Založ si blog

Čaputová prezidentkou len progesívcov na čele so Stankem a Dostál požiadal Ukrajinu

Ešte žiaden budúci prezident na Slovensku nedokázal spôsobiť tak veľa prešľapov pred nastúpením do funkcie. Konkuruje už len Kiska ako dosluhujúci prezident novej politickej strany. Ten už kašle na to, že má byť prezidentom Slovenska. Už len si polieta, spropaguje nejako tú novú svoju stranu a má to za pár. Svojej nástupníčke už našiel kútik na intenzívny kurz anglického jazyka, na ten ruský už čas neostane a tak bude musieť poopraviť životopis. Čaputová akosi nemôže zabudnúť na PS a tak ide ako nezávislý kandidát všetkých Slováko pozdraviť na zjazd strany len tých svojich, progresívnych. Preferencie sa prepadávajú a to ešte nezačal ani jej mandát. Bude to veľmi podobný produkt ako Macron. No a Kiskovi okrem množstva problémov sa pridal ešte ďalší. Po zopár pohárikoch to dal na slušňáka Stanke. Zobrať mu rád Ľudovíta Štúra či nezobrať? To je otázka pre slušného prezidenta? Každý, kto si sadne za volant podnapitý si jednoducho nezaslúži žiadnu zhovievavosť. Slota, Cuper atď. Moc im veľmi stúpa do hlavy a v dôsledku arogancie ožranov za volantom sú nešťastné mnohé rodiny, ktoré stratia svojich blízkych.
Ešte upozornenie pre východniarov, vraj nás navštevuje prezident Kiska a tak na internete ľudia upozorňujú, aby ste si pre istotu išli skontrolovať listy vlastníctva. To len tak pre info.
Som zvedavý aj na Dostála, či po tom svojom prezliekacom cirkuse sa spýtal svojich kamarátov, ktorí mávali ukrajinskými vlajkami na Slavíne, kedy nám vrátia tú Zakarpatskú Rus. Bola to klasická ukážka krádeže územia vtedajším ZSSR. Dostál ešte nedostal o tomto informácie. Nejako mlčí. Bola to do neba volajúca anexia. Myslím si, že sa nejako nepýtali ani len obyvateľov, kde by chceli ostať – či v ČSR alebo ZSSR. Pán Dostál, čo takto odpovedať aj na túto anexiu? Pritom toto územie nikdy nepatrilo Ukrajine. Podobne ako Kosovo patrilo vždy Srbom. Pán Dostál, čo takto vrátiť Kosovo Srbsku? Prečo ste tam nemali srbskú zástavu? Už vôbec nevravím o absurdite tejto akcie.
Už len jedna poznámka, držím palce našim hokejistom, aj keď budem rád, keď nevypadnú, čakať sa od nich veľa nedá, ale nádej je tu vždy. Len akosi tú nádej nedokážeme poslednú dobu nikde chytiť za pačesy a uniká nám ako úhor.

Prezidentské voľby alebo referendum? Kandidátky do EP a začiatok ďalších volieb

29.03.2024

Blíži sa druhé kolo prezidentských volieb. Postup oboch kandidátov bol predpokladaný a to pravé orechové začne ešte len teraz. Blava zabrala v prospech Korčoka, ale z pohľadu hlasov to bolo asi maximum. Pellegrini pravdepodobne získal výhodu. Lepšie sa totiž špurtuje z druhého miesta a aj v prípade prehry to bude menej bolieť. V prípade oboch kandidátov súčasne ide aj o [...]

Zážitky z volebnej komisie, prepad Matelka a prečo volím Pelleho

24.03.2024

Prvé kole máme za sebou s predpokladom, aký som mal ešte v januári s presným odhadom na cca 1%. Nič prekvapivé, no na mieste Pellegriniho poprosím o podporu aj podporovateľov Republiky či voličov Harabina, čo sa pravdepodobne udeje. Na víťazstvo k danému počtu by potreboval ešte aspoň 280.000 hlasov. Vystupovanie slušné počas predvolebnej kampane. Jedno si však neodpustím [...]

Novinári už prekročili rubikon a novinársku etiku a čo sa to deje v RTVS?

16.03.2024

Prestal som pozerať diskusie v TV. Prestali ma zaujímať. Opozícia si ide svoj piesoček a koalícia svoj. Občan ostal na lampárni. Kultúra novinárov po jednej tlačovke s predstaviteľmi SNS padla na úplné dno a prakticky sa novinári prezentovali v úlohe politikov a arbitrov. Ich profesionálny prístup skĺzol na úroveň Matelka a IV. cenovej skupiny. Stali sa tým, proti čomu [...]

Explainer Middle East Armed Groups

Železná kupola a Dávidov prak. Ako židovský štát ochránil svoje nebo pred iránskym útokom?

14.04.2024 13:00

Nebo nad Izraelom chráni viacúrovňová protivzdušná obrana. Židovský štát ju výrazne posilnil po vojne s Hizballáhom v roku 2006.

Tatranský ľadový dóm, Hrebienok, mReportér

Tatranský ľadový dóm zatvoria, roztopí sa vo voľnej prírode

14.04.2024 12:45

Atrakcia zaznamenala rekordnú návštevnosť.

rokovanie vlády, PVV, Tomáš Taraba

Taraba: Vláda sa rekonštruovať nebude. Všetko závisí od Hlasu, Danko sa o zem hádzať nebude

14.04.2024 12:02, aktualizované: 13:30

Na rošády podľa ministra nie je žiadny dôvod.

Iran, Izrael

Veľká vojna na Blízkom východe? USA možno budú musieť viac krotiť Izrael ako Irán, myslí si expert

14.04.2024 11:06

Irán zasiahol Izrael až 350 dronmi a balistickými a riadenými strelami. Čo bude nasledovať po tomto bezprecedentnom útoku?

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 642
Celková čítanosť: 3888487x
Priemerná čítanosť článkov: 6057x

Autor blogu

Archív