Založ si blog

KDH je naozaj ako Notre-Dame, Truban naozaj chce spolupracovať

Tak a máme po prvom oficiálnom vystúpení lídra strany Vlasť Harabina a neoliberálneho spojenca PS či Za ľudí, Hlinu – predsedu demokratického kresťanstva. Áno, Hlina mal pravdu. KDH je ako Notre-Dame – avšak po požiari. Je vyhorená, neopravená, stratila svoje poslanie a jej lesk a sláva ostala v popole plameňov. Podobne je na tom KDH, zmenilo svoju orientáciu a s kresťanstvom už nemá nič spoločné. Sú jednoducho demokrati, ktorí prehlasovali Krista.
Na druhej strane stojí strana Vlasť s lídrom Harabinom. Po nedeľných diskusiách v jednotlivých reláciách a spájaní neoliberálov s neokresťanmi musím konštatovať, že spojenie národných síl je priam nevyhnutné a je potrebné postaviť proti neoliberálnemu valcu doslova Čínsky múr. Bude potrebný každý hlas, každého odborníka, ktorý sa postaví za Slovensko. Ide o čosi viac, ako len o budúcu vládu. Ide o slobodu slova a názoru a v neposlednom rade o samotnú demokraciu. Už sa zastrašuje či pokutuje kvôli názorom, ale zastrašuje NAKO-u a pokutuje sa len jedna strana. Druhá môže hlásať čokoľvek a nič sa jej nestane, však, Emilko či Henrietka. Sú doslova nedotknuteľní a môžu všetko, na nich rovnaké pravidlá neplatia, podobne ako na novinárov.
Ukážka kresťanskej lásky a spolupráce je doslova ukážková ako u Hlinu, tak u Trubana či Kisku. Truban na jednej strane ide spolupracovať zo všetkými okrem SNS, ĽSNS, Smeru a teraz aj s Vlasťou a podobne je to u Hlinu. Z toho vyplýva aj jeden závažný fakt. Podobne ako kedysi Smer, aj títo novodobí inkvizítori iného názoru uznávajú len svojich ľudí!!! Sami to prezentujú už pred voľbami. Sympatizanti iných strán sú pre nich lúzri, medzi ktorých patria aj robotníci, živnostníci, proste stredná vrstva, ktorá sa nádherne likviduje. (Túto časť textu som musel odstrániť).

Oligarchovia vo veľkom do neoliberálov nalievajú financie, pretože im sľubujú prakticky nedotknuteľnosť. Pribrali si k sebe aj judášske KDH, aby mohli oponovať kresťanom, veď my nič, veď to chcú aj kresťania.
Naozaj tu ide o všetko, nie je čas na hádky a egá a budem sa znova a znova opakovať a vyzývať na spojenie strán či za jednu spoločnú kandidátku pronárodných strán. Problém je totiž u neoliberálov obrovský. Oni s vami diskutovať nebudú a nechcú a to potvrdili a vyhlásili mnohokrát, teda nezastávajú názor všetkých obyvateľov a dokonca s niektorými ani nechcú a nebudú komunikovať a diskutovať a to je najväčšie nebezpečenstvo pre demokraciu.

Matovičov cirkus pokračuje a principál Naď sa riadne činil

12.01.2020

Dnes to bol v politických diskusiách ťažký náklad. Thrash metal je len slabý odvar a Cirque du Soleil sú obyčajní amatéri a náš politický cirkus nám môžu závidieť. To, čo predviedol viac »

Čo si Kiska ešte požičia?

12.01.2020

Nebudem písať, že ukradol, každý si urobí svoj názor. Poďme na to, prečo sa vlastne Kiska postavil za ľudí a nie pred ľudí či pre ľudí. Ono sa lepšie vystupuje spoza davu, to je pravda. viac »

Hlina zabudol na to, že je predseda KDH a nie občiansky aktivista

10.01.2020

Hlina si asi myslí, že je anjel pána. To, čo predvádza, nie je nič iné ako čistý populizmus a ukazovanie sa tam, kde ho ani vlastní voliči nechcú. Voliči KDH by mali veľmi zvážiť svoje viac »

ľadovce, hory, sneh, Himaláje, hory, kopce, zima,

Po páde lavíny v okolí vrchu Annapurna je nezvestných sedem osôb

18.01.2020 11:01

Medzi nezvestnými sú štyria Juhokórejčania, ktorí sú členmi tímu dobrovoľníckych učiteľov a traja Nepálci.

bilbord, billboard, volby 2020, Smer

Pellegrini, Kiska, Danko... Kto vyhráva súboj na bilbordoch?

18.01.2020 11:00

Ani šesť týždňov pred voľbami nevytasili kandidujúce strany do boja bilbordy, z ktorých by voliči "spadli na zadok".

Graf, ekonomika

Slováci pomáhajú Macedónčanom s reformou verejných financií

18.01.2020 10:06

Slovensko je prvou a doteraz jedinou krajinou, ktorá poskytuje Severnému Macedónsku pomoc pri reforme verejných financií.

čína vírus rúško japonsko

Čína hlási ďalšie prípady nakazenia novým vírusom

18.01.2020 09:26

Novému vírusu podľahli zatiaľ dve osoby, ďalších päť je vo vážnom stave. USA zavedú letiskové kontroly.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 339
Celková čítanosť: 1410802x
Priemerná čítanosť článkov: 4162x

Autor blogu

Kategórie