Založ si blog

100 dní nebude, Sulík rozdeľuje hneď od začiatku, Matovič si pospal

Sulík musí vždy niečo trepnúť hneď na začiatku vládnutia. Pustil sa do Blahu. Nie som Blahov prívrženec, ale bolo to totálne nemiestne. Bol to hyenizmus maximálneho rangu, len aby Sulíka nedobehla karma. Podobne ako Osuského vyjadrovanie na adresu ĽSNS či Kotlebu.
Bude potrebovať táto vláda 100 dní? No nebude. Všetko sú to vraj experti s riešeniami pre celý štát. Už sa na to normálne teším! Žiadnych 100 dní už nebude, nepotrebujete ich. Makajte, ukážte svoju odbornosť. Už sa teším na také životné prostredie, školstvo či zdravotníctvo. Odborníci na pohľadanie. Budú pod kritikou a drobnohľadom. To čo robili doteraz oni si budú naberať celým priehrštím nielen od opozície, ale aj od toho pomyselného tretieho smerovania, ktorý sa dúfam sformuje do reálnej politickej sily. Či už vydržia štyri roky, alebo nie, budú pod neustálou kritikou. Naozaj aj ja sľubujem, ak budú robiť dobré veci, pochválim ich. Nemám s tým absolútne žiaden problém. No hneď začiatok bol veľmi zlý a to tupé vyjadrovanie Sulíka na dresu Blahu a podobné vyjadrenie a Osuského je úplne mimo. Áno, opakujem sa. Ak by boli voľby teraz, tak určite Matovič neskladá vládu. Zatiaľ je to len kopa rečí.
Osuský a Sulík by najradšej začali zatvárať za názor, aspoň to tak vyznelo po tých ich vyjadreniach. Určite by som nikdy nikoho neprirovnal k vírusu či nenazval by som nikoho fašistom a ani nacistom.
Kiska v politike skončil. Nie je sa čo čudovať. Uvidíme či bude platiť, „padni komu padni“, aj v jeho prípade. Pre zmenu Smer potreboval facku a Fico sa s tým naozaj ťažko zmieruje. Vládu odborníkov tu však mať nebudeme. Odborníci sa akosi do politiky nehrnuli, zato diletantov je tam požehnane! Osobne si neviem predstaviť pri niektorých menách v parlamente ich odbornosť a schopnosť navrhnúť vôbec nejaký zákon.
Nová vláda to bude mať ťažké. Už to nebude, „lebo Fico“. Budem veľmi zvedavý, koľko rozkrádačiek bude odhalených a koľko oligarchov pôjde sedieť, koľkým prepadne majetok a ako sa budú rozdeľovať štátne financie, ako budú prebiehať transparentné obstarávania atď.. Toľko sľubov bude chcieť poriadny plán a hlavne skutky.
Veľmi som zvedavý na školstvo, ktoré už asi hlbšie padnúť nemôže, ale aj môže, ak budú chcieť.
Nuž a Matovičovi už len želám dobrý budík. Pretože sa môže stať, že si prespí príležitosť realizácie svojich sľubov.

Benčík je vo svojom živle, prečo Singapur a špirála tlačenia zlých peňazí

26.03.2020

Poslanec Benčík musí byť teraz vo svojom živle. Určite mu očká zasvietili pri tom novom zákone o odpočúvaní. Neviem, či sa nemal volať aj corona Benčík z úcty k jeho predchádzajúcej práci. Namiesto sankcií za nenosenie rúšok je tu len jalový zákon na sledovanie a odpočúvanie. Sa stavím, že „biela vrana“ bude vedúcou odboru odpočúvania. Dožili sme sa to [...]

Sledovanie mobilmi? Totálna somarina! Vláda aj opozícia sa zbláznili!

25.03.2020

Prečo? Aj smerácky aj vládny návrh je totálna blbosť a vyhodené peniaze. Smerácky návrh nemá logiku, pretože sa nedajú dať appky na všetky mobily a vládny je blbosť, pretože len ja mám napríklad tri telefónne čísla. Ak jeden nechám doma a druhý vypnem, ako ma budú sledovať? Celé zle. Jedine, ak by naozaj chceli mať informácie prístup k hovorom a odpočúvať nás. [...]

Matovič ma vypočul, Rusko, Čína či Kuba pomáhajú, no a čo s platmi poslancov a zákonom o hmotnej zodpovednosti?

24.03.2020

Som veľmi rád, že nielen mňa napadla myšlienka o zrušení pendlovania študentov zadarmo vo vlakoch. Bol som pravdepodobne prvý, čo sa do toho obul vo svojich blogoch. Teraz ešte poriešiť nezmyselnosť krokov Slovenskej pošty, na ktorú poukazujú už aj mestá o obce. Teraz k tomu zlému Rusku, Kube či Číne. Momentálne je stredobodom pozornosti Čína, ktorá má jediná [...]

SR Matovič permanentný krízový štáb predstavenie BAX

Visolajský odmietol ponuku na post štátneho tajomníka

29.03.2020 19:11

Visolajský sa stal na požiadanie premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) členom permanentného krízového štábu.

Bratislava hasiči koronavírus vzorky pacient

Hasiči dohliadajú na karanténne centrum v Gabčíkove

29.03.2020 18:32

Slovákom prichádzajúcim do karanténneho centra odoberajú vzorky.

sklad, práca, zamestnanci

SNS vníma prvé ekonomické opatrenia zatiaľ ako nejasné

29.03.2020 17:44

Prvým krokom vlády malo byť odpustenie zdravotných, nemocenských a sociálnych platieb.

SR Bratislava voľby 2020 parlament OĽaNO Matovič RTVS BAX

Strany pre mimoriadnu situáciu presúvajú snemy

29.03.2020 16:14

Bez predsedu ostali po neúspechu vo voľbách mimoparlamentné strany Most-Híd, Spolu, Progresívne Slovensko (PS) či KDH.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 374
Celková čítanosť: 1815771x
Priemerná čítanosť článkov: 4855x

Autor blogu

Kategórie