Založ si blog

N-ko vie všetko, Pellegriniho dobrá prezidentka a Elán v akcii

Od nedele je už aj Smer pomaly naruby, pretože sa nevyhranil voči nikomu a šiel by do vlády aj s Kiskom. Ak by bol povedal pán premiér, že možno by spolupracovali so stranou Za ľudí, ale s Kiskom nie, aj by sa to dalo pochopiť. Smer je však podľa svojho tváriaceho sa programu ľavicová strana a tak principiálne by vôbec nemala uvažovať o spolupráci s neoliberálmi. Vraj Smer nevylučuje nikoho zo spolupráce, ale áno, a to určite Kotlebu a ĽSNS, aspoň to vždy tvrdili. Teda kto teraz klame?
Na druhej strane tu máme neoliberálne krídlo, ktoré včera zažilo poriadny šok v podobe skladby skupiny Elán. Trafená hus riadne zagágala. Sme naozaj už naspäť v časoch normalizácie. Toto, čo sa deje a tie „mierumilovné a láskyplné“ komentáre niektorých „slušných“ teda stoja za to, ale hlavne stoja za psychiatrickú hospitalizáciu. Web naozaj znesie všetko a mnohí by im to do očí nepovedali. Trubanove samopaly a maskovaný prepad banky nikomu z liberálov nevadí . To je OK ? Tak teda s Elánom do toho!
Dokonca aj tu na debatách si niektorí anonymní diskutujúci pri výzve na osobné stretnutie skôr pustia do gatí. A presne je to tak. Frajeri sú len za klávesnicou a ešte poznám jedných, čo majú poslaneckú imunitu a mnoho krát sa ňou vyhrážajú a pritom sú platení z našich daní. Vraj verejní činitelia, ktorí si na všetko zarobili poctivou prácou. No veď čože, kradne sa najlepšie zo spoločného.
Teraz však k N-ku a jej informátorom. Už je to až trápno-smiešne, že práve N-ko či SME-čko prichádza s takýmito informáciami tesne pred voľbami. No kto si všimol, že preferencie PS padajú a je potrebné odpútať pozornosť od 5 gramového Trubana v bielom, príde iná bomba. Rozhovor Kočnera s Trnkom. To ani ŠTB nemalo takých informátorov ako dané denníky. Čím to asi bude, že majú lepšie vybavenie a donášačov ako samotný štát. Akými finančnými prostriedkami asi disponujú ak pracujú s informáciami, ktoré stoja 5 miliónov eur? Čírou náhodou, je to ešte aj potom, čo Sulíka opustí „demokratické jadro“. No a prakticky je Sulík spolu so SaS odrovnaný a bude mať riadny problém s pretlačením sa do parlamentu. Neoliberálny výtlak je percentuálne presne kopírovateľný s prezidentskými voľbami. Väčšie ako 25% tam už nebude a rozhodnú nevoliči. Preto potrebujú aj pornočerva a jeho kresťanskú hlinu.
Deň pred zverejnením nahrávky premiér vyhlási, že máme dobrú prezidentku a vie si predstaviť vládnuť s Kiskom. Toto nedeľné vyhlásenie by si mal Smer zapamätať. Strata základne bude na hranici 5 – 8% a aj to je len slabý odhad. Možno skončí Smer ako HZDS, ak bude donekonečna lavírovať medzi pravicou, ľavicou, Bruselom a Slovenskom atď.. proste Smer má doma inú rétoriku ako vonku. Šefčovič je toho skvelým príkladom.
Národné strany sú rozdrobené a SNS už dávno národnou stranou nie je. F-16 či iné prešľapy sa asi ťažko dajú zabudnúť. Tu je jedna možnosť, že Vlasť príde s ponukou pre tieto strany. Prečo možno teraz a nie skôr. Ono vyprofilovalo sa už množstvo ľudí či už v negatívnom svetle alebo v tom pozitívnom. Pravdepodobne pod svojimi značkami by už viac percent nezískali, no pod novou značkou, kde by ukázali schopnosť spolupráce by to už bolo o niečom inom.

Matovičovi rakva, Ficovi či Kaliňákovi šibenica, Rostasovi prepadovka, ĽSNS sa vyhrážali osudom Tisa

30.11.2020

Tak, máme zase o čom písať. Teraz je to o rakve, ktorú priniesli pred Matovičov dom. Taký Budaj dal tak propagandistický status, že aj ÚVKSČ bledne závisťou. Nie nadarmo, dobrý žiak to bol. Vraj sa nemajú do toho zaťahovať deti. Kto vlastne zatiahol deti do politiky? ĽSNS? Fico? Nie, samotný Matovič vo svojich predvolebných spotoch zatiahol svoje dieťa do politiky. Na [...]

Pôjdu Čaputová a Matovič príkladom a dajú sa zaočkovať ako prví? Ozaj, je Kollár chorý?

29.11.2020

Jednoznačne výrok typu, ktorý vraj prezentoval sám veľký Matelko, hlava pomazaná či namazaná, o tom, že sa pôjde testovať ako posledný, je znova absolútne na odtrhnutie dekľa! Neviem, kde a kedy ho takéto duchaplné výroky napadnú, ale mal by viac hamovať. Nie je kapitánom potápajúcej sa lode, alebo nám niečo nepovedal? Žeby Slovensko išlo ku dnu ako Titanic? Nemal by sa [...]

Matovič si už generálneho prokurátora vybral a Sulík je dobrý policajt, diletant Šípoš

24.11.2020

To, čo včera predviedol Matovič, už vôbec nie je na smiech. Vraj vystúpia z koalície, ak by náhodou niektoré vládne strany hlasovali s opozičnými! No niečo neskutočné. Tak Matovič už fakticky vie, kto bude generálnym prokurátorom a celé toto výberové konanie je len čistá fraška. Matovičovi sa dostalo niečo do uší! No super, nemal by byť generálny prokurátor [...]

Venezuela / Nicolás Maduro /

"Kto nevolí, neje". Za neúčasť vo voľbách hrozí Madurov režim i obmedzením potravinových balíčkov

02.12.2020 16:45

Parlamentné voľby ako neslobodné bojkotuje veľká časť opozície, ktorá namiesto nich zorganizuje on-line referendum o zotrvaní prezidenta Madura pri moci.

Igor Matovič

Matovič chce otvoriť niektoré školy, testovanie preberá do vlastných rúk

02.12.2020 16:26, aktualizované: 16:53

Premiér tvrdí, že vidí ochotu niektorých riaditeľov škôl, starostov i primátorov zapojiť sa do testovania. Rezort školstva podľa neho hľadá výhovorky.

Robert fico, smer

Smer chce začať zber podpisov na iniciovanie referenda začiatkom roka

02.12.2020 16:06

Poslanci NR SR v stredu neschválili program mimoriadnej schôdze, ktorú inicioval Smer

Maroš Žilinka

V skúšobnej voľbe generálneho prokurátora obstál najlepšie Žilinka, koalícia stále rokuje

02.12.2020 14:54, aktualizované: 16:45

Premiér Igor Matovič uviedol, že sa koalícia priblížila k dohode na mene kandidáta.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 439
Celková čítanosť: 2356982x
Priemerná čítanosť článkov: 5369x

Autor blogu

Kategórie