Založ si blog

Nová vláda vzniká a vstupy do obchodov jedine v (R)rusku, deti ako biologická zbraň a EÚ zlyhala na celej čiare

Pellegrini momentálne predvádza, ako sa ma správať skutočný premiér. V ťažkých časoch sa ukazujú charaktery. Iste, čelíme pandémii. No teraz si dáme trošku konšpirácie. Normálne mi to pripadá ako z nejakého sci-fi románu. Svetová ekonomika vraj kolabuje. Trhy neustále klesajú ropa ide ku dnu a stojí už pomaly toľko, ako v časoch krízy.
Odrazu zisťujeme, že je potrebné sa trošku zastaviť v tom našom uponáhľanom svete. Deti ako nosná biologická zbraň, ktorá má odrovnať chorých a starých. Ideálne riešenie pre budúcich mocipánov. Skutočne ako z nejakej fantastickej knihy. Deti vraj majú silnú imunitu a možno menej nadväzujúcich látok, prostredníctvom ktorých do nás vstupuje vírus. Vždy som si myslel, že práve dospelý má mať väčšiu odolnosť ako dieťa a má mať už akú takú získanú imunitu. To len môj amatérsky pohľad na minulosť mal asi taký názor. Veď kedysi odchádzali medzi prvými temer vždy deti. Teraz sa to akosi otočilo. Ak by som mal vynájsť biologickú zbraň, tak toto by bola ideálna. Odstráni starých a chorých, teda pre materialistický kapitalizmus, absolútne nepotrebnú príťaž ekonomiky. Zároveň by sa udržala budúca pracovná sila vo forme detí. Dieťa ako ideálny prenášač chorôb medzi dospelými, ktoré všetko chytá, pchá prsty, kýcha cmuká sa a proste svet sa točí okolo nich. Nie je lepšie biologická zbraň na roznášanie vírusu ako práve takáto milá bytosť. V celku by to mohol byť fakt dobrý román, či námet na film.
Tu už len pridám jednu topku z netu a jednotlivé výzvy na obchodoch.
Vstup do obchodu jedine v rusku! To je tak, keď sa nepoužíva diakritika. Človek by sa aj zamyslel nad tým, prečo nás posielajú do Ruska? Utajujú nám Rusi niečo? Je tam až podozrivo nízky počet nakazených, asi to bude potrebné vylepšiť, tak možno preto nás posielajú do Ruska, aby sme im vylepšili štatistiky. Ono pri súčasnom stave veci, je možno aj dobré si uvedomiť, že tie hranice kedysi boli na niečo dobré. Raz táto epidémia skončí. Teraz budem krutý, ale nie každý z nás to môže prežiť. U nás je liaheň corona vírusu v Bratislave, asi preto nám ho Blaváci chceli priniesť aj na východ, vraj keď už tu nič nemáme, tak aspoň ten vírus si zaslúžime. Už len jedno upozornenie na totálnu antireklamu Bubo travel, to čo vyprodukoval tento bohatý pánko pre svoju bohatú klientelu je niečo neskutočné. Takto vážení pozerajú na vás bohatí! Nie ste pre nich nič, len chudobný plebs, ktorý nemá na jachty či drahé dovolenky. To je jeho odkaz pre vás, ktorých vás je cca 90%, mňa nevynímajúc. Nebojte sa, Slovensko je krajina, kde sa ľudia nemusia báť zomierať. My letíme pri tých našich politikoch rovno do raja! Možno aj preto pomaly vzniká tá nová super vláda, ktorá sa má objaviť v budúcich učebniciach dejepisu! Sulík sa už objaví určite ako budúci minister financií, rožkov v nedeľu bude dostatok a srdciar Kiska už asi radšej odletel do teplých krajín s Bubom, aby si radšej užíval výhody ako bývalý prezident. Budúce koaličné strany hľadajú odborníkov aj v odídencoch. Ľudia došli?
EÚ sa správa ako pštros. Len ten si strčí hlavu do piesku v prípade nebezpečenstva (mimochodom tiež hoax). Ak EÚ chce ďalšie exity, Taliani budú pripravení. Žiadna pomoc či súdržnosť tu nie je. Brusel totálne zlyhal. Videli ste nejaké výzvy či žiadosti o pomoc? Ešte stále majú problémy kvôli nejakým ekonomickým migrantom a vraj majú ostať otvorené hranice. Zároveň nám corona ukázala aj našu nesebestačnosť. Nemci v rámci „voľného“ obchodu stopli vývoz zdravotníckych pomôcok. Tu sa musíme zamyslieť nad našou skutočnou sebestačnosťou od potravinárstva po výrobu chémie! Po tomto chaose naozaj budú mať Taliani našliapnuté na ďalší exit. Možno to mala byť pomsta Salvinimu, ale osobne si myslím, že v ďalších voľbách to bude jeho jednoznačné víťazstvo. Ak mala EÚ pomôcť v kríze, mala to urobiť teraz. Neurobila to. Štáty ešte ukázali svoju silu.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

stoltenberg

Stoltenberg: Rusko sa snaží zmraziť vojnu, aby opäť zaútočilo na jar

07.12.2022 16:12

Podmienky na mierové riešenie konfliktu na Ukrajine podľa generálneho tajomníka NATO nateraz neexistujú.

primoco uav dron bezpilotné lietadlo

Pohraničiari dostanú dva české drony. Bude to stáť 2 milióny

07.12.2022 16:00

Projekt bude spolufinancovaný z eurofondov.

Zelenskyj

Vlani Musk. Tento rok je podľa Time osobnosťou roka Zelenskyj

07.12.2022 15:32

„Tohtoročná voľba bola najjednoznačnejšia, akú pamätáme. Zelenskyj vyburcoval svet takým spôsobom, aký sme nevideli už desiatky rokov," napísal časopis.

darovanie krvi Luník IX

Na Luníku IX bol historicky prvý mobilný odber krvi. Niektorí Rómovia mali obavy

07.12.2022 15:20

Väčšina darcov prišla prvý raz, po odbere však boli spokojní a darovať prídu opäť.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423516x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív