Založ si blog

Matovičove prázdne slová a znova urážka Číny, neprispôsobivá agresivita a Slovenská pošta naozaj úplne mimo, Šeliga totálny totalitár

Matovič miluje tlačovky, sľubuje a zakaždým sa mu nejako podarí zmýliť a potom sa ospravedlňovať, že aj on je len človek. V jednom vystúpení poukáže znovu, lebo Fico. Tam mu geniálne sekunduje slušňáčik Šeliga, ktorý síce nemá šajnu o ekonomike či vládnych rezervách, alebo skladoch hmotných rezerv, ale trepe tu niečo o prázdnej kase. No kasa asi musí byť prázdna, keď každoročne hospodárime s deficitom, to človiečikovi typu Šeliga – diktátor a antidemokrat, nedošlo? Jednoducho matematika nepustí. Ešte som nevidel ani jednu zmluvu na dovezené rúška či zdravotnícky materiál od Matoviča. Zatiaľ žije len z rezerv bývalej vlády. Šeliga sa opäť nezaprel a jednoducho nikoho z poslancov ĽSNS nezvolia do parlamentných výborov. Podobne ako Blahu a už sa chvália obštrukciou, akí sú oni vynaliezaví a vraj z ĽSNS či Smeru a navrhovaného Blahu nikto z nich nezvolí. Kto potom rozdeľuje Slovensko a vnáša nenávisť medzi ľudí? Kto tu ide zavádzať totalitu a ignorovať legitímne zvolené politické strany? Čistá hanba! No ukážková demokracia, ktorá sa im skôr či neskôr vráti a nebudú môcť ani ceknúť. Svoju absurdnú neschopnosť vládnuť predvádzajú každý deň vládny činitelia na tlačovkách, kde sa akurát dozvieme, že idú zakladať nejaký fond a pán premiér sa vzdá svojho platu počas času corony. Tak nech sa vzdajú všetky strany príspevku, ktorý dostali vo voľbách! To by bolo gesto! Takto sa možno Matovič vzdá populisticky zopár tisícok euríkov, ale čo tie milióny, čo vyfasoval za voľby?
Matovič znova urazil Čínu absolútne amatérskym spôsobom politika štvrtej cenovej skupiny, keď ich nazval diktatúrou a nás nazval demokratickým zriadením, ktorému síce všetko chýba a dokáže vydržať tak mesiac nič nerobiť a aj to s totálnou ekonomickou stratou.
Konečne dosiahol vyspelý západ úroveň socializmu, keď nám chýbal určitý čas toaletný papier, keď nám zhorel Harmanec. Tak v čom je ten kapitalizmus taký silný, ak nedokáže prežiť ani mesiac? Tlačíme peniaze do nemoty. Hyperinflácia je naštartovaná, až by človek uvažoval nad konšpiráciou, že celá corona je len produkt na odvrátenie pádu ekonomík, ktoré už začali pred samotnou coronou s ropnou vojnou, ktorá je vždy predzvesťou pádu a ekonomickej krízy nadprodukcie.
Dokonca boli prioritne najviac postihnuté najvyspelejšie štáty sveta a v nich sa najviac šíri panika. To je krásny spôsob ovládania a kontroly oviec Veľkým bratom. Môžeme ísť ešte ďalej a skúsiť porozmýšľať, ako krásne by sa dali zneužiť výsledky z plošného genetického testovania. No a prečo v Európe Taliansko či Španielsko? Dve krajiny, cez ktoré tiekli tisíce utečencov do EÚ. Možno táto konšpirácia naozaj je len náhoda a Taliansko to za svoj prístup, Keď malo Salviniho pri moci si zlízlo v plnej miere. Naozaj by som však vidieť grafy úmrtnosti napríklad za posledných desať rokov za obdobie január až máj a porovnať ich so súčasným vývojom. Čo ak sa nahrádza len obyvateľstvo a staré nepotrebné a ekonomicky neproduktívne sa odstraňuje? Dobrý dôvod na migráciu a doplnenie mladých „progresívnych“ síl do prestarnutej európskej populácie!
Bol by som zvedavý aj na ten Antabus a glukonát meďnatý, či by nestálo za to vyskúšať aj takýto spôsob liečenia chorých. No a hlavne prečo Dušekovo video stiahli. Cenzúra je v plnej paľbe.
Odskočím si na chvíľu k ďalšiemu videu, ktoré obletelo Slovensko a to mladého neprispôsobivého občana, ktorý porušil behom pár minút niekoľko zákonov a to od nezaplatenia cestovného lístka, po nastúpenie do vlaku bez rúška, vyhrážanie sa sprievodkyni, nadávanie cestujúcim, dehonestovanie a urážky opačného pohlavia až po všeobecné ohrozenie obyvateľstva. Na toto nemôže už platiť nič len prísne sankcie, siahnutie aj na sociálne dávky a v takýchto prípadoch použiť aj fyzické spacifikovanie agresora. Obdivoval som nervy personálu a cestujúcich. Je priam nevyhnutné zaviesť okamžité sankcie za nenosenie rúšok, ako aj za agresívne správanie neprispôsobivého obyvateľstva. Musia sa zaviesť tvrdé okamžité reštrikcie a to nekompromisne a začať ich dôsledne dodržiavať. Nič sa nedá robiť, ide o veľa. No a toto je jedna časovaná bomba!
Znovu sa vrátim k tej Slovenskej pošte a k nezmyselným vyháňaním dôchodcov na poštu, ale nielen ich. Sám som toho svedkom, ako sa tvoria rady ľudí so žltými lístkami. Skrátili ešte aj prevádzkový čas a dali obedňajšiu pauzu, čím len znovu koncentrovali ľudí a namiesto pomoci ich vyháňajú z domu. Choré, choré, choré! Nemajú ani len tú hanbu a berú naďalej financie za doporučenú poštu na adresu! Aspoň majte trochu úcty a znížte poštovné! Ináč je to totálne zderstvo a podvod!
Tu vyzývam aj vládu, nech sa zverejňujú mená postihnutých chorobou. Nie je to hanba mať coronu. Hanbou však ostáva, ak nevieme a o nich a nemôžeme sa vystríhať pred takto nakazenými. Ide skutočne len o informácie pre ľudí z regiónu, ktorí sa najlepšie dokážu potom ochrániť. Takto by aj poštári vedeli, kam a ako to roznášať a mimochodom je podstatne ľahšie, ak podpíšu poštárke v rukaviciach s rúškom na ústach a vlastným perom prevzatie.
Som rád, že zopár nápadov prevzali z blogov, napríklad aj ten o zrušení cestovať zadarmo študentom, samozrejme dočasne, ale keď nebudú tvrdé sankcie, ktoré sa budú nekompromisne vymáhať, nič nedosiahneme.

Štrajk lekárov, úbohosť Matoviča aj Cigánikovej v priamom prenose a prečo sa stabilne drží Hlas na čele prieskumov

26.11.2022

Toto, čo predvádza jeho diktátorské finančne negramotné veličenstvo kat SR Matovič I a posledný, z vládnej moci zvolený za ministra financií, ktorým sa ale že vôbec nerozumie, je niečo neskutočné. Heger ako taká figúrka na špagátiku Matelka, minister zdravotníctva, ktorého si zvolil sám Matovič a ktorého sám Matovič nemá v láske je ďalšou figúrkou saralabandy. [...]

Čaputovej úderka sa vymkla spod kontroly nenávisti

15.11.2022

Ešte skôr sa musím prezidentky zastať, ona skutočne nemôže za menovanie Plavčana za rektora, pre mňa osobne úplne zbytočnej vysokej školy. Možno že nie, možno na nej sa nebudú rozdávať tituly. Skôr ma udivuje jej neschopnosť a prilievanie oleja do ohňa. Ak si zoberiem jej fanklub na FB či iných fórach, alebo diskutéroch pod blogmi. Fanatický zástancovia PS či inej [...]

Dráčik a Lego, referendum áno a pád vládnych strán

12.11.2022

Nuž čo už, Lego som mal rád a aj mám na neho pekné spomienky. Asi najradšej som mal ako decko sériu Castle. Teraz však ku problému, ktorý vyvolali naši neoliberálni propagátori nacizmu, ktorý začínal podobným spôsobom aj v Nemecku a krištáľová noc mala nedávno výročie. Udávanie za názor, podnecovanie k nekalej súťaži či ohováranie. No, nechcel by som byť v koži [...]

ukrajina mariupoľ maxar

Rusi postavili v Mariupole novú základňu. Rozšíril sa aj cintorín, odhalili satelitné snímky

03.12.2022 20:25

Ukrajinské úrady odhadujú, že ruské bombardovanie zanechalo v troskách až 90 percent z mestskej infraštruktúry.

Ján Budaj

Envirorezort preberie od lesníkov ďalšie pozemky. Budaj ohlásil tri národné parky, ktoré prejdú zonáciou

03.12.2022 17:25

Šéf ministerstva Ján Budaj prezradil aj ďalšiu ambíciu - chce vymenovať aj úplne nový národný park.

ALDE

Európski liberáli prijali v Bratislave rezolúciu o právach pre LGBTI+ ľudí

03.12.2022 17:02

Navrhovateľom rezolúcie bolo hnutie Progresívne Slovensko. Je reakciou na nedávny teroristický útok na Zámockej.

Peter Pellegrini, Richard Sulík

Politológ: Spolupráca SaS s Hlasom je politická realita. Ďalšie dýky do chrbta koalícia prežiť nemusí

03.12.2022 17:00

Hlas je pre Sulíka to najmenšie zlo a vládu s Petrom Pellegrinim by aktuálne zrejme uprednostnil pred vládou s Igorom Matovičom.

gabo126

Keramik a zberateľ kinder figúrok, ak ich máte doma odložené v krabici, nejako sa dohodneme.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 582
Celková čítanosť: 3419109x
Priemerná čítanosť článkov: 5875x

Autor blogu

Kategórie