Založ si blog

Kotleba je bu. . ant, aj to je skupina Kiskových a Trubanových voličov

Čakal som od zverejneného videa z Levoče a iných antimítigov „slušného“ Slovenska, že sa od týchto výrokov títo páni dištancujú. No neurobili tak a v Trnave lietali kamene. Naozaj som zvedavý, ako to bolo s tým chlapcom, čo napadol tie dve dievčatá a ktorého na webe identifikovali. Po tom sa jeho FB profil zázračne vyparil, podobne ako navádzača na zúčtovanie Emilka, zázračné to dieťa liberálnych rodičov.
Nejako podobne sa začal útok na Poľsko, keď prezlečení nemeckí vojaci zaútočili na rozhlas. Zvláštna paralela.
Biháriová je vysmiata ako lečo s fotografiou z koncentráku. Keď som tam bol ja, nemal som chuť ani fotiť a už vôbec nie sa s tým prezentovať. Ide tak trošku aj o morálnu výšku osoby, vraj dlhé roky bojuje proti extrémizmu, až sa s ním stotožnila. Kto sa dokáže smiať s takouto fotografiou v rukách, na to si môžete dať odpoveď sami.
O iné ide. Kiskova skupina voličov nadávala Kotlebovi do buze..tov a vyzývala na zabíjanie. Podobne to má Truban na svojich plagátoch „Young Power“ s bielym písmom, vraj „Poďme do nich“! S takouto primitívnou a úbohou kampaňou som sa fakt od 89 ešte nestretol. Skupina voličov, ktorá očividne neznáša homosexuálov a doslova nimi opovrhuje je skupina Kiskových voličov. Podprahový kontext je jednoznačný, táto skupina opovrhuje ľuďmi s inou sexuálnou orientáciou. Veľmi dobre vedia, čo to znamená podobne ako želanie zabiť, ako to už raz v diskusii navrhla aj Radičová. No výborne, Slovensko môžete voliť Kisku, Trubana, Hlinu či Matoviča. Prinesú vám 1144 rýchlych riešení. Sulík sa akosi od tohto dištancuje, jemu úplne ku šťastiu stačí Nicholsonová a raňajky u Kočnera.

Komu Kiskova kauza priniesla prospech, čo to vyvádza Galko v DS a Hlina mal dnes vypité? Truban s pálkou a blokovaný Harabin

20.02.2020

Ide teda riadne do tuhého. Kiska ide moralizovať, Hlina mal dnes asi vypité, pretože tak ako sa mu dnes jazyk motal pri dnešnom vystúpení . Nikto z nich nemá právo rozprávať o morálke, alebo viac »

Kiska dostane Oskara či Zlatú Malinu a cirkus v podaní Poliačika, Miháľa či Beblavého

19.02.2020

Ej, ale to bol teda herecký výkon Kisku v tomto druhom videu. Veľmi, ale veľmi zlý! Padni, komu padni? Matovič si musí mädliť ruky. Pravdepodobne sa Kiska už po tomto videu do parlamentu nedostane. viac »

Pre Kisku každý je volič ĽSNS fašista, len on je anjel, Nicholsonovej fotky

16.02.2020

Nicholsonová je absolútne mimo aj s celou tou LGBTI komunitou. Nie, nie sme si rovní, nechcem vidieť kreatúry – dobrovoľne zhumpľované z holými pinďúrmi na žiadnych pochodoch. To, čo tá viac »

Milan Krajniak, podcast

Krajniak: Do cirkusu sa nezapojíme

21.02.2020 00:00

Hosťom v podcastovom štúdiu Pravdy bol Milan Krajniak, podpredseda hnutia Sme rodina.

súd / polícia / policajt / policajti /

Pri Stročíne sa zrazili auto a kamión, jeden človek je mŕtvy

20.02.2020 22:45

Po nehode bola cestá uzavretá v oboch smeroch, na mieste zasahovali hasiči.

kalkulačka, papiere, notebook, počátanie

Americkej agentúre, ktorá spravuje aj údaje prezidenta Trumpa, unikli dáta

20.02.2020 21:18

Hovorca DISA zdôraznil, že nie sú žiadne dôkazy o zneužití osobných údajov.

koral

Koralové biotopy na Zemi ohrozuje klimatická zmena

20.02.2020 20:46

Najväčšou sústavou koralových útesov je Veľká koralová bariéra v Austrálii.

gabo126

V súčasnosti kandidujem za Slovenské hnutie obrody č.5 ako nezávislý kandidát pod číslom 20.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 359
Celková čítanosť: 1595496x
Priemerná čítanosť článkov: 4444x

Autor blogu

Kategórie