Založ si blog

100 dní nebude, Sulík rozdeľuje hneď od začiatku, Matovič si pospal

Sulík musí vždy niečo trepnúť hneď na začiatku vládnutia. Pustil sa do Blahu. Nie som Blahov prívrženec, ale bolo to totálne nemiestne. Bol to hyenizmus maximálneho rangu, len aby Sulíka nedobehla karma. Podobne ako Osuského vyjadrovanie na adresu ĽSNS či Kotlebu.
Bude potrebovať táto vláda 100 dní? No nebude. Všetko sú to vraj experti s riešeniami pre celý štát. Už sa na to normálne teším! Žiadnych 100 dní už nebude, nepotrebujete ich. Makajte, ukážte svoju odbornosť. Už sa teším na také životné prostredie, školstvo či zdravotníctvo. Odborníci na pohľadanie. Budú pod kritikou a drobnohľadom. To čo robili doteraz oni si budú naberať celým priehrštím nielen od opozície, ale aj od toho pomyselného tretieho smerovania, ktorý sa dúfam sformuje do reálnej politickej sily. Či už vydržia štyri roky, alebo nie, budú pod neustálou kritikou. Naozaj aj ja sľubujem, ak budú robiť dobré veci, pochválim ich. Nemám s tým absolútne žiaden problém. No hneď začiatok bol veľmi zlý a to tupé vyjadrovanie Sulíka na dresu Blahu a podobné vyjadrenie a Osuského je úplne mimo. Áno, opakujem sa. Ak by boli voľby teraz, tak určite Matovič neskladá vládu. Zatiaľ je to len kopa rečí.
Osuský a Sulík by najradšej začali zatvárať za názor, aspoň to tak vyznelo po tých ich vyjadreniach. Určite by som nikdy nikoho neprirovnal k vírusu či nenazval by som nikoho fašistom a ani nacistom.
Kiska v politike skončil. Nie je sa čo čudovať. Uvidíme či bude platiť, „padni komu padni“, aj v jeho prípade. Pre zmenu Smer potreboval facku a Fico sa s tým naozaj ťažko zmieruje. Vládu odborníkov tu však mať nebudeme. Odborníci sa akosi do politiky nehrnuli, zato diletantov je tam požehnane! Osobne si neviem predstaviť pri niektorých menách v parlamente ich odbornosť a schopnosť navrhnúť vôbec nejaký zákon.
Nová vláda to bude mať ťažké. Už to nebude, „lebo Fico“. Budem veľmi zvedavý, koľko rozkrádačiek bude odhalených a koľko oligarchov pôjde sedieť, koľkým prepadne majetok a ako sa budú rozdeľovať štátne financie, ako budú prebiehať transparentné obstarávania atď.. Toľko sľubov bude chcieť poriadny plán a hlavne skutky.
Veľmi som zvedavý na školstvo, ktoré už asi hlbšie padnúť nemôže, ale aj môže, ak budú chcieť.
Nuž a Matovičovi už len želám dobrý budík. Pretože sa môže stať, že si prespí príležitosť realizácie svojich sľubov.

Matovič nielen plagiátor, ale aj úplatkár. Prezidentka objavila možnosť referenda a rukojemníci zlých rozhodnutí EÚ.

04.12.2022

Matelko sa znova priznal, že podplácal lekárov a má na nich ťažké srdce. Tak nielen daňoví podvodník, plagiátor, ale ešte aj korupčník. No a niektorí diskutéri mu ešte aj pritakali. Vraj kto nedal úplatok lekárom? No ja určite nie a nestretol som sa zatiaľ s lekárom, ktorý by odo mňa niečo pýtal ako všimné. Je frustrácia zo seba samého nemá hraníc a preráža čím [...]

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Virus Outbreak Germany

Merkelová priznala zlyhania vo svojej politike voči Rusku

07.12.2022 16:58

Komentár bývalej nemeckej kancelárky sa týkal ruskej okupácie ukrajinského polostrova Krym v roku 2014.

bonul, security, budova

Bödörov Bonul opäť získal lukratívne zákazky od štátu

07.12.2022 16:46

Bonul má v priebehu ďalších štyroch rokov strážiť prepravu hotovosti medzi pobočkami pošty a oddeleniami bánk.

stoltenberg

Stoltenberg: Rusko sa snaží zmraziť vojnu, aby opäť zaútočilo na jar

07.12.2022 16:12

Podmienky na mierové riešenie konfliktu na Ukrajine podľa generálneho tajomníka NATO nateraz neexistujú.

primoco uav dron bezpilotné lietadlo

Pohraničiari dostanú dva české drony. Bude to stáť 2 milióny

07.12.2022 16:00

Projekt bude spolufinancovaný z eurofondov.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 583
Celková čítanosť: 3423547x
Priemerná čítanosť článkov: 5872x

Autor blogu

Kategórie

Archív