Založ si blog

Truban a Čaputová doslova excelujú

To, čo predvádza Truban na videu nie je hodné ani dílera drog, ten to aspoň nahlas nepropaguje. Ak má byť toto politik, tak zbohom Slovensko a je to liaheň PS, z ktorej pochádza aj Čaputová s excelentným názorom, že vraj „Národná hrdosť a patriotizmus sa budujú na nenávisti, izolácii a homofóbii.“ Tak jej odkazujem, že splieta dve na tri a neviem, kto jej tie slová písal, ale normálny určite nebol. Pani prezidentka, mám kamarátov Turkov, Britov, Estóncov, Litovčanov, Nemcov, Nórov, Čechov, Maďarov, atď. a to len vďaka tomu, že som sa nevtieral a som hrdým Slovákom tak, ako oni sú hrdí na svoje krajiny. Mám kamarátov Rómov a možno aj homosexuálov (pretože som sa o ich orientáciu nijako zvlášť nezaujímal), ale nikdy som ich nedelil podľa toho, akej národnosti sú, ale ako sa správajú.
Ak niekde cestujem, najprv si prečítam o ich tradíciách a čo by mohlo v danej krajine pre mňa normálne spôsobiť problém a to isté očakávam ja od nich. Česť a národná hrdosť spojená s etiketou a slušným správaním je pre mňa meradlom. No nie tá slušnosť, ktorú predstavuje drogový propagátor a distribútor zvyšných 5 g bieleho. Normálne začínam uvažovať, keď som si pozrel tie prednášky, kam že sa to hrnieme a či Truban naozaj zarábal z tvorby web stránok, alebo skôr z dílovania, ktoré roztočil pravdepodobne už na vysokej škole. Ozaj, nádherný obraz vznikol aj o danej vysokej škole, kde stačí len chodiť, grcať, zhuliť sa, sfetovať. Ak už to robil, tak mal aspoň ústa držať na uzde. Jedine ak by si myslel, že propagácia drog je naozaj beztrestná. No to, že mu takéto prednášky umožnili na vysokých školách a univerzitách, je hanbou a vizitkou úpadku školstva.
My sme veľmi na takéto počiny čas na vysokých nemali. Prvé tri roky sme sa potili, aby nás nevyliali a krutý bol hlavne prvý ročník, kde sa robilo sito. Technika bola náročná aj v Nitre, no v súčasnosti množstvo škôl a nezmyslených odborov znižuje svoje nároky práve kvôli takým, ako je Truban. A presne preto sme v takom prúsere v školstve, v akom sme. Truban je typický produkt arogantného drogového propagátora, ktorý sa potrebuje pre inšpiráciu totálne nadrbať. No tak to by bol ohromný premiér!
„Do každej domácnosti 5g bieleho! Dúhová budúcnosť je naša!“ to budú nové slogany PS v budúcich voľbách. Slovenský národ je pre nich odpad, vlastenectvo sa pre nich rovná nacizmu a neoliberálna diktatúra sa na každom kroku vyhráža! Mimochodom, keď Greta mala prejav, nebol som ani tak z nej zhrozený, ako z tých ľudí, ktorý jej tlieskali a prikyvovali! To boli doteraz hluchí a slepí? To sa musela objaviť Greta s jej mega finančnou kampaňou! Pretože nič nie je zadarmo, ani jachta, ani plachetnice, ani letenky – proste nič, tak ako naše obedy v školách či cestovné vo vlakoch.
A ešte zásadná otázka pre Gretu: Kto ťa financuje??? A druhá: Ak to toľko kritizuješ, ponúkni riešenia. Podobné je to aj pri tých jej vytlieskavačoch a financmajstroch. No a posledná: Čo sledujú médiá takouto propagandou a doslova výrobou ekologickej modly? Veď o týchto problémoch vieme dlhodobo a nič sa nerieši, akurát zakázali niektoré plasty. Riešenia sú dávno, ale nikto ich nechce realizovať – ani Greta nie. Ináč by poukázala na nich. Chcú elektromobily, ale nemajú dostatočné zdroje elektriny, teda jadro je nevyhnutné, obnoviteľné zdroje to nedokážu. Chcú zrušiť plasty, výborne, sú potrebné vratné sklenené obaly. Obchod bude zúriť. Nechcete lietať? Výborne, rýchlodráhy na kontinente by boli riešením, cez oceán by to muselo ostať tak ako je. Chýba pitná voda. Vody je dosť, len sú potrebné odsoľovacie zariadenia atď atď.

Lídri národných strán? Nedajte sa vysmiať.

03.11.2019

To, čo sa deje v súčasnosti na tzv. národnej scéne nie je nič iné ako stretnutie mega ega. Lídri rokujú bez členských základní a či hľadajú nejakých odborníkov či skutočne pronárodne viac »

N-ko vie všetko, Pellegriniho dobrá prezidentka a Elán v akcii

15.10.2019

Od nedele je už aj Smer pomaly naruby, pretože sa nevyhranil voči nikomu a šiel by do vlády aj s Kiskom. Ak by bol povedal pán premiér, že možno by spolupracovali so stranou Za ľudí, ale s Kiskom viac »

KDH je naozaj ako Notre-Dame, Truban naozaj chce spolupracovať

13.10.2019

Tak a máme po prvom oficiálnom vystúpení lídra strany Vlasť Harabina a neoliberálneho spojenca PS či Za ľudí, Hlinu - predsedu demokratického kresťanstva. Áno, Hlina mal pravdu. KDH je ako viac »

BRICS

Lídri BRICS podporili parížsku dohodu, odmietli vojenské riešenie v Sýrii

14.11.2019 21:26

Na výročnom stretnutí lídrov BRICS privítal brazílsky hostiteľ, prezident Jair Bolsonaro okrem Putina a Siho aj indického premiéra Módího a juhoafrického prezidenta Ramaphosu.

Auschwitz, Osvienčim

Pri bývalom tábori smrti v Treblinke našli neznámy masový hrob

14.11.2019 20:47

Ide o priestor s rozmermi 4,5 na 3,4 metra, v ktorom boli len desať až pätnásť centimetrov pod zemou zahrabané ľudské ostatky. Koľko obetí tam môže byť, zatiaľ nie je jasné.

USA Kalifornia škola streľba zranení

Po streľbe na škole v Kalifornii zadržali podozrivého študenta

14.11.2019 20:01

Šerif Alex Villanueva pre rozhlasovú stanicu KNX povedal, že predpokladaným strelcom je študent a nachádza sa medzi zranenými, ktorých previezli do nemocnice.

Jemen /

Pri dopravnej nehode na juhovýchode Iránu zahynulo 28 Afgancov

14.11.2019 19:25

Irán má celosvetovo jednu z najhorších bilancií bezpečnosti na cestách.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 322
Celková čítanosť: 1201978x
Priemerná čítanosť článkov: 3733x

Autor blogu

Kategórie