Založ si blog

Beňová hrobárom Smeru v EÚ voľbách a egá sa nám ukázali

Smer so svojou dvojitou politikou doma a v Bruseli skúša trpezlivosť jeho voličov. Doma sa zo Smeru stáva temer národná strana, kde by aj Salvini mohol závidieť a do Bruselu posiela z prvého miesta Beňovú. Na dvojtvárnu politiku Smeru sme si už zvykli. No toto už nevytiahne ani Blaha. Bude to tvrdá porážka Smeru.
Proste, míňajú sa ľudia a noví sa veľmi ťažko získavajú. No a schizofrenickou politikou, inou doma a inou von sa ani nezískajú.
Ešte jeden postreh z TA3. Danko verzus Kotleba a ich veľké egá, ktoré sa ťažko prehliadli. Je veľká škoda, že národné sily sa atomizujú. Už ako dopadnú voľby, tak dopadnú, bude musieť začať príprava na voľby parlamentné.
Pozrel som si aj kandidátky 31 strán a poniektoré u mňa vzbudili úsmev na tvári. Sú tam ľudia bez akejkoľvek znalosti legislatívnych noriem či vôbec poznatkov o fungovaní EÚ. Mám tam zopár známych, ktorým by som aj veľmi rád dal hlas, ak by boli na jednej kandidátke. Nemôžem ho však rozdeliť. Tu je tá základná chyba, každý chce byť predseda, alebo má sen o teplom mieste v Bruseli. Chyba. Ani jedna z kandidátok neponúka 14 plnohodnotných kandidátov. Množstvo neznámych mien, ktoré sa len teraz vyrojili a prezentujú sa ako odborníci na všetko. Ešte horšie sú na tom staré politické vykopávky, ktoré už idú po finančnú zábezpeku len tak zo zotrvačnosti a len sem tam stlačia nejaký gombík. Top v týchto kandidátoch tvoria však aj nepohodlní členovia, ktorých je dobré upratať, aby náhodou nezavadzali pri parlamentných voľbách.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

NR SR / Parlament /

Poslanci ukončili rokovanie skôr. V pléne chýbali predkladatelia návrhov

07.12.2022 18:35

Vo štvrtok sa má konať mimoriadna schôdza o návrhu na vyslovenie nedôvery Hegerovej vláde.

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Mal zobrať úplatok

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.

SR Bratislava zdravotníctvo LOZ protest BAX

Ambulancie vedeli, že LOZ za ne nebojuje. Príspevok dostane len 30 percent zdravotníkov

07.12.2022 18:00

Vlnu kritiky ani tak nespustili vyššie platy pre nemocničných lekárov a lekárky, ale schválenie stabilizačného príspevku.

Polícia / Policajná páska /

V galantskom byte našli mŕtvu ženu, podozrivú osobu polícia zadržala

07.12.2022 17:33

63-ročnú ženu bez známok života našli v kúpeľni s viacerými zraneniami na tele.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423645x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív