Založ si blog

Megaprúser Hlina, RTVS a koncesionárske poplatky a extrémne nevhodné reklamy

Keď má byť Hlina výkladnou skriňou KDH, tak je to už veľmi zlé. To, čo dnes predvádzal katolík Hlina bez poznania desiatich božích bolo presne o tom. Arogancia, premúdrenosť a doslova mu tiekli nervy, triasli sa mu ruky, ničila ho totálna nervozita. Kotleba a Hlina majú fakticky spoločný volebný salaš a Hlina súboj o ovečky dnes prehral KO spôsobom.
No teraz k RTVS, nejako si zvykla pozývať ľudí do debát podľa prieskumov súkromných agentúr. A čo menšie strany ako Slovenské hnutie obrody (SHO), asi jej vadí, že ako jedna z mála má vo svojom programe zrušenie koncesionárskych poplatkov. Apropó, prečo sme vlastne dvakrát zdanení a prečo platíme aj trikrát za tú istú zástrčku? Podobne je s tou neslávnou radou pre retransmisiu, ktorá si za svoje ničotné sedenia poriadne balí svoje vrecká za naše koncesionárske poplatky. No a teraz k totálnej stupidite daného zástrčkového zákona. Platíte ako súkromná osoba, následne ak nedajbože máte aj nejaké firmy s počtom zamestnancov viac ako dvoch, už platíte znova za tú istú zástrčku na tej istej adrese, ak ich tam máte registrované. Ktorý puk, okrem poslancov, má počas pracovnej doby čas sledovať našu „excelentnú“ RTVS, ktorá si vyberá čo chce a preferuje len tých svojich? Teraz prišli ešte s geniálnym nápadom mať aj tretí kanál s reprízami a neviem čím ešte. To čo má byť? Tie dva televízne programy nemajú čo vysielať a kvalita je úbohá. RTVS platia prioritne pracujúci, ktorí najmenej sledujú RTVS, pretože nemajú čas a ani chuť. Sociálne a neprispôsobivé skupiny sú od toho oslobodené a práve tieto skupiny majú kopu času na sledovanie TV. No podnikateľ a dokonca aj občianske združenia sú povinné platiť tento výpalnícky poplatok, ak majú viac ako dvoch zamestnancov. To asi poskladáte TV na seba a pozeráte v práci do …. Hrozné čo i len pomyslieť. Aj to má v programe SHO a je čas zrušiť koncesionársky poplatok. No a prečo oni? Prečo nie? Rád podporím hnutie bez oligarchov. Zo súčasnej garnitúry, ktorá sa predvádza v TV mi nesedí nikto a nikto, kto si platí miliónové kampane, ma nezaujíma.
Musia sa stopnúť akékoľvek dotácie zo štátneho rozpočtu pre politické strany!
Na koniec už len pripomienka a doslova vytĺkanie aj televízií z videí z toho, čo sa stalo v Prešove! Je to totálny hyenizmus dávať pred zábery z tejto tragédie reklamy o šťastných a veselých Vianociach či iné stupídne reklamy.

Matovičov cirkus pokračuje a principál Naď sa riadne činil

12.01.2020

Dnes to bol v politických diskusiách ťažký náklad. Thrash metal je len slabý odvar a Cirque du Soleil sú obyčajní amatéri a náš politický cirkus nám môžu závidieť. To, čo predviedol viac »

Čo si Kiska ešte požičia?

12.01.2020

Nebudem písať, že ukradol, každý si urobí svoj názor. Poďme na to, prečo sa vlastne Kiska postavil za ľudí a nie pred ľudí či pre ľudí. Ono sa lepšie vystupuje spoza davu, to je pravda. viac »

Hlina zabudol na to, že je predseda KDH a nie občiansky aktivista

10.01.2020

Hlina si asi myslí, že je anjel pána. To, čo predvádza, nie je nič iné ako čistý populizmus a ukazovanie sa tam, kde ho ani vlastní voliči nechcú. Voliči KDH by mali veľmi zvážiť svoje viac »

Graf, ekonomika

Slováci pomáhajú Macedónčanom s reformou verejných financií

18.01.2020 10:06

Slovensko je prvou a doteraz jedinou krajinou, ktorá poskytuje Severnému Macedónsku pomoc pri reforme verejných financií.

čína vírus rúško japonsko

Čína hlási ďalšie prípady nakazenia novým vírusom

18.01.2020 09:26

Novému vírusu podľahli zatiaľ dve osoby, ďalších päť je vo vážnom stave. USA zavedú letiskové kontroly.

Košice Počasie Stromy Námraza

Cez víkend trocha snehu, inak opäť hmla

18.01.2020 09:00

Počas víkendu príde studený front, na chvíľku sa vyčasí, potom však krajinu opäť zovrie inverzia.

srbsko smog protest znečistenie ovzdušia belehrad maska

Proti smogu v Belehrade protestovali stovky ľudí

18.01.2020 08:21

Vysoké koncentrácie látok znečisťujúcich ovzdušie zaznamenali aj v ďalších veľkých mestách na Balkáne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 339
Celková čítanosť: 1410784x
Priemerná čítanosť článkov: 4162x

Autor blogu

Kategórie