Založ si blog

Ani Harabin nevie všetko, Truban trepe liberálne frázy a Matovič sa už vidí vo vláde

Jeden redaktor tvrdil, že Harabin nevie odpovedať na otázky z oblasti zdravotníctva, načo mu Harabin povedal, že to bude vo volebnom programe. No zároveň mu daný redaktor aj dal za pravdu, že je odborníkom v trestnom práve. No a tu vzniká jeden truhlíkovský problém súčasných neoliberálnych politikov, ale dokonca aj Smeru či SNS, respektíve predsedov politických strán. Novinári si myslia, že predseda ktorejkoľvek strany má byť expert na všetko. Kto je odborníkom na všetko? Ak bude Harabin potrebovať svojho experta na zdravotníctvo, určite si to zváži a vyberie naozaj odborníka. Médiá robia jednu zásadnú chybu a pri voľbách zvlášť, do relácií pozývajú len lídrov, či už sa vyzná v danej oblasti, alebo nie a potom nastáva neskutočná debata jalových rečí bez návrhov riešení, ak náhodou nie je líder aj v pozícií experta.
Ja osobne sa tiež málokedy vyjadrujem ku všetkému. Niekedy stačí len názor, alebo spustiť diskusiu na danú tému. Daný redaktor by so mnou veľmi ťažko mohol súperiť v znalostiach z oblasti remesiel, celoživotného vzdelávania a možno aj filozofie či histórie, alebo problematike živnostníkov. No určite by som sa veľmi nemiešal do zdravotníctva či jadrovej fyziky atď. Mám predstavy, neustále sa vzdelávam a učím, nič viac robiť nemôžem.
Pán Harabin je expert na trestné právo a je v tom doma. Nemôže vedieť všetko a nikdy ani nebude. Môže sa vyjadriť, môže sa opraviť a môže sa odvolať na svojich expertov. Všetko sa uvidí v budúcnosti podľa toho, ako vyskladá svoju kandidátku a tím ľudí okolo neho. Množstvo strán nemá absolútne žiadnych expertov a ani mať už asi nebude. Niektoré strany už vyčerpali straníckych odborníkov a fakticky padajú. Odborníci sa akosi míňajú. Možno sa stane aj menší zázrak a oslovia sa na spoluprácu aj ostatné národné strany, ktoré budú vychádzať zo spoločného programu. Iste, viem si predstaviť Slovenské hnutie obrody či komunistov, aby spolupracovali s Vlasťou a vytvorili silný protipól súčasným politickým zoskupeniam.
N-ko si ani neuvedomilo, že Harabin fakticky nie je ani členom ani predsedom strany Vlasť, stáva sa lídrom. Aj sudca môže mať politický názor. Myslenie ešte nie je zakázané. Žitňanskej vôbec nevadila funkcia v strane a politike a podobne mnohým iným sudcom a právnikom.
A teraz k Trubanovi a Matovičovi. Matovič učí Trubana ako najlepší politický politruk. Truban frázuje a fakticky pokračuje v rétorike veľa o ničom podobnej Čaputovej. Hovorí, hovorí a okrem obhajoby drog tam veľa nie je. „Socialistické poučenie“ z krízového obdobia v podaní PS je až neskutočne podobné. Truban s Matovičom sú si na 100% istí, že voľby vyhrajú a zložia vládu. No, uvidíme. Som zvedavý, ako si poradia s rodinkárstvom a korupciou vo vlastných radoch.
Matovič je najspravodlivejší k svojmu autíčku, tlačiarenskému stroju, DPH či účtovníctvu na povale a Truban má 5g bieleho, kdekoľvek si pomyslíte. To bude vláda a koalícia! Samozrejme Smer, SNS či Most majú tiež zaujímavé osoby, ktoré majú za ušami, respektíve trpia nekonečným amaterizmom a túžbou po moci. Preto bude záležať aj od jednotlivej zostavy kandidátov na poslancov.

KDH je naozaj ako Notre-Dame, Truban naozaj chce spolupracovať

13.10.2019

Tak a máme po prvom oficiálnom vystúpení lídra strany Vlasť Harabina a neoliberálneho spojenca PS či Za ľudí, Hlinu - predsedu demokratického kresťanstva. Áno, Hlina mal pravdu. KDH je ako viac »

Harabin odistil rozbušku

02.10.2019

Aj takto by sa dali pomenovať útoky na stranu Vlasť po ohlásení vstupu Harabina do politiky. Nebol to nepredpokladaný krok. Množstvo ľudí ho k tomu vyzývalo a doslova dotlačilo. V súčasnej viac »

Truban a Čaputová doslova excelujú

26.09.2019

To, čo predvádza Truban na videu nie je hodné ani dílera drog, ten to aspoň nahlas nepropaguje. Ak má byť toto politik, tak zbohom Slovensko a je to liaheň PS, z ktorej pochádza aj Čaputová viac »

turecko, sýria, útok, kurdi

Kurdi sa dohodli s Damaskom na rozmiestnení armády na hranici s Tureckom

13.10.2019 21:49, aktualizované: 22:05

Dohodu podľa nemenovaného zdroja Kurdi uzavreli s vládou v Damasku prostredníctvom Ruska.

SR NRSR výbor zdravotníctvo zasadnutie BAX

Pacient môže zmeniť lekára, ak stratil dôveru

13.10.2019 20:00

Prípad 15-ročného Lukáša, ktorý musel na operáciu mozgu čakať dva mesiace, otvoril mnoho otázok.

New York, One World Observatory, One World Trade Centre, WTC, vyhliadková plošina, Manhattan, Ground Zero

Najbohatším mestom sveta je New York, má veľa ľudí s plnými peňaženkami

13.10.2019 18:57

New York, v ktorom žije 65 miliardárov a vyše 380 tisíc milionárov, je najbohatším mestom sveta.

DANKO: Vyjadrenie po Koaliènej rade

Danko: Gott pre mňa zostane navždy najväčším československým spevákom

13.10.2019 18:32

V hradnej kaplnke Bratislavského hradu sa konala svätá omša za zosnulého speváka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 320
Celková čítanosť: 1175878x
Priemerná čítanosť článkov: 3675x

Autor blogu

Kategórie