Založ si blog

Truban a Čaputová doslova excelujú

To, čo predvádza Truban na videu nie je hodné ani dílera drog, ten to aspoň nahlas nepropaguje. Ak má byť toto politik, tak zbohom Slovensko a je to liaheň PS, z ktorej pochádza aj Čaputová s excelentným názorom, že vraj „Národná hrdosť a patriotizmus sa budujú na nenávisti, izolácii a homofóbii.“ Tak jej odkazujem, že splieta dve na tri a neviem, kto jej tie slová písal, ale normálny určite nebol. Pani prezidentka, mám kamarátov Turkov, Britov, Estóncov, Litovčanov, Nemcov, Nórov, Čechov, Maďarov, atď. a to len vďaka tomu, že som sa nevtieral a som hrdým Slovákom tak, ako oni sú hrdí na svoje krajiny. Mám kamarátov Rómov a možno aj homosexuálov (pretože som sa o ich orientáciu nijako zvlášť nezaujímal), ale nikdy som ich nedelil podľa toho, akej národnosti sú, ale ako sa správajú.
Ak niekde cestujem, najprv si prečítam o ich tradíciách a čo by mohlo v danej krajine pre mňa normálne spôsobiť problém a to isté očakávam ja od nich. Česť a národná hrdosť spojená s etiketou a slušným správaním je pre mňa meradlom. No nie tá slušnosť, ktorú predstavuje drogový propagátor a distribútor zvyšných 5 g bieleho. Normálne začínam uvažovať, keď som si pozrel tie prednášky, kam že sa to hrnieme a či Truban naozaj zarábal z tvorby web stránok, alebo skôr z dílovania, ktoré roztočil pravdepodobne už na vysokej škole. Ozaj, nádherný obraz vznikol aj o danej vysokej škole, kde stačí len chodiť, grcať, zhuliť sa, sfetovať. Ak už to robil, tak mal aspoň ústa držať na uzde. Jedine ak by si myslel, že propagácia drog je naozaj beztrestná. No to, že mu takéto prednášky umožnili na vysokých školách a univerzitách, je hanbou a vizitkou úpadku školstva.
My sme veľmi na takéto počiny čas na vysokých nemali. Prvé tri roky sme sa potili, aby nás nevyliali a krutý bol hlavne prvý ročník, kde sa robilo sito. Technika bola náročná aj v Nitre, no v súčasnosti množstvo škôl a nezmyslených odborov znižuje svoje nároky práve kvôli takým, ako je Truban. A presne preto sme v takom prúsere v školstve, v akom sme. Truban je typický produkt arogantného drogového propagátora, ktorý sa potrebuje pre inšpiráciu totálne nadrbať. No tak to by bol ohromný premiér!
„Do každej domácnosti 5g bieleho! Dúhová budúcnosť je naša!“ to budú nové slogany PS v budúcich voľbách. Slovenský národ je pre nich odpad, vlastenectvo sa pre nich rovná nacizmu a neoliberálna diktatúra sa na každom kroku vyhráža! Mimochodom, keď Greta mala prejav, nebol som ani tak z nej zhrozený, ako z tých ľudí, ktorý jej tlieskali a prikyvovali! To boli doteraz hluchí a slepí? To sa musela objaviť Greta s jej mega finančnou kampaňou! Pretože nič nie je zadarmo, ani jachta, ani plachetnice, ani letenky – proste nič, tak ako naše obedy v školách či cestovné vo vlakoch.
A ešte zásadná otázka pre Gretu: Kto ťa financuje??? A druhá: Ak to toľko kritizuješ, ponúkni riešenia. Podobné je to aj pri tých jej vytlieskavačoch a financmajstroch. No a posledná: Čo sledujú médiá takouto propagandou a doslova výrobou ekologickej modly? Veď o týchto problémoch vieme dlhodobo a nič sa nerieši, akurát zakázali niektoré plasty. Riešenia sú dávno, ale nikto ich nechce realizovať – ani Greta nie. Ináč by poukázala na nich. Chcú elektromobily, ale nemajú dostatočné zdroje elektriny, teda jadro je nevyhnutné, obnoviteľné zdroje to nedokážu. Chcú zrušiť plasty, výborne, sú potrebné vratné sklenené obaly. Obchod bude zúriť. Nechcete lietať? Výborne, rýchlodráhy na kontinente by boli riešením, cez oceán by to muselo ostať tak ako je. Chýba pitná voda. Vody je dosť, len sú potrebné odsoľovacie zariadenia atď atď.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

bonul, security, budova

Bödörov Bonul opäť získal lukratívne zákazky od štátu

07.12.2022 16:46

Bonul má v priebehu ďalších štyroch rokov strážiť prepravu hotovosti medzi pobočkami pošty a oddeleniami bánk.

stoltenberg

Stoltenberg: Rusko sa snaží zmraziť vojnu, aby opäť zaútočilo na jar

07.12.2022 16:12

Podmienky na mierové riešenie konfliktu na Ukrajine podľa generálneho tajomníka NATO nateraz neexistujú.

primoco uav dron bezpilotné lietadlo

Pohraničiari dostanú dva české drony. Bude to stáť 2 milióny

07.12.2022 16:00

Projekt bude spolufinancovaný z eurofondov.

Zelenskyj

Vlani Musk. Tento rok je podľa Time osobnosťou roka Zelenskyj

07.12.2022 15:32

„Tohtoročná voľba bola najjednoznačnejšia, akú pamätáme. Zelenskyj vyburcoval svet takým spôsobom, aký sme nevideli už desiatky rokov," napísal časopis.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423541x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív