Založ si blog

Za imigrantov môžu kolónie, ach, tá Čaputová, Klus anektuje Žitný ostrov a FB za 5. ..

Kapitánka nemeckej lode Carola Racketeová, ktorá si z prevážania migrantov urobila fajnový biznis bez akýchkoľvek právnych následkov, pokračuje vo svojich fantazmagóriách. Vraj ich máme prijať vyše pol milióna. Nie som proti, nech si ich Nemci prijmú, koľko chcú. Nám nechceli otvoriť ani len pracovný trh a mali sme prechodné obdobie a to sme chceli u nich len pracovať. Vtedy akosi nekričala. Ani teraz nekričí, že EÚ má rozdielny meter na nové krajiny a staré krajiny. Ju zaujímajú len migranti a kam ich má vyložiť.
Jedno riešenie tu je pre slniečka a im podobné organizácie a to prebratie plnej zodpovednosti a financovania týchto migrantov. To znamená, každý kto súhlasí s príchodom nelegálnych ekonomických migrantov musí odviesť 10% dane z celkovej ceny práce a preberie plnú zodpovednosť za svojho migranta. Financie by slúžili trebárs na výstavbu odsoľovacích zariadení v krajinách pôvodu, či budovanie škôl a infraštruktúry no a samozrejme by plne financovali aj každého jedného migranta. Za pašovanie a napomáhanie by mala nastať exekúcia majetku a zhabanie všetkých hnuteľných aj nehnuteľných vecí a majetku a minimálne 5 rokov tvrdej basy. Iné nepomôže, len väzenie a strata majetku.
Dokedy sa Afrika bude vyhovárať na kolonializmus? Slováci mali vždy veľkú figu a vždy nás niekto okupoval, ale nikdy sme len tak jednoducho nevzdali a vždy sme makali nielen na seba, ale hlavne na iných. Aj my sme len obyčajnou kolóniou. Postavili sme Viedeň, Budapešť, tisícky pracovali v Južnej Amerike, v USA, v západnej Európe a dokonca aj v cárskom Rusku a vždy sme ctili zákony danej krajiny. Zarábali a posielali peniaze domov. No a niektorí ostali žiť za hranicami, ale vždy sa aklimatizovali hneď ako prišli sa snažili začleniť aj za cenu ponižovania a doslova otrockej práce.
Tak ak si chce daná Nemka niekoho prevážať na základe svojich výčitiek svedomia spred 50 až 100 rokov, nech si to robí u seba doma. Celá vina leží na dodávateľoch zbraní do Afriky a jednoducho inému životnému štýlu samotných Afričanov. Jedinou našou pomocou by malo byť stopnutie akejkoľvek pomoci. Jedinou pomocou by malo byť vyškolenie učiteľov, stavba škôl a pomoc v oblasti poľnohospodárstva a získavaní pitnej vody. Samozrejme migranti, ktorí nedokážu akceptovať demokraciu, vieru hostiteľskej krajiny a princípy práva, by mali byť okamžite vrátení. Bohaté moslimské krajiny predsa môžu prijímať milióny migrantov, ropy a petro dolárov majú dosť a vieru totožnú.
No a tu pani prezidentka Čaputová, najmúdrejšia zo všetkých, či lepšie povedané pokus o Komenského v sukni poučuje hlava nehlava o morálke, ľudských právach či ekonomike, kade koho. Stavím sa, že v Číne či Rusku asi ani nebola a ak sú jej poznatky také o daných krajinách, ako jej angličtina či nebodaj ruština, tak s pánom bohom! Poučovať Rusko a trepať dve na tri. Z kontextu jej vety by nevyšiel ani Danko. Povedala Čaputová: „Ale na také treba vzájomný rešpekt a úctu k pravidlám. Dnes ju, žiaľ, na strane Ruska nevidím.“ No, pani prezidentka ju vidí asi inde. Trebárs úctu k USA pri bombardovaní Srbska, Sýrie, Líbye, Iraku… Tu jej môže v pohode konkurovať amerikanofil Klus. Mieša hrušky s jablkami, ale na podstatnú otázku doteraz neodpovedal. Podľa jeho kritérií by mala potom patriť Zakarpatská Rus Slovensku. Síce domiešal Žitný ostrov a Krym, u neho žiaden problém, aby si vyselektoval udalosti, ktoré sa hodia len jemu a porovnával neporovnateľné. Smutné na celej záležitosti je len jedno, že ono to učí. Ak učí s takou nenávisťou a propagandou, ako to predvádza v reláciách či článkoch, tak je to veľmi smutný prípad a ukážka úpadku nášho vysokého školstva. Som za absolútnu reorganizáciu školstva a zrušenie platieb do súkromnej či cirkevnej sféry. Tomu sa ešte budem venovať.
No ešte k tomu zlému Rusku a mastnej pokute pre Facebook, ktorá v skutočnosti ani nebola až taká mastná vo výške 5 miliárd dolárov za zneužitie informácií, ktoré pred tým v pohode hádzali na Rusko. Načo by to však Rusko robilo, to naozaj neviem. Trump ako Clintonová. Pre Rusov je to vždy USA, nech je na čele ktokoľvek. Facebook krásne zneužíva postavenie a začína ovplyvňovať voľby v ktorejkoľvek krajine. Jedných blokujú, druhí sú varení pečení aj keď porušujú pravidlá, ktoré žiaľ platia len pre jednu skupinu.

Lipšic si už robí alibi, Bábkoherečka v totálnych koncoch, Šulino pracuje na rozvrate, Hegerov zmocňovací zákon, Matel-KO a rozohnený multiotecko

18.09.2021

Títo nám vládnu a smejú sa nám. Multiotecko až teraz zistil, že tá jeho vláda nič nerobí, len nastoľuje ďalšiu mafiánsku kompániu. Čo urobili pre ľudí? No skryli sa za ľudí Žaludi. Oni nič. Všetci sú mafia, len oni sú včely! No včela po bodnutí zomiera. Nepamätám si takýto chaos za celý svoj život a to som bol v uliciach v 89. Toto sme naozaj nechceli. No za toto [...]

Matelko to opäť dal na totálneho idio. a

12.09.2021

Vitaj, padre! Toto si dovolil Matelko na svojom FB. Ja neviem, ale to už naozaj neexistuje nik, kto mu povie, že je čistý …. To nebolo z jeho výtvorov tento týždeň ešte všetko. Ako absolútny diletant v ekonomike vyzval a podpísal nejaké vyhlásenie o brutálnom uťahovaní opaskov. To urobil po tom, čo Slovensko doviedol ku krachu a nasmeroval ho na grécku cestu. Matelko rád [...]

Sralabande sa už zakalil mozog, ostalo im „lebo Fico“, no a mňa Fico veru nezaujíma

01.09.2021

To, čo predvádza súčasná koalícia, je už totálne zúfalstvo. Neschopnosť, klamstvo v priamom prenose a doslova totálny diletantizmus nemá obdobu! To sa do parlamentu dostali už úplne zmyslov zbavení ľudia? To im fakt ku šťastiu stačí iba „lebo Fico“? Majú univerzálneho vinníka, alebo mu dláždia cestu k víťazstvu v ďalších voľbách? To im už fakt lezie na mozgy? [...]

očkovanie

Počet nakazených stúpol o 880, pribudlo ďalších sedem úmrtí

21.09.2021 10:10

Do nemocníc pribudlo 49 hospitalizovaných pacientov, momentálne ich tam leží 438.

Epos / Gilgameš /

USA vrátia Iraku 3 500-ročnú tabuľku s Eposom o Gilgamešovi

21.09.2021 09:47

Tabuľku odcudzili z múzea v Iraku po začiatku vojny v Perzskom zálive v auguste 1990. UNESCO jej vrátenie označilo za "významné víťazstvo".

Ivan Korčok

Korčok v New Yorku: Musíme predísť humanitárnej katastrofe v Afganistane

21.09.2021 09:38

Popri Valnom zhromaždení OSN v New Yorku sa konalo neformálne zasadnutie ministrov zahraničných vecí členských štátov EÚ venované situácii v Afganistane.

Vladimir Putin

Švédsky úrad nepovolil rodičom, aby svojho syna pomenovali Vladimir Putin

21.09.2021 07:00

Úrad svoje rozhodnutie zdôvodnil tým, že v súlade so švédskymi zákonmi nemôžu byť krstnými menami také mená, ktoré by mohli svojmu nositeľovi spôsobiť prípadné utrpenie či vystaviť ho urážakam.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 500
Celková čítanosť: 2850716x
Priemerná čítanosť článkov: 5701x

Autor blogu

Kategórie