Založ si blog

Lucia Ďuriš Nicholsonová – pretvárka „par excellence“

To, čo predviedla a s čím sa chváli táto europoslankyňa, je len bohapustá propaganda. Nedá sa to ináč popísať, len takto. Vraj, jedna noc medzi bezdomovcami. Jajžebože, čo mám robiť? To má byť príklad, či čo? Lucka sa nám hrá na hrdinku a chce poukazovať na problém bezdomovcov strávením jednej noci na ulici. No, to je už mi propaganda. Skoro všetci sme už strávili noc na ulici a mnohí z nás. Problém je, že Lucka sa vráti pekne do teplúčka a aj keby celú noc nespala, tak sa nič nedeje, dospí to za euríky v parlamente. To je také liberálne, či ako to mám nazvať. Skoro ako Greta, keď propaguje ochranu prírody a nacestuje sa či nosí elastické veci, má gumené podrážky, vystupuje na konferenciách, kde účastníci doslova prelietajú milióny míľ a vysvetľuje im, ako na jachte, ktorej výroba a spracovanie uhlíkových vláken stála milióny atď… Nech sa Lucka vyberie do ulíc bez centu a nech pekne krásne tam prežije pol roka a v zime, nie v lete, potom jej možno uverím ten cirkus a stranícke PR. Celá propaganda je absolútne scestná. Je to taká pseudo altruistická reklama. Podobne ako to bolo s Notre-Dame verzus Krásna Hôrka, kde sa išli potrhať potentáti, kto koľko prispeje na Paríž, všakže, pán Kiska! Na Krásnu Hôrku ani cent a ešte aj vinník ostal nepotrestaný, pretože … v rámci občianskej liberálnej korektnosti nemôžeme na to verejne poukázať. Nuž tak to s tými vašimi PR aktivitami.
Mimochodom, mnoho bezdomovcov vytvoril práve tento systém liberálnej partokracie a rozvoj nekontrolovaného kapitalizmu tzv. trhového mechanizmu, ktorému vládnu oligarchovia.

Matovičov cirkus pokračuje a principál Naď sa riadne činil

12.01.2020

Dnes to bol v politických diskusiách ťažký náklad. Thrash metal je len slabý odvar a Cirque du Soleil sú obyčajní amatéri a náš politický cirkus nám môžu závidieť. To, čo predviedol viac »

Čo si Kiska ešte požičia?

12.01.2020

Nebudem písať, že ukradol, každý si urobí svoj názor. Poďme na to, prečo sa vlastne Kiska postavil za ľudí a nie pred ľudí či pre ľudí. Ono sa lepšie vystupuje spoza davu, to je pravda. viac »

Hlina zabudol na to, že je predseda KDH a nie občiansky aktivista

10.01.2020

Hlina si asi myslí, že je anjel pána. To, čo predvádza, nie je nič iné ako čistý populizmus a ukazovanie sa tam, kde ho ani vlastní voliči nechcú. Voliči KDH by mali veľmi zvážiť svoje viac »

čína vírus rúško japonsko

Čína hlási ďalšie prípady nakazenia novým vírusom

18.01.2020 09:26

Novému vírusu podľahli zatiaľ dve osoby, ďalších päť je vo vážnom stave. USA zavedú letiskové kontroly.

Košice Počasie Stromy Námraza

Cez víkend trocha snehu, inak opäť hmla

18.01.2020 09:00

Počas víkendu príde studený front, na chvíľku sa vyčasí, potom však krajinu opäť zovrie inverzia.

srbsko smog protest znečistenie ovzdušia belehrad maska

Proti smogu v Belehrade protestovali stovky ľudí

18.01.2020 08:21

Vysoké koncentrácie látok znečisťujúcich ovzdušie zaznamenali aj v ďalších veľkých mestách na Balkáne.

Vladimir Putin

Západ sa do zmien v Rusku nebude miešať

18.01.2020 07:00

Rusko ovládol. Vladimir Putin je lídrom krajiny od konca roku 1999. A chce, aby sa na túto éru spomínalo ako na Putinovo Rusko.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 339
Celková čítanosť: 1410768x
Priemerná čítanosť článkov: 4162x

Autor blogu

Kategórie