Založ si blog

Čaputová prezidentkou len progesívcov na čele so Stankem a Dostál požiadal Ukrajinu

Ešte žiaden budúci prezident na Slovensku nedokázal spôsobiť tak veľa prešľapov pred nastúpením do funkcie. Konkuruje už len Kiska ako dosluhujúci prezident novej politickej strany. Ten už kašle na to, že má byť prezidentom Slovenska. Už len si polieta, spropaguje nejako tú novú svoju stranu a má to za pár. Svojej nástupníčke už našiel kútik na intenzívny kurz anglického jazyka, na ten ruský už čas neostane a tak bude musieť poopraviť životopis. Čaputová akosi nemôže zabudnúť na PS a tak ide ako nezávislý kandidát všetkých Slováko pozdraviť na zjazd strany len tých svojich, progresívnych. Preferencie sa prepadávajú a to ešte nezačal ani jej mandát. Bude to veľmi podobný produkt ako Macron. No a Kiskovi okrem množstva problémov sa pridal ešte ďalší. Po zopár pohárikoch to dal na slušňáka Stanke. Zobrať mu rád Ľudovíta Štúra či nezobrať? To je otázka pre slušného prezidenta? Každý, kto si sadne za volant podnapitý si jednoducho nezaslúži žiadnu zhovievavosť. Slota, Cuper atď. Moc im veľmi stúpa do hlavy a v dôsledku arogancie ožranov za volantom sú nešťastné mnohé rodiny, ktoré stratia svojich blízkych.
Ešte upozornenie pre východniarov, vraj nás navštevuje prezident Kiska a tak na internete ľudia upozorňujú, aby ste si pre istotu išli skontrolovať listy vlastníctva. To len tak pre info.
Som zvedavý aj na Dostála, či po tom svojom prezliekacom cirkuse sa spýtal svojich kamarátov, ktorí mávali ukrajinskými vlajkami na Slavíne, kedy nám vrátia tú Zakarpatskú Rus. Bola to klasická ukážka krádeže územia vtedajším ZSSR. Dostál ešte nedostal o tomto informácie. Nejako mlčí. Bola to do neba volajúca anexia. Myslím si, že sa nejako nepýtali ani len obyvateľov, kde by chceli ostať – či v ČSR alebo ZSSR. Pán Dostál, čo takto odpovedať aj na túto anexiu? Pritom toto územie nikdy nepatrilo Ukrajine. Podobne ako Kosovo patrilo vždy Srbom. Pán Dostál, čo takto vrátiť Kosovo Srbsku? Prečo ste tam nemali srbskú zástavu? Už vôbec nevravím o absurdite tejto akcie.
Už len jedna poznámka, držím palce našim hokejistom, aj keď budem rád, keď nevypadnú, čakať sa od nich veľa nedá, ale nádej je tu vždy. Len akosi tú nádej nedokážeme poslednú dobu nikde chytiť za pačesy a uniká nám ako úhor.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Mal zobrať úplatok

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

Polícia / Policajná páska /

V galantskom byte našli mŕtvu ženu, podozrivú osobu polícia zadržala

07.12.2022 17:33

63-ročnú ženu bez známok života našli v kúpeľni s viacerými zraneniami na tele.

Virus Outbreak Germany

Merkelová priznala zlyhania vo svojej politike voči Rusku

07.12.2022 16:58

Komentár bývalej nemeckej kancelárky sa týkal ruskej okupácie ukrajinského polostrova Krym v roku 2014.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423638x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív