Založ si blog

Národné strany a ich možné fiasko, Trubanove lajny

Po Devíne svitla menšia nádej, že sa strany a straničky s národným zameraním spoja a dajú aspoň nejakých lídrov dokopy. Temer každý už začal s kampaňou. Žaludi dokonca ešte ani stranu nemajú a už začali kampaň. Svätá trojica – Hlina, Truban, Beblavý už vytvárajú vládu a Hlina by si aj podskočil.
Teda všetci už v plnom prúde, len pronárodní akosi mlčia. Vraj rokujú a kto, predsedovia? Znovu prehovorili egá a dopadne to jednou veľkou katastrofou. Pri takýchto nerozhodných krokoch ľudia preskupia svoje sily k ĽSNS. Totálna nevraživosť medzi ĽSNS a SNS nahráva neoliberálom. Ostatné malé strany, ktoré sľubujú niečo národné, čo doteraz ešte nevysvetlili, čo to je okrem svojho vedúceho postavenia predsedu tápajú v brutálnej tme po programovej stránke, aj po stránke konsolidačnej. Tu zase vystupuje KSS ako určitá možnosť. Je až neuveriteľné, čo píšem, ale majú v tom jasno, čo chcú, veľmi dobrý sa ukazuje Jalal Sulejman. No cez dve percentá sa tiež nedostanú a páni predsedovia tzv. pronárodných strán, ruku na srdce, dokážete vôbec dať zo svojich strán 10 kvalitných ľudí či odborníkov na kandidátku? Dokonca ani SNS to nedokázala, stačí si zobrať príklad Plavčana či pána ministra obrany, ktorý tak krásne nakúpil F16. Jaroslav Paška jednoducho nestačí, je to asi najschopnejší človek v SNS. Dvojtvárnosť SNS, ale hlavne Smeru je až do oči bijúca. Dve smerácke krídla a to jedno neoliberálne na čele s premiérom a Beňovou a druhé s predsedom a Blahom, ktorý zachraňuje Smeru hlasy. Nuž, neoliberáli majú z vás radosť.
Mečiarovi sa nečudujem, že sa po stretnutí na Devíne odviazal a povedal, čo povedal a ide premenovať nejakú stranu. Možno NAJ, pretože už asi stratila aj predsedu a obsah stránky je v mnohých ikonách nedostupný. No aj v tejto strane by bol vhodný človek v podobe pána Andreja Janca. Kvalitných ľudí je dosť, len sú porozhadzovaní a je priam nevyhnutné dať ich dokopy. No a čo s predsedami a ich ješitnosťou? O čom im ide? Žeby len o moc a financie za voľby? No pri takomto postupe a výkonoch nebudú mať nič! Len znovu kopu rečí na FB či iných sieťach, weboch, vystúpeniach. Takto sa už politika nerobí.
Občania sa preskupia a víťazom v tejto žabomyšej vojne o ego bude ĽSNS v opozícii a víťazstvo neoliberalizmu na Slovensku, presne tak ako v prezidentských voľbách, ktoré či už sú, alebo nie sú platné, ale výhru zaznamenali neoliberáli. Nie na Kotlebu by sa malo nadávať. Jediný nasadený, ktorý nechcel byť prezidentom, bol asi nedeľný rezeň pána Šefčoviča. To bola neoliberálna hra Smeru na obe strany. Pre Brusel super a pre Slovensko a jeho meno v EÚ tak isto, lebo odpísali ako Kotlebu, tak Harabina.
Po týchto pronárodných peripetiách si môže Truban natiahnuť lajnu od BA po KE a jednoducho budú vládnuť a ani urážky smerované na robotníkov tomu nepomôžu, jedine, žeby sa robotníci naozaj vzopreli. Áno, Truban bude musieť byť nahradený. Ak Beblavému nevadí, že to bolo dávno a Truban sa zmenil, tak potom prečo mu vadí Mečiar? Tiež sa mohol zmeniť. Ešte k tomu predaju bieleho na webe, ktorý tam Truban zavesil len tak zo „srandy“. Možno na dark webe mu to šlo celkom dobre a všetky tie „startupy“ boli len fingované biele kone, ktoré prali prachy z tejto činnosti. Kto vie? Asi len Truban.

KDH je naozaj ako Notre-Dame, Truban naozaj chce spolupracovať

13.10.2019

Tak a máme po prvom oficiálnom vystúpení lídra strany Vlasť Harabina a neoliberálneho spojenca PS či Za ľudí, Hlinu - predsedu demokratického kresťanstva. Áno, Hlina mal pravdu. KDH je ako viac »

Ani Harabin nevie všetko, Truban trepe liberálne frázy a Matovič sa už vidí vo vláde

06.10.2019

Jeden redaktor tvrdil, že Harabin nevie odpovedať na otázky z oblasti zdravotníctva, načo mu Harabin povedal, že to bude vo volebnom programe. No zároveň mu daný redaktor aj dal za pravdu, že viac »

Harabin odistil rozbušku

02.10.2019

Aj takto by sa dali pomenovať útoky na stranu Vlasť po ohlásení vstupu Harabina do politiky. Nebol to nepredpokladaný krok. Množstvo ľudí ho k tomu vyzývalo a doslova dotlačilo. V súčasnej viac »

turecko, sýria, útok, kurdi

Kurdi sa dohodli s Damaskom na rozmiestnení armády na hranici s Tureckom

13.10.2019 21:49, aktualizované: 22:05

Dohodu podľa nemenovaného zdroja Kurdi uzavreli s vládou v Damasku prostredníctvom Ruska.

SR NRSR výbor zdravotníctvo zasadnutie BAX

Pacient môže zmeniť lekára, ak stratil dôveru

13.10.2019 20:00

Prípad 15-ročného Lukáša, ktorý musel na operáciu mozgu čakať dva mesiace, otvoril mnoho otázok.

New York, One World Observatory, One World Trade Centre, WTC, vyhliadková plošina, Manhattan, Ground Zero

Najbohatším mestom sveta je New York, má veľa ľudí s plnými peňaženkami

13.10.2019 18:57

New York, v ktorom žije 65 miliardárov a vyše 380 tisíc milionárov, je najbohatším mestom sveta.

DANKO: Vyjadrenie po Koaliènej rade

Danko: Gott pre mňa zostane navždy najväčším československým spevákom

13.10.2019 18:32

V hradnej kaplnke Bratislavského hradu sa konala svätá omša za zosnulého speváka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 320
Celková čítanosť: 1175884x
Priemerná čítanosť článkov: 3675x

Autor blogu

Kategórie