Založ si blog

Megaprúser Hlina, RTVS a koncesionárske poplatky a extrémne nevhodné reklamy

Keď má byť Hlina výkladnou skriňou KDH, tak je to už veľmi zlé. To, čo dnes predvádzal katolík Hlina bez poznania desiatich božích bolo presne o tom. Arogancia, premúdrenosť a doslova mu tiekli nervy, triasli sa mu ruky, ničila ho totálna nervozita. Kotleba a Hlina majú fakticky spoločný volebný salaš a Hlina súboj o ovečky dnes prehral KO spôsobom.
No teraz k RTVS, nejako si zvykla pozývať ľudí do debát podľa prieskumov súkromných agentúr. A čo menšie strany ako Slovenské hnutie obrody (SHO), asi jej vadí, že ako jedna z mála má vo svojom programe zrušenie koncesionárskych poplatkov. Apropó, prečo sme vlastne dvakrát zdanení a prečo platíme aj trikrát za tú istú zástrčku? Podobne je s tou neslávnou radou pre retransmisiu, ktorá si za svoje ničotné sedenia poriadne balí svoje vrecká za naše koncesionárske poplatky. No a teraz k totálnej stupidite daného zástrčkového zákona. Platíte ako súkromná osoba, následne ak nedajbože máte aj nejaké firmy s počtom zamestnancov viac ako dvoch, už platíte znova za tú istú zástrčku na tej istej adrese, ak ich tam máte registrované. Ktorý puk, okrem poslancov, má počas pracovnej doby čas sledovať našu „excelentnú“ RTVS, ktorá si vyberá čo chce a preferuje len tých svojich? Teraz prišli ešte s geniálnym nápadom mať aj tretí kanál s reprízami a neviem čím ešte. To čo má byť? Tie dva televízne programy nemajú čo vysielať a kvalita je úbohá. RTVS platia prioritne pracujúci, ktorí najmenej sledujú RTVS, pretože nemajú čas a ani chuť. Sociálne a neprispôsobivé skupiny sú od toho oslobodené a práve tieto skupiny majú kopu času na sledovanie TV. No podnikateľ a dokonca aj občianske združenia sú povinné platiť tento výpalnícky poplatok, ak majú viac ako dvoch zamestnancov. To asi poskladáte TV na seba a pozeráte v práci do …. Hrozné čo i len pomyslieť. Aj to má v programe SHO a je čas zrušiť koncesionársky poplatok. No a prečo oni? Prečo nie? Rád podporím hnutie bez oligarchov. Zo súčasnej garnitúry, ktorá sa predvádza v TV mi nesedí nikto a nikto, kto si platí miliónové kampane, ma nezaujíma.
Musia sa stopnúť akékoľvek dotácie zo štátneho rozpočtu pre politické strany!
Na koniec už len pripomienka a doslova vytĺkanie aj televízií z videí z toho, čo sa stalo v Prešove! Je to totálny hyenizmus dávať pred zábery z tejto tragédie reklamy o šťastných a veselých Vianociach či iné stupídne reklamy.

Je Matovič vrahom, alebo mu nejako nejde karta? Protesty v Rusku a slovenskí lekári ako pašeráci.

23.01.2021

Vraj, kto nazve Matoviča vrahom, ten od neho dostane na solar. Ha, há, há, on sa mláti doma pred zrkadlom? Tak mi napadlo, že tento expertný schizofrenik s titulom úplne na všetko nie že nie je kompetentný, ale presiahol aj posledné politické dno a občan stále len čaká, kam ho Matelko dokáže dohnať. Možno občan raz dostane rozum. Matelkovi a jeho vláde akosi karta nejde s [...]

Matovič je. .. i tie testy do Dunaja, zober PCR od Čechov a jeho krvavé ruky kvôli invermektínu

21.01.2021

Tak znovu padla ponuka z Čiech na testovaciu metódu zo slín, kde sa nebude špárať v nose. Cena sa rovná Matelkovmu antigénovému šialenstvu z jeho spriaznenej firmičky, ale je podstatne kvalitnejšia, nenáročná na profesionálnu obsluhu. Minister zdravotníctva Krajčí dnes vyzeral ako puk, ktorý havaroval s traktorom do cibule a nefungovali mu brzdy. Budú jeho testy plávať v [...]

Úbohá a až absurdná demagógia 0pičiaka Naďa a rada Pelému

20.01.2021

To, čo predviedol Naď v relácii Téma dňa s Bielikom na TA3, bolo niečo absurdné. Vraj máme 200.000 pozitívnych! Lož ako vyšitá! No pri tejto vláde sa ani nečudujem. Naď nemusí byť testovaný, lebo je po Covide? Áno? A ostatní, čo mali pred viac ako 90 dňami, s nimi čo? Ale čo s tými, ktorým čas už vypršal. Aj keď je preukázateľné majú protilátky aj pol roka po [...]

Záchranka / Sanitka / Dopravná zdravotná služba /

V nitrianskej nemocnici zomiera každý štvrtý pacient s covidom, situácia ostáva vážna

25.01.2021 14:54

Podľa slov riaditeľa nemocnice Milana Dubaja sa však celkový stav v nemocnici podarilo postupne stabilizovať.

Jiří Paroubek

V teplickom hoteli sa konala zakázaná akcia, zúčastnil sa jej i expremiér Paroubek

25.01.2021 14:04

Okrem Paroubka sa na akcii zúčastnil i podnikateľ Petr Benda, poslanec a predseda Národnej športovej agentúry Milan Hnilička, podpredseda Rady ČT Jiří Šlégr a ďalších niekoľko desiatok osôb.

Davos, Svetové ekonomické fórum, ostreľovač

Svetové ekonomické fórum v Davose bude online: vystúpi na ňom Putin i Si Ťin-pching

25.01.2021 13:40

Fórum bude mať on-line formát pre epidémiu covidu vôbec po prvý raz vo svojej histórii. Organizátori očakávajú diskusiu približne 2-tisíc účastníkov.

Vojany / Laborec /

Na rieke Laborec sa narušila hrádza, na dolnom Zemplíne hrozia záplavy

25.01.2021 12:55

K narušeniu hrádze došlo počas prác na výstavbe plynovodu pri obci Vojany v okrese Michalovce. Správca toku Laborca vydal návrh na vyhlásenie III. stupňa povodňovej aktivity.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 461
Celková čítanosť: 2511942x
Priemerná čítanosť článkov: 5449x

Autor blogu

Kategórie