Založ si blog

Kotleba je bu. . ant, aj to je skupina Kiskových a Trubanových voličov

Čakal som od zverejneného videa z Levoče a iných antimítigov „slušného“ Slovenska, že sa od týchto výrokov títo páni dištancujú. No neurobili tak a v Trnave lietali kamene. Naozaj som zvedavý, ako to bolo s tým chlapcom, čo napadol tie dve dievčatá a ktorého na webe identifikovali. Po tom sa jeho FB profil zázračne vyparil, podobne ako navádzača na zúčtovanie Emilka, zázračné to dieťa liberálnych rodičov.
Nejako podobne sa začal útok na Poľsko, keď prezlečení nemeckí vojaci zaútočili na rozhlas. Zvláštna paralela.
Biháriová je vysmiata ako lečo s fotografiou z koncentráku. Keď som tam bol ja, nemal som chuť ani fotiť a už vôbec nie sa s tým prezentovať. Ide tak trošku aj o morálnu výšku osoby, vraj dlhé roky bojuje proti extrémizmu, až sa s ním stotožnila. Kto sa dokáže smiať s takouto fotografiou v rukách, na to si môžete dať odpoveď sami.
O iné ide. Kiskova skupina voličov nadávala Kotlebovi do buze..tov a vyzývala na zabíjanie. Podobne to má Truban na svojich plagátoch „Young Power“ s bielym písmom, vraj „Poďme do nich“! S takouto primitívnou a úbohou kampaňou som sa fakt od 89 ešte nestretol. Skupina voličov, ktorá očividne neznáša homosexuálov a doslova nimi opovrhuje je skupina Kiskových voličov. Podprahový kontext je jednoznačný, táto skupina opovrhuje ľuďmi s inou sexuálnou orientáciou. Veľmi dobre vedia, čo to znamená podobne ako želanie zabiť, ako to už raz v diskusii navrhla aj Radičová. No výborne, Slovensko môžete voliť Kisku, Trubana, Hlinu či Matoviča. Prinesú vám 1144 rýchlych riešení. Sulík sa akosi od tohto dištancuje, jemu úplne ku šťastiu stačí Nicholsonová a raňajky u Kočnera.

Pellegrini zvalcoval Šimečku a Fico s Kollárom mierna nuda. Na Markíze čistá katastrofa v podobe Demokratov, Modrých, Mostu . . . . a Matelko ohlásil atomofku o 14: 00 – Šulino tras sa!

24.09.2023

Dnes Pelé, ale že úplne pôsobil skôr ako trpezlivý učiteľ žiaka Šimečku. Plynulý prejav Pellegriniho v celku distingvovaný a s náhľadom človeka, ktorý v politike pôsobil. Šimečka má určitú rečovú vadu a veľmi ťažko sa mi počúva jeho sekaný prejav, kde sa mi zdá, že nad každým slovíčkom rozmýšľa, aby sa náhodou „nezasekol“. Už to nie je ani o [...]

Osadnícke Olajno kampaňuje, Pročko dostal vajcom po hlave, raptor vrieska, kade chodí a lepšiu antikampaň si Matelko vymyslieť nemohol.

19.09.2023

Ja už fakt neviem. No byť na mieste niektorých ľudí na kandidátke Olajna, asi odídem. Takú hanbu, ako si robia títo „spasitelia“, ktorým sa rozpadla ústavná vláda, až do trpkého konca predčasných volieb. Toto sa tak často nevidí. Matelko sa už môže spoľahnúť akurát na tých, ktorým nasľuboval 500 €, ktoré nikto nikdy neuvidí. Už im jednoducho dočista preplo. [...]

Pán Ódor, ale my už sme banánová republika! No a kampaň sa nám už zvrhla a kto za to môže?

17.09.2023

Tieto voľby som znovu chcel prečítať a zhodnotiť jednotlivé programy strán, ale je to už zbytočné. Už to nie je o programoch, ale o útokoch strán na svojich súperov a ešte horšie. Strany útočia do svojich programovo spriaznených možných partnerov a to len kvôli percentám! Nerozhoduje program! Neviem nič o tom, kto a ako chce pomôcť živnostníkom, poľnohospodárom, ako [...]

draxler, pr, nepouzivat

Naozaj vám politické strany chcú dobre? Exminister v tom má jasno a voličom posiela rady

25.09.2023 00:00

O tom, ako politici lákajú voličov sme sa porozprávali s Jurajom Draxlerom, bývalým ministrom školstva a zároveň tvárou iniciatívy Voľte s rozumom.

británia polícia

Londýnski policajti sa po zabití mladíka húfne zriekajú strelných zbraní

24.09.2023 22:02

Ddôstojník, ktorý vlani smrteľne postrelil muža do hlavy, je označovaný len ako NX121.

niger

Francúzsko vyhovie pučistom a odíde z Nigeru: Po veľvyslancovi aj 1 500 vojakov

24.09.2023 21:38

V polovici septembra Macron povedal, že diplomat je v krajine držaný pučistami ako rukojemník.

ukrajina

Kremeľ do boja nasadil nové zbrane: Cenzúru internetu, zákaz vychádzania či sledovanie telefónov

24.09.2023 21:08

Cieľom je podľa výnosu zamedziť sabotážam a špionáži.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 618
Celková čítanosť: 3717844x
Priemerná čítanosť článkov: 6016x

Autor blogu

Kategórie

Archív