Založ si blog

KDH je naozaj ako Notre-Dame, Truban naozaj chce spolupracovať

Tak a máme po prvom oficiálnom vystúpení lídra strany Vlasť Harabina a neoliberálneho spojenca PS či Za ľudí, Hlinu – predsedu demokratického kresťanstva. Áno, Hlina mal pravdu. KDH je ako Notre-Dame – avšak po požiari. Je vyhorená, neopravená, stratila svoje poslanie a jej lesk a sláva ostala v popole plameňov. Podobne je na tom KDH, zmenilo svoju orientáciu a s kresťanstvom už nemá nič spoločné. Sú jednoducho demokrati, ktorí prehlasovali Krista.
Na druhej strane stojí strana Vlasť s lídrom Harabinom. Po nedeľných diskusiách v jednotlivých reláciách a spájaní neoliberálov s neokresťanmi musím konštatovať, že spojenie národných síl je priam nevyhnutné a je potrebné postaviť proti neoliberálnemu valcu doslova Čínsky múr. Bude potrebný každý hlas, každého odborníka, ktorý sa postaví za Slovensko. Ide o čosi viac, ako len o budúcu vládu. Ide o slobodu slova a názoru a v neposlednom rade o samotnú demokraciu. Už sa zastrašuje či pokutuje kvôli názorom, ale zastrašuje NAKO-u a pokutuje sa len jedna strana. Druhá môže hlásať čokoľvek a nič sa jej nestane, však, Emilko či Henrietka. Sú doslova nedotknuteľní a môžu všetko, na nich rovnaké pravidlá neplatia, podobne ako na novinárov.
Ukážka kresťanskej lásky a spolupráce je doslova ukážková ako u Hlinu, tak u Trubana či Kisku. Truban na jednej strane ide spolupracovať zo všetkými okrem SNS, ĽSNS, Smeru a teraz aj s Vlasťou a podobne je to u Hlinu. Z toho vyplýva aj jeden závažný fakt. Podobne ako kedysi Smer, aj títo novodobí inkvizítori iného názoru uznávajú len svojich ľudí!!! Sami to prezentujú už pred voľbami. Sympatizanti iných strán sú pre nich lúzri, medzi ktorých patria aj robotníci, živnostníci, proste stredná vrstva, ktorá sa nádherne likviduje. (Túto časť textu som musel odstrániť).

Oligarchovia vo veľkom do neoliberálov nalievajú financie, pretože im sľubujú prakticky nedotknuteľnosť. Pribrali si k sebe aj judášske KDH, aby mohli oponovať kresťanom, veď my nič, veď to chcú aj kresťania.
Naozaj tu ide o všetko, nie je čas na hádky a egá a budem sa znova a znova opakovať a vyzývať na spojenie strán či za jednu spoločnú kandidátku pronárodných strán. Problém je totiž u neoliberálov obrovský. Oni s vami diskutovať nebudú a nechcú a to potvrdili a vyhlásili mnohokrát, teda nezastávajú názor všetkých obyvateľov a dokonca s niektorými ani nechcú a nebudú komunikovať a diskutovať a to je najväčšie nebezpečenstvo pre demokraciu.

Lídri národných strán? Nedajte sa vysmiať.

03.11.2019

To, čo sa deje v súčasnosti na tzv. národnej scéne nie je nič iné ako stretnutie mega ega. Lídri rokujú bez členských základní a či hľadajú nejakých odborníkov či skutočne pronárodne viac »

N-ko vie všetko, Pellegriniho dobrá prezidentka a Elán v akcii

15.10.2019

Od nedele je už aj Smer pomaly naruby, pretože sa nevyhranil voči nikomu a šiel by do vlády aj s Kiskom. Ak by bol povedal pán premiér, že možno by spolupracovali so stranou Za ľudí, ale s Kiskom viac »

Ani Harabin nevie všetko, Truban trepe liberálne frázy a Matovič sa už vidí vo vláde

06.10.2019

Jeden redaktor tvrdil, že Harabin nevie odpovedať na otázky z oblasti zdravotníctva, načo mu Harabin povedal, že to bude vo volebnom programe. No zároveň mu daný redaktor aj dal za pravdu, že viac »

parlament,

Prieskum: Voľby by vyhral Smer, Kiskova strana na druhom mieste

14.11.2019 22:51, aktualizované: 23:04

Prieskum na vzorke 1 111 respondentov sa uskutočnil od 9. do 13. novembra.

Benátky / povodeň /

Talianska vláda vyhlásila v Benátkach stav núdze

14.11.2019 22:00

Taliansky premiér Giuseppe Conte po tom, čo v Benátkach, kde mimoriadne zaplavilo známe pamiatky, domy i obchody, strávil noc, označil rozsiahle povodne za „ranu do srdca krajiny“.

BRICS

Lídri BRICS podporili parížsku dohodu, odmietli vojenské riešenie v Sýrii

14.11.2019 21:26

Na výročnom stretnutí lídrov BRICS privítal brazílsky hostiteľ, prezident Jair Bolsonaro okrem Putina a Siho aj indického premiéra Módího a juhoafrického prezidenta Ramaphosu.

Auschwitz, Osvienčim

Pri bývalom tábore smrti v Treblinke našli neznámy masový hrob

14.11.2019 20:47

Ide o priestor s rozmermi 4,5 na 3,4 metra, v ktorom boli len desať až pätnásť centimetrov pod zemou zahrabané ľudské ostatky. Koľko obetí tam môže byť, zatiaľ nie je jasné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 322
Celková čítanosť: 1202166x
Priemerná čítanosť článkov: 3733x

Autor blogu

Kategórie