Založ si blog

KDH je naozaj ako Notre-Dame, Truban naozaj chce spolupracovať

Tak a máme po prvom oficiálnom vystúpení lídra strany Vlasť Harabina a neoliberálneho spojenca PS či Za ľudí, Hlinu – predsedu demokratického kresťanstva. Áno, Hlina mal pravdu. KDH je ako Notre-Dame – avšak po požiari. Je vyhorená, neopravená, stratila svoje poslanie a jej lesk a sláva ostala v popole plameňov. Podobne je na tom KDH, zmenilo svoju orientáciu a s kresťanstvom už nemá nič spoločné. Sú jednoducho demokrati, ktorí prehlasovali Krista.
Na druhej strane stojí strana Vlasť s lídrom Harabinom. Po nedeľných diskusiách v jednotlivých reláciách a spájaní neoliberálov s neokresťanmi musím konštatovať, že spojenie národných síl je priam nevyhnutné a je potrebné postaviť proti neoliberálnemu valcu doslova Čínsky múr. Bude potrebný každý hlas, každého odborníka, ktorý sa postaví za Slovensko. Ide o čosi viac, ako len o budúcu vládu. Ide o slobodu slova a názoru a v neposlednom rade o samotnú demokraciu. Už sa zastrašuje či pokutuje kvôli názorom, ale zastrašuje NAKO-u a pokutuje sa len jedna strana. Druhá môže hlásať čokoľvek a nič sa jej nestane, však, Emilko či Henrietka. Sú doslova nedotknuteľní a môžu všetko, na nich rovnaké pravidlá neplatia, podobne ako na novinárov.
Ukážka kresťanskej lásky a spolupráce je doslova ukážková ako u Hlinu, tak u Trubana či Kisku. Truban na jednej strane ide spolupracovať zo všetkými okrem SNS, ĽSNS, Smeru a teraz aj s Vlasťou a podobne je to u Hlinu. Z toho vyplýva aj jeden závažný fakt. Podobne ako kedysi Smer, aj títo novodobí inkvizítori iného názoru uznávajú len svojich ľudí!!! Sami to prezentujú už pred voľbami. Sympatizanti iných strán sú pre nich lúzri, medzi ktorých patria aj robotníci, živnostníci, proste stredná vrstva, ktorá sa nádherne likviduje. (Túto časť textu som musel odstrániť).

Oligarchovia vo veľkom do neoliberálov nalievajú financie, pretože im sľubujú prakticky nedotknuteľnosť. Pribrali si k sebe aj judášske KDH, aby mohli oponovať kresťanom, veď my nič, veď to chcú aj kresťania.
Naozaj tu ide o všetko, nie je čas na hádky a egá a budem sa znova a znova opakovať a vyzývať na spojenie strán či za jednu spoločnú kandidátku pronárodných strán. Problém je totiž u neoliberálov obrovský. Oni s vami diskutovať nebudú a nechcú a to potvrdili a vyhlásili mnohokrát, teda nezastávajú názor všetkých obyvateľov a dokonca s niektorými ani nechcú a nebudú komunikovať a diskutovať a to je najväčšie nebezpečenstvo pre demokraciu.

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Venezuela / Nicolás Maduro /

"Kto nevolí, neje". Za neúčasť vo voľbách hrozí Madurov režim i obmedzením potravinových balíčkov

02.12.2020 16:45

Parlamentné voľby ako neslobodné bojkotuje veľká časť opozície, ktorá namiesto nich zorganizuje on-line referendum o zotrvaní prezidenta Madura pri moci.

Igor Matovič

Matovič chce otvoriť niektoré školy, testovanie preberá do vlastných rúk

02.12.2020 16:26, aktualizované: 16:53

Premiér tvrdí, že vidí ochotu niektorých riaditeľov škôl, starostov i primátorov zapojiť sa do testovania. Rezort školstva podľa neho hľadá výhovorky.

Robert fico, smer

Smer chce začať zber podpisov na iniciovanie referenda začiatkom roka

02.12.2020 16:06

Poslanci NR SR v stredu neschválili program mimoriadnej schôdze, ktorú inicioval Smer

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54, aktualizované: 16:45

Premiér Igor Matovič uviedol, že sa koalícia priblížila k dohode na mene kandidáta.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2356908x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie