároveň musím zagratulovať aj pádu preferencií Smeru. Cesta HZDS je predurčená a pravdepodobne nezvratná. No na druhej strane mnohí upozorňujú na to, že vyberať z pomedzi dvoch a myslieť si, že títo dvaja majú takúto skutočnú podporu, je naozaj nezmysel.
Ďakujem Smeru, že umožnil neoliberálom dostať sa do paláca. Už len pre tú kozu, čo tam mal Kiska je potrebné dobudovať aj stajňu a vlastne, kam sa podela? Už viac nebude poradcom?
Očakávam od novej nástupníčky, že pôjde v Kiskových šľapajách tak, ako sama vravela. Len neviem, za akého z Mimoňov sa odfotí a či v rámci rovností šancí, ak Kiska uvítal kozu, či ona uvíta capa!
Uvidíme dokedy ešte budeme mať slobodu slova a názorov. Pravdepodobne asi navždy, ak máme takú progresívnu prezidentku, ktorá chce zmier medzi polarizovanou spoločnosťou. Nič to za to, že bolo voliť len cca 42% občanov a teda najmenej z doterajších volieb. Iste, neoliberalizmus ukázal pravdepodobne svoje maximum a ostatné hnutia či strany by sa mali z tohto poučiť. Je jedno, odkiaľ zoberiete na voľby financie, ale potrebujete cca melko. Či to bude od z USA, Číny, Hornej-Dolnej utvorila sa finančná hranica úspešnosti vo voľbách na základe financií a nie odbornosti. Odbornosť a skúsenosť nie je potrebná. Stačí marketing postavený na vražde a neustálom omieľaní ako bojuje so zlom a akí sú všetci zlí, ktorí s ich názorom nesúhlasia. Teda nevadí, naučí sa byť pani prezidentkou. Ešte šťastie, že nie lekár a nejde operovať hneď po trojmesačnej príprave s poradcami, ktorí jej napíšu návod, ako má postupovať. Prinajhoršom skonštatuje, že operácia sa podarila, Slovensko Zomrelo. Všetko však môže byť úplne ináč. Uvidíme. Päť rokov Kisku ma nepresvedčilo o správnosti nevoliť osoby megalomanských marketingových kampaní. Satan tiež plní sny, ale je mu potrebné upísať dušu. Všetko sa musí raz splatiť a je jedno, akou formou.
Jasné, že tu ide o jemnú iróniu, či Emilkovu satiru? Teraz neviem, ale prvý apríl sa blíži a my sme ho dostali o deň skôr. Tak pekný deň vtákov, posledný deň daňových priznaní a verte, toto nie je prvý apríl.

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Venezuela / Nicolás Maduro /

"Kto nevolí, neje". Za neúčasť vo voľbách hrozí Madurov režim i obmedzením potravinových balíčkov

02.12.2020 16:45

Parlamentné voľby ako neslobodné bojkotuje veľká časť opozície, ktorá namiesto nich zorganizuje on-line referendum o zotrvaní prezidenta Madura pri moci.

Igor Matovič

Matovič chce otvoriť niektoré školy, testovanie preberá do vlastných rúk

02.12.2020 16:26, aktualizované: 16:53

Premiér tvrdí, že vidí ochotu niektorých riaditeľov škôl, starostov i primátorov zapojiť sa do testovania. Rezort školstva podľa neho hľadá výhovorky.

Robert fico, smer

Smer chce začať zber podpisov na iniciovanie referenda začiatkom roka

02.12.2020 16:06

Poslanci NR SR v stredu neschválili program mimoriadnej schôdze, ktorú inicioval Smer

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54, aktualizované: 16:45

Premiér Igor Matovič uviedol, že sa koalícia priblížila k dohode na mene kandidáta.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2357024x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie