Založ si blog

Truban a Čaputová doslova excelujú

To, čo predvádza Truban na videu nie je hodné ani dílera drog, ten to aspoň nahlas nepropaguje. Ak má byť toto politik, tak zbohom Slovensko a je to liaheň PS, z ktorej pochádza aj Čaputová s excelentným názorom, že vraj „Národná hrdosť a patriotizmus sa budujú na nenávisti, izolácii a homofóbii.“ Tak jej odkazujem, že splieta dve na tri a neviem, kto jej tie slová písal, ale normálny určite nebol. Pani prezidentka, mám kamarátov Turkov, Britov, Estóncov, Litovčanov, Nemcov, Nórov, Čechov, Maďarov, atď. a to len vďaka tomu, že som sa nevtieral a som hrdým Slovákom tak, ako oni sú hrdí na svoje krajiny. Mám kamarátov Rómov a možno aj homosexuálov (pretože som sa o ich orientáciu nijako zvlášť nezaujímal), ale nikdy som ich nedelil podľa toho, akej národnosti sú, ale ako sa správajú.
Ak niekde cestujem, najprv si prečítam o ich tradíciách a čo by mohlo v danej krajine pre mňa normálne spôsobiť problém a to isté očakávam ja od nich. Česť a národná hrdosť spojená s etiketou a slušným správaním je pre mňa meradlom. No nie tá slušnosť, ktorú predstavuje drogový propagátor a distribútor zvyšných 5 g bieleho. Normálne začínam uvažovať, keď som si pozrel tie prednášky, kam že sa to hrnieme a či Truban naozaj zarábal z tvorby web stránok, alebo skôr z dílovania, ktoré roztočil pravdepodobne už na vysokej škole. Ozaj, nádherný obraz vznikol aj o danej vysokej škole, kde stačí len chodiť, grcať, zhuliť sa, sfetovať. Ak už to robil, tak mal aspoň ústa držať na uzde. Jedine ak by si myslel, že propagácia drog je naozaj beztrestná. No to, že mu takéto prednášky umožnili na vysokých školách a univerzitách, je hanbou a vizitkou úpadku školstva.
My sme veľmi na takéto počiny čas na vysokých nemali. Prvé tri roky sme sa potili, aby nás nevyliali a krutý bol hlavne prvý ročník, kde sa robilo sito. Technika bola náročná aj v Nitre, no v súčasnosti množstvo škôl a nezmyslených odborov znižuje svoje nároky práve kvôli takým, ako je Truban. A presne preto sme v takom prúsere v školstve, v akom sme. Truban je typický produkt arogantného drogového propagátora, ktorý sa potrebuje pre inšpiráciu totálne nadrbať. No tak to by bol ohromný premiér!
„Do každej domácnosti 5g bieleho! Dúhová budúcnosť je naša!“ to budú nové slogany PS v budúcich voľbách. Slovenský národ je pre nich odpad, vlastenectvo sa pre nich rovná nacizmu a neoliberálna diktatúra sa na každom kroku vyhráža! Mimochodom, keď Greta mala prejav, nebol som ani tak z nej zhrozený, ako z tých ľudí, ktorý jej tlieskali a prikyvovali! To boli doteraz hluchí a slepí? To sa musela objaviť Greta s jej mega finančnou kampaňou! Pretože nič nie je zadarmo, ani jachta, ani plachetnice, ani letenky – proste nič, tak ako naše obedy v školách či cestovné vo vlakoch.
A ešte zásadná otázka pre Gretu: Kto ťa financuje??? A druhá: Ak to toľko kritizuješ, ponúkni riešenia. Podobné je to aj pri tých jej vytlieskavačoch a financmajstroch. No a posledná: Čo sledujú médiá takouto propagandou a doslova výrobou ekologickej modly? Veď o týchto problémoch vieme dlhodobo a nič sa nerieši, akurát zakázali niektoré plasty. Riešenia sú dávno, ale nikto ich nechce realizovať – ani Greta nie. Ináč by poukázala na nich. Chcú elektromobily, ale nemajú dostatočné zdroje elektriny, teda jadro je nevyhnutné, obnoviteľné zdroje to nedokážu. Chcú zrušiť plasty, výborne, sú potrebné vratné sklenené obaly. Obchod bude zúriť. Nechcete lietať? Výborne, rýchlodráhy na kontinente by boli riešením, cez oceán by to muselo ostať tak ako je. Chýba pitná voda. Vody je dosť, len sú potrebné odsoľovacie zariadenia atď atď.

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Igor Matovič

Matovič chce otvoriť niektoré školy, testovanie preberá do vlastných rúk

02.12.2020 16:26

Premiér tvrdí, že vidí ochotu niektorých riaditeľov škôl, starostov i primátorov zapojiť sa do testovania.

Robert fico, smer

Smer chce začať zber podpisov na iniciovanie referenda začiatkom roka

02.12.2020 16:06

Poslanci NR SR v stredu neschválili program mimoriadnej schôdze, ktorú inicioval Smer

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54

Parlament už niekoľkokrát hlasovanie presunul, keďže koalícia nemá zhodu na jednom mene.

mičovský pôdohorspodárstvo

Vláda prijala opatrenia na riešenie krízovej situácie v lokalite Chemko Strážske

02.12.2020 14:16

Na tento zámer zároveň vládny kabinet vyčlenil sumu 500 000 eur.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2356852x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie